דירת דופלקס בבניין אדריכלי חדש במתחם רוטשילד | תל אביב

תל אביב

צור עימי קשר לפרטים נוספים

אורנה גוטשלק

סוכן

טלפון משרד: 03-7710977

office@israelsir.com

פרטי הנכס

סוג הנכס

דופלקס

שטח בנוי

75 מ"ר

שטח מרפסות

7 מ"ר

מחיר בשקל

₪4,800,000

מחיר בדולר

$1,293,801

מה כולל הנכס

חדרי שינה

2

מקלחות

1

חדרי שירותים

2

מרפסות

1

חנייה

1
  • נוף עירוני
  • מודרני
  • ממ"ד
  • מעלית
  • מרפסת שמש
  • עירוני
  • קרוב למרכז מסחרי
  • תחבורה ציבורית קרובה

תיאור הנכס

עכשיו, יותר מתמיד, זה הזמן לחשב מסלול מחדש וליהנות מסביבת המגורים הטרנדית ביותר – מתחם שדרות רוטשילד המבוקש – שילוב מושלם של מיקום, עיצוב וסטייל, בלב חיי החברה, התרבות והפנאי של העיר. זו הזדמנות לגור בתל אביב ולהרגיש באירופה, עם סגנון חיים המשלב בין אווירה מודרנית יוקרתית לסביבה היסטורית שעוברת תהליך קפדני של שימור וחידוש.

באזור אטרקטיבי זה, בבניין חדש בן 12 קומות, אנחנו שמחים להציע למכירה דירת דופלקס (כ- 75 מ"ר) עם מרפסת (כ- 7 מ"ר) ונוף אורבני פתוח.

הדופלקס בעיצוב עכשווי, מעודכן, רענן והאחרון בפרויקט זה, משתרע על פני הקומות ה- 3 וה- 4, וכולל חדר מגורים מרווח, מטבח פתוח, 2 חדרי שינה וחניה פרטית.

הבניין נבנה על בסיס נכס לשימור, תחת ניצוחו של האדריכל, מתכנן הערים והמעצב אילן פיבקו – אייקון בעולם האדריכלות העכשווית. טביעות אצבעותיו של פיבקו ניכרות בכל פרט ופרט בפרויקט זה.

על עיצוב הפנים של הפרויקט חתומות האדריכליות רות פקר ורונה לוין, כשמאחוריהן רזומה מרשים של עיצוב בתים פרטיים, דירות יוקרה, מבני מגורים, בתי מלון, משרדים ועוד.

שילוב בין אנשי המקצוע מהמובילים בתחום הנדל"ן והעיצוב הוליד פרויקט שקיבל את מלוא תשומת הלב ואת הפתרונות הטובים ביותר לניצול השטח, דאגה לסביבה, דגש על הקשר בין פנים לחוץ, חשיבה על אקלים, אור וצל תוך שימוש בחומרי הגלם ופרטי העיצוב האיכותיים ביותר ובטכנולוגיות המתקדמות ביותר.

זו ההזדמנות ליהנות מכל היתרונות של חוויה אורבנית מושלמת, בלי לוותר על רמת איכות חיים גבוהה.

פרטי יצירת קשר

אורנה גוטשלק

סוכן

טלפון משרד: 03-7710977

office@israelsir.com

צור עימי קשר לפרטים נוספים

נכסים נוספים שיכולים להתאים לך

₪6,100,000 תל אביב
₪6,980,000 הרצליה
₪6,400,000 תל אביב
₪5,590,000 תל אביב
₪6,200,000 תל אביב
₪3,800,000 תל אביב

הפרטים הרשומים באתר זה מבוססים על מידע אשר אנו רואים כאמין, אבל משום שסופק ע"י צד שלישי, אין אנו יכולים להבטיח שהוא מדוייק ו/או שלם, ואין להסתמך עליו ככזה. חברת ישראל סותבי'ס נדל"ן בינלאומי אינה אחראית למידע שגוי ומוטעה שעלול להופיע בנכסי האתר ושומרת את הזכות לשינויים, השמטות, טעויות, כולל מחיר וביטול ללא הודעה מוקדמת. כל המידות הינן מקורבות ואינן אומתו ע"י הצד המוכר ולא ע"י ישראל סותבי'ס נדל"ן בינלאומי ולכן מומלץ לשכור אנשי מקצוע כגון, שמאי, אדריכל, מהנדס על מנת לאמת את המידע.

קרא עוד...

האתר מכיל חומרים שונים, המוגנים ע"י זכויות יוצרים, סימני מסחר, זכויות קניין אחרות, לרבות תוכן, תמונות, גרפיקה, מוסיקה, וידאו וקול, אשר חלקם בבעלות החברה וחלקם בבעלות צדדים שלישיים. רוכש ו/או גולש ו/או כל צד ג' המבצע פעולות בו אינו רשאי לשנות, לפרסם, לשדר או להעביר, לקחת חלק בהעברה או מכירה ולהשתמש באתר או בחלק ממנו לשם יצירת יצירה נגזרת או לנצל את האתר ו/או תוכנו של האתר, כולו או חלקו למטרה כלשהי למעט שלשמה נוצר האתר.

Sotheby’s International Realty הינו סימן מסחרי אשר רשום ברישיון SIR Affiliates LLC.

כל משרד תיווך של סותבי'ס נדל"ן בינלאומי נמצא בבעלות פרטית ותפעול עצמאי.

עקוב אחרינו ב -

Copyright © 2012-2023 Israel Sotheby's International Realty. All Rights Reserved הצהרת נגישות

Call Now Button