גלרית תמונות

וילה מפוארת עם בריכה | רעננה

רעננה

צור עימי קשר לפרטים נוספים

אורנה גוטשלק

סוכן

טלפון משרד: 03-7710977

office@israelsir.com

פרטי הנכס

סוג הנכס

וילה

שטח מגרש

480 מ"ר

שטח בנוי

420 מ"ר

שטח מרפסות

300 מ"ר

מחיר בשקל

₪12,000,000

מחיר בדולר

$3,243,243

מה כולל הנכס

חדרי שינה

7

מקלחות

5

חדרי שירותים

6

בריכות

1

חנייה

2
  • אזעקה
  • אינטרקום
  • בריכה פרטית
  • חדר ארונות
  • מחסן
  • מטבח מעוצב
  • ממ"ד
  • מעלית
  • מעלית פרטית
  • פרבר

תיאור הנכס

לא יהיה סוד אם נספר כי רעננה, שהוקמה בראשיתה כמושבה חקלאית, התפתחה לעיר מוערכת הנחשבת כיום לאחת האיכותיות בישראל. לפי הנתונים הרשמיים, רעננה מדורגת במקום 8 מתוך 10 במדד חברתי-כלכלי, מערכת החינוך העירונית זוכה לשבחים ומציגה נתונים מרשימים, לפיהם כ- 85 אחוזים מבוגרי כיתות י"ב זכאים לתעודת בגרות, ואנשי העיר פועלים ללא הפסקה למען תושביה, על מנת לשמר את רוח המושבה הפסטורלית לצד התפתחות אורבנית מתקדמת.

בעיר מיוחדת ומבוקשת זו אנחנו שמחים להציע למכירה וילה מפוארת עם בריכת שחייה פרטית. הוילה בנויה על קרקע של כ- 480 מ"ר, ומציע כ- 420 מ"ר למגורים על פני 4 מפלסים, ביניהם מחברת מעלית. הבית נבנה לפני כחמש שנים, תוך חשיבה על תכנון חכם ופרקטי והקפדה על שימוש בחומרי גלם איכותיים ועבודות גמר ברמה גבוהה.

הוא כולל סלון גדול ומרווח, שבעה חדרי שינה – חמישה מתוכם חדרי שינה מאסטר עם חדרי רחצה צמודים, חצר של כ- 300 מ"ר ועליה בריכת שחייה פרטית, ושני מקומות חניה.

בעלי הוילה ייהנו מבית יוקרתי, סביבת מגורים שקטה מצד אחד, ומצד שני מקרבה למקומות בילוי, קניות, כמו גם קרבה לכביש מהיר המספק כניסה ויציאה נוחות מהעיר.

צרו איתנו קשר לפרטים נוספים ותיאום סיור בנכס.

פרטי יצירת קשר

אורנה גוטשלק

סוכן

טלפון משרד: 03-7710977

office@israelsir.com

צור עימי קשר לפרטים נוספים

נכסים נוספים שיכולים להתאים לך

₪12,400,000 רעננה
₪8,300,000 רעננה
₪12,000,000 רעננה

הפרטים הרשומים באתר זה מבוססים על מידע אשר אנו רואים כאמין, אבל משום שסופק ע"י צד שלישי, אין אנו יכולים להבטיח שהוא מדוייק ו/או שלם, ואין להסתמך עליו ככזה. חברת ישראל סותבי'ס נדל"ן בינלאומי אינה אחראית למידע שגוי ומוטעה שעלול להופיע בנכסי האתר ושומרת את הזכות לשינויים, השמטות, טעויות, כולל מחיר וביטול ללא הודעה מוקדמת. כל המידות הינן מקורבות ואינן אומתו ע"י הצד המוכר ולא ע"י ישראל סותבי'ס נדל"ן בינלאומי ולכן מומלץ לשכור אנשי מקצוע כגון, שמאי, אדריכל, מהנדס על מנת לאמת את המידע.

קרא עוד...

האתר מכיל חומרים שונים, המוגנים ע"י זכויות יוצרים, סימני מסחר, זכויות קניין אחרות, לרבות תוכן, תמונות, גרפיקה, מוסיקה, וידאו וקול, אשר חלקם בבעלות החברה וחלקם בבעלות צדדים שלישיים. רוכש ו/או גולש ו/או כל צד ג' המבצע פעולות בו אינו רשאי לשנות, לפרסם, לשדר או להעביר, לקחת חלק בהעברה או מכירה ולהשתמש באתר או בחלק ממנו לשם יצירת יצירה נגזרת או לנצל את האתר ו/או תוכנו של האתר, כולו או חלקו למטרה כלשהי למעט שלשמה נוצר האתר.

Sotheby’s International Realty הינו סימן מסחרי אשר רשום ברישיון SIR Affiliates LLC.

כל משרד תיווך של סותבי'ס נדל"ן בינלאומי נמצא בבעלות פרטית ותפעול עצמאי.

עקוב אחרינו ב -

Copyright © 2012-2023 Israel Sotheby's International Realty. All Rights Reserved הצהרת נגישות

Call Now Button