פנטהאוז חדש למכירה בפרוייקט Prime TLV מס' 2814

תל אביב

צור עימי קשר לפרטים נוספים

אלי טייב

סוכן

טלפון משרד: 03-7710977

office@israelsir.com

פרטי הנכס

סוג הנכס

פנטהאוז

שטח בנוי

87 מ"ר

שטח מרפסות

52 מ"ר

מחיר בשקל

₪3,350,000

מחיר בדולר

$905,405

מה כולל הנכס

חדרי שינה

3

מקלחות

2

מרפסות

2

חנייה

1
  • נוף עירוני
  • מודרני
  • מטבח מעוצב
  • מעלית
  • מרפסת
  • תחבורה ציבורית קרובה

תיאור הנכס

פרוייקט Prime TLV Boutique 14-16

אנו מציעים פנטהאוז חדש בפרוייקט, ממוקם בקומה 7 – בגודל 87 מ"ר בנוי עם מרפסת שמש 52 מ"ר, הכולל 3 חדרי שינה וסלון מרווח עם מטבח פתוח בסגנון אמריקאי.

פרוייקט מגורים חדש של 2 בנייני בוטיק בני 7 קומות בלוקשיין מרכזי ונחשק בשכונת קרית שלום, המשלב חוויית מגורים אורבנית עם סביבה ירוקה. הפרוייקט מציע את כל היתרונות לחיים אולטימטיביים ממיקום מעולה ונוף פתוח לטבע ולקו העיר, מסביבה של פארקים היסטוריים בינהם "פארק החורשות" המפורסם ואתר התיירות – "הכנסיה הרוסית", ועד סמיכות למוסדות פנאי וחינוך, בינהם קאנטרי ענק עם בריכת שחיה מקורה ופתוחה המציע מגוון פעילויות ספורטיביות לכלל הגילאים – פרוייקט מגורים זה כולל הכל!

הלוקשיין החם הבא של תל אביב מצויין להשקעה ומושלם למגורים, בעל אופי משפחתי ורומנטי יחדיו.  מיקום הפרוייקט מאפשר דרכי גישה נוחים מנתיבי תחבורה מרכזיים, בינהם גישה מהירה לנתיבי איילון, בנוסף בקרבת הפרוייקט תעבור הרכבת הקלה של תל אביב, אשר תהווה חיבור ישיר בין השכונה למרכז תל אביב והים.

פרטי יצירת קשר

אלי טייב

סוכן

טלפון משרד: 03-7710977

office@israelsir.com

צור עימי קשר לפרטים נוספים

נכסים נוספים שיכולים להתאים לך

₪4,359,000 תל אביב
₪4,900,000 תל אביב
₪4,850,000 תל אביב
₪4,200,000 תל אביב
₪3,350,000 תל אביב
₪3,575,000 תל אביב

הפרטים הרשומים באתר זה מבוססים על מידע אשר אנו רואים כאמין, אבל משום שסופק ע"י צד שלישי, אין אנו יכולים להבטיח שהוא מדוייק ו/או שלם, ואין להסתמך עליו ככזה. חברת ישראל סותבי'ס נדל"ן בינלאומי אינה אחראית למידע שגוי ומוטעה שעלול להופיע בנכסי האתר ושומרת את הזכות לשינויים, השמטות, טעויות, כולל מחיר וביטול ללא הודעה מוקדמת. כל המידות הינן מקורבות ואינן אומתו ע"י הצד המוכר ולא ע"י ישראל סותבי'ס נדל"ן בינלאומי ולכן מומלץ לשכור אנשי מקצוע כגון, שמאי, אדריכל, מהנדס על מנת לאמת את המידע.

קרא עוד...

האתר מכיל חומרים שונים, המוגנים ע"י זכויות יוצרים, סימני מסחר, זכויות קניין אחרות, לרבות תוכן, תמונות, גרפיקה, מוסיקה, וידאו וקול, אשר חלקם בבעלות החברה וחלקם בבעלות צדדים שלישיים. רוכש ו/או גולש ו/או כל צד ג' המבצע פעולות בו אינו רשאי לשנות, לפרסם, לשדר או להעביר, לקחת חלק בהעברה או מכירה ולהשתמש באתר או בחלק ממנו לשם יצירת יצירה נגזרת או לנצל את האתר ו/או תוכנו של האתר, כולו או חלקו למטרה כלשהי למעט שלשמה נוצר האתר.

Sotheby’s International Realty הינו סימן מסחרי אשר רשום ברישיון SIR Affiliates LLC.

כל משרד תיווך של סותבי'ס נדל"ן בינלאומי נמצא בבעלות פרטית ותפעול עצמאי.

עקוב אחרינו ב -

Copyright © 2012-2023 Israel Sotheby's International Realty. All Rights Reserved הצהרת נגישות

Call Now Button