דירת גן עם בריכת שחייה בשכונת גליל ים בהרצליה

הרצליה, ישראל

צור עימי קשר לפרטים נוספים

סינדי לוי סבוראי

סוכן

טלפון משרד: 03-7710977

office@israelsir.com

פרטי הנכס

סוג הנכס

דירה

שטח בנוי

117 מ"ר

שטח מרפסות

97 מ"ר

מחיר בשקל

₪7,800,000

מחיר בדולר

$2,108,108

מה כולל הנכס

חדרי שינה

3

מקלחות

2

בריכות

1

חנייה

2
  • מזגן
  • אזור BBQ
  • מעוצב אדריכלי
  • בריכה פרטית
  • חדר ארונות
  • חשמל חכם
  • מודרני
  • מטבח מעוצב
  • ממ"ד

תיאור הנכס

דירת גן בעיצוב אדריכלי מוקפד ומושקע, עם בריכת שחייה פרטית, מה שנחשב לתופעה נדירה ומבוקשת, במיוחד בשכונת גליל ים בהרצליה, בה ממוקמת הדירה.

דירה זו נמצאת בבניין בוטיק בן 9 קומות, במרחק קצר מאגם קטן וקסום, ומציעה חלל מגורים של כ- 117 מ"ר, בתוספת גינה פרטית של כ- 97 מ"ר. היא כוללת סלון מרווח עם יציאה לחצר, מטבח פתוח, פינת אוכל, שלושה חדרי שינה, שני חדרי רחצה מלאים, חדר שירות נפרד ושני מקומות חניה.

שכונת גליל ים הינה שכונה חדשה בהרצליה, שמיד עם הקמתה ב- 2014 הפכה לאחת המדוברות והמבוקשות. הסיבות להצלחה הן רבות ומובנות – סביבה ירוקה ומטופחת, חיבור נוח ומהיר לכל חלקי הארץ, גני ילדים ובתי ספר איכותיים, ואוכלוסיה המאופיינת ברמה סוציו-אקונומית גבוהה.

אפשר לומר שגליל ים שאבה את השראתה מהאווירה הקיבוצית של קיבוץ גליל ים ממנו נרכשו הקרקעות על ידי המדינה לטובת פיתוח ובניית השכונה החדשה, מה שיצר סביבת מגורים אורבנית יוקרתית באווירה כפרית פסטורלית. הרווח כולו של תושביה המאושרים!

אנא צרו איתנו קשר לפרטים נוספים ותיאום סיור בנכס.

פרטי יצירת קשר

סינדי לוי סבוראי

סוכן

טלפון משרד: 03-7710977

office@israelsir.com

צור עימי קשר לפרטים נוספים

נכסים נוספים שיכולים להתאים לך

₪7,800,000 הרצליה
₪7,900,000 הרצליה
₪5,500,000 הרצליה
₪6,870,000 הרצליה

הפרטים הרשומים באתר זה מבוססים על מידע אשר אנו רואים כאמין, אבל משום שסופק ע"י צד שלישי, אין אנו יכולים להבטיח שהוא מדוייק ו/או שלם, ואין להסתמך עליו ככזה. חברת ישראל סותבי'ס נדל"ן בינלאומי אינה אחראית למידע שגוי ומוטעה שעלול להופיע בנכסי האתר ושומרת את הזכות לשינויים, השמטות, טעויות, כולל מחיר וביטול ללא הודעה מוקדמת. כל המידות הינן מקורבות ואינן אומתו ע"י הצד המוכר ולא ע"י ישראל סותבי'ס נדל"ן בינלאומי ולכן מומלץ לשכור אנשי מקצוע כגון, שמאי, אדריכל, מהנדס על מנת לאמת את המידע.

קרא עוד...

האתר מכיל חומרים שונים, המוגנים ע"י זכויות יוצרים, סימני מסחר, זכויות קניין אחרות, לרבות תוכן, תמונות, גרפיקה, מוסיקה, וידאו וקול, אשר חלקם בבעלות החברה וחלקם בבעלות צדדים שלישיים. רוכש ו/או גולש ו/או כל צד ג' המבצע פעולות בו אינו רשאי לשנות, לפרסם, לשדר או להעביר, לקחת חלק בהעברה או מכירה ולהשתמש באתר או בחלק ממנו לשם יצירת יצירה נגזרת או לנצל את האתר ו/או תוכנו של האתר, כולו או חלקו למטרה כלשהי למעט שלשמה נוצר האתר.

Sotheby’s International Realty הינו סימן מסחרי אשר רשום ברישיון SIR Affiliates LLC.

כל משרד תיווך של סותבי'ס נדל"ן בינלאומי נמצא בבעלות פרטית ותפעול עצמאי.

עקוב אחרינו ב -

Copyright © 2012-2023 Israel Sotheby's International Realty. All Rights Reserved הצהרת נגישות

Call Now Button