פרויקט חדש: YERMIYAHU By The Park

תל אביב

פרטי יצירת קשר

Eli Taieb

סוכן

טלפון משרד: 03-7710977

office@israelsir.com

פרויקט חדש: YERMIYAHU By The Park

דירות אחרונות בפרויקט

2

אכלוס

2022

מחיר החל מ:

5,490,000 ש"יח

*** בלעדי לסותבי'ס ישראל – שיווק נדל"ן בינלאומי ***

נמכר/SOLD

להתעורר מדי בוקר למראה מהפנט טבול בירוק של פארק הירקון, לחוויית מגורים בוטיקית מוקפדת, בדירה שטופת אור משלך באחד הלוקיישנים האגדיים של תל אביב – רחוב ירמיהו בצפון הישן והמבוקש.

זה לא חלום. זה בדיוק מה שמחכה לדיירי YERMIYAHU By The Park – פרי יצירה של האדריכל המוערך רועי פישר לבונטן, שהופקד על תכנון בניין מגורים בן 5 קומות שצמח בסמוך לפארק הירקון – אי קסום של טבע ושלווה בלב העיר הסואנת, במרחק הליכה מרחוב דיזנגוף עשיר במסעדות, ברים ושלל חנויות אופנה, נמל תל אביב שוקק החיים וחוף הים והטיילת שמשלימים את החוויה.

שיתוף הפעולה בין האדריכל למעצבת הפנים קטיה רביץ הוליד יצירה שמספקת תחושה של מלון בוטיק יוקרתי בבניין מגורים. בזכות השילוב בין החומרים המודרניים לקלאסיים, כמו עץ, מתכת, אבן וזכוכית בחללים המשותפים, כמו גם החשיבה על פלטת הצבעים שנבחרו והתאורה המשלימה.

בבניין מעורר השתאות זה, אנחנו שמחים להציע שתי דירות אחרונות בפרויקט – פנטהאוז כובש המשתרע על פני כ- 150 מ"ר ודירת 4 חדרים יפהפייה כ- 88 מ"ר טוטאל למחייה.

ניתן לאחד בין הדירות וליצור פנטהאוז דופלקס מפואר המשתרע על פני כ- 238 מ"ר למחייה טוטאל.

לכל אחת מהדירות – חניה פרטית. או שתי חניות לפנטהאוז דופלקס.

על פרויקט מגורים זה מנצחת יזמת פרויקטים ובנייה מוכשרת ומוערכת טלי מעוז. בדומה לפרויקטים נוספים שהובילה במהלך הקריירה, גם הפרויקט YERMIYAHU By The Park מתאפיין בחדשנות, הקפדה על נהלים ותקנים מחמירים וחשיבה מקצועית ומדויקת, תוך הבנת מגמות עכשוויות וצרכיהם של לקוחותיה.

זו הזדמנות מצוינת לשדרג את חוויית המגורים!

צרו קשר לתיאום סיור.

דופלקס פנטהאוז ב- YERMIYAHU By The Park

פנטהאוז ב- YERMIYAHU By The Park

דירת 4 חדרים ב- YERMIYAHU By The Park

מפרט טכני:

2
2
2
1
שטח בנוי: 101 מ"ר
$2,594,030 USD
₪8,690,000
קרא עוד
3
2
2
1
שטח בנוי: 84 מ"ר
$1,638,806 USD
₪5,490,000
קרא עוד
5
4
3
1
שטח בנוי: 185 מ"ר
$4,462,687 USD
₪14,950,000
קרא עוד

פרטי יצירת קשר

Eli Taieb

סוכן

טלפון משרד: 03-7710977

office@israelsir.com

צור עימי קשר לפרטים נוספים

  • /
    מספר יחידה

הפרטים הרשומים באתר זה מבוססים על מידע אשר אנו רואים כאמין, אבל משום שסופק ע"י צד שלישי, אין אנו יכולים להבטיח שהוא מדוייק ו/או שלם, ואין להסתמך עליו ככזה. חברת ישראל סותבי'ס נדל"ן בינלאומי אינה אחראית למידע שגוי ומוטעה שעלול להופיע בנכסי האתר ושומרת את הזכות לשינויים, השמטות, טעויות, כולל מחיר וביטול ללא הודעה מוקדמת. כל המידות הינן מקורבות ואינן אומתו ע"י הצד המוכר ולא ע"י ישראל סותבי'ס נדל"ן בינלאומי ולכן מומלץ לשכור אנשי מקצוע כגון, שמאי, אדריכל, מהנדס על מנת לאמת את המידע.

קרא עוד...

האתר מכיל חומרים שונים, המוגנים ע"י זכויות יוצרים, סימני מסחר, זכויות קניין אחרות, לרבות תוכן, תמונות, גרפיקה, מוסיקה, וידאו וקול, אשר חלקם בבעלות החברה וחלקם בבעלות צדדים שלישיים. רוכש ו/או גולש ו/או כל צד ג' המבצע פעולות בו אינו רשאי לשנות, לפרסם, לשדר או להעביר, לקחת חלק בהעברה או מכירה ולהשתמש באתר או בחלק ממנו לשם יצירת יצירה נגזרת או לנצל את האתר ו/או תוכנו של האתר, כולו או חלקו למטרה כלשהי למעט שלשמה נוצר האתר.

Sotheby’s International Realty הינו סימן מסחרי אשר רשום ברישיון SIR Affiliates LLC.

כל משרד תיווך של סותבי'ס נדל"ן בינלאומי נמצא בבעלות פרטית ותפעול עצמאי.

עקוב אחרינו ב -

Copyright © 2012-2020 Israel Sotheby's International Realty. All Rights Reserved

Call Now Button
שינויי גודל פונט - כותרת