אודות החברה

ההיסטוריה שלנו

השנה היא 1976. סותבי'ס – בית המכירות הפומביות מזהה כי הוא יכול לשרת את הלקוחות שלו, אספני האומנות בדרך חדשה עם ערך מוסף איכותי בתחום הנדל"ן וזו תהייה חבילה מושלמת של שירותים ללקוחותיה .  וכך נוסד המותג סותבי'ס נדל"ן עם אותה המחויבות לשירות יוצא דופן שאפיינו את התנהלות הפירמה במשך יותר ממאתיים שנה, מותג התיווך הבינלאומי סותבי'ס נולד ועד מהרה נודע ברחבי העולם עבור המאפיינים הייחודיים שהוא מייצג. היום אנו ממשיכים במימוש חזון המותג באמצעות מיזוג של בתים יוצאי דופן, אמנות וחיים לא שיגרתיים.

 

המשימה שלנו

ההנהלה של סותביס , הסוכנים וצוות העובדים של ישראל סותביס נדל"ן בינלאומי היא להיות מנהיגים חדשניים בענף הנדל"ן, לנהל את העסק ברגישות ובכבוד אמיתיים. בכל יום אנו שואפים להקים סביבה ייחודית של עבודת צוות. ביחד, אנו נבטיח את הצלחת הסוכנים שלנו על ידי מתן תמיכה מקצועית, חיפוש הזדמניות שיווקיות, פרסומים יצירתיים ושיווק דיגיטליים מקיף שיעלה על ציפיות הלקוח. ההתמקדות העיקרית שלנו היא להקים מסגרת ללקוח ממוקד, עם תקשורת יעילה וכן מחויבות למצוינות כאבן יסוד לתרבות העסקית שלנו.

 

בית מכירות פומביות – סותביס

בית המכירות של סותבי'ס מציגים חגיגה של אמנות ועתיקות יוצאת דופן.  סותבי'ס מייצגת את פרטי האומנות החשובים והמשובחים בעולם הם מוצעים בכל בתי המכירות בעולם, ניו יורק, לונדון, הונג קונג, מילאנו, תל אביב, ז'נבה, דוחא, ואמסטרדם.  כל מגזין אומנות של סותבי'ס כולל גם פרסום בלעדי לנדל"ן שמיועד ומעוצב לקהל מלומד ואנין טעם של שוחרי אומנות.

בתים כמו אמנות, עתיקות, יין ומוצרי אספנות, הם כמיהה תרבותית שהיא חלק מהאופי העיסקי של בית סותבי'ס, המייצג מארג עשיר של איכויות ומאפשר לנו לחבר בהבנה ותיחכום את חלומם של לקוחותינו להגשים את אורח החיים שלהם הם שואפים .

הצטרף לרשימת התפוצה

הפרטים הרשומים באתר מבוססים על מידע שאנו רואים כאמין, אלא משום שסופק ע״י צד שלישי , אנו לא יכולים
להבטיח שהוא מדוייק ו/או שלם, לכן, אין לסמוך עליו ככזה.
כל המידע יכול להיות עם טעויות, השמטות , שינויים כולל מחיר וביטול ללא הודעה מוקדמת .

קרא עוד...

כל המידות הן קרובות אך לא אומתו על ידי הצד המוכר ולא על ידי ישראל סותביס נדל״ן בינלאומי ולכן מומלץ לשכור אנשי מקצוע כגון, שמאי, אדריכל או מהנדס כדי לאמת את המידע.
האתר מכיל חומרים שונים, המוגנים ע"י זכויות יוצרים, סימני מסחר, זכויות קניין אחרות, לרבות תוכן, תמונות, גרפיקה, מוסיקה, וידאו וקול, אשר חלקם בבעלות החברה וחלקם בבעלות צדדים שלישיים.
רוכש ו/או גולש ו/או כל צד ג' המבצע פעולות בו אינו רשאי לשנות, לפרסם, לשדר או להעביר, לקחת חלק בהעברה או מכירה ולהשתמש באתר או בחלק ממנו לשם יצירת יצירה נגזרת או לנצל את האתר ו/או תוכנו של האתר, כולו או חלקו למטרה כלשהי למעט שלשמה נוצר האתר.

Sotheby’s International Realty הינו סימן מסחרי אשר רשום ברישיון SIR Affiliates LLC.
כל משרד תיווך של סותבי'ס נדל"ן בינלאומי נמצא בבעלות פרטית ותפעול עצמאי.

עקוב אחרינו ב -

Sotheby's International Realty ®

שינויי גודל פונט - כותרת