להשכרה בית פרטי היסטורי אקלקטי עם בריכה | המושבה הגרמנית, ירושלים

ירושלים

צור עימי קשר לפרטים נוספים

אליאור אלנקרי-ויצמן

סוכן

טלפון משרד: 03-7710977

פרטי הנכס

סוג הנכס

וילה

שטח מגרש

614 מ"ר

שטח בנוי

380 מ"ר

שטח מרפסות

392 מ"ר

מחיר בשקל

₪25,000

מחיר בדולר

$7,463

מה כולל הנכס

חדרי שינה

6

מקלחות

2

חדרי שירותים

3

מרפסות

1

חנייה

1
  • תקרות גבוהות
  • אזור BBQ
  • חצר/גינה
  • אזור היסטורי
  • אזעקה
  • חדר אורחים
  • חדר ארונות
  • פרטיות

תיאור הנכס

שילוב מנצח בין היסטוריה מרתקת, ארכיטקטורה ערבית אותנטית מעוררת השראה, שכונה שהיא סמל לבנייה ותרבות אשר נוצרה בשלהי המאה ה-19 על ידי גרמנים נוצרים בני התנועה הטמפלרית. כל אלה, ביחד ולחוד, יגרמו לכם להתרגש מבית פרטי המוצע להשכרה בלב המושבה הגרמנית השקטה והירוקה בירושלים.

בית זה משתרע על פני כ- 380 מ"ר בנוי, על קרקע של כ- 614 מ"ר. חצר מלאת שלווה וגג פתוח (כ- 140 מ"ר) משלימים את התמונה העוצמתית והמפוארת.

הבית כולל פטיו כניסה (כ- 21 מ"ר), חלל אירוח מרווח מאוד, 6 חדרי שינה, מטבח מלא, מרפסות, סטודיו נפרד הנמצא בחצר, קומת מרתף מרווחת (כ- 110 מ"ר), בריכת שחייה תת קרקעית שמבליטה את הסגנון האקלקטי המובהק של נכס זה, המשלב בין ארכיטקטורה אירופאית קלאסית לאלמנטים מתרבויות שונות – סגנון בנייה שהיה נפוץ בשלהי המאה ה- 19 ותחילת המאה ה- 20.

בית מושלם למשפחה עם ילדים.

צרו קשר לפרטים נוספים ותיאום סיור.

לסיור וירטואלי בוילה הקליקו כאן

פרטי יצירת קשר

אליאור אלנקרי-ויצמן

סוכן

טלפון משרד: 03-7710977

צור עימי קשר לפרטים נוספים

נכסים נוספים שיכולים להתאים לך

₪27,000 ירושלים
₪25,000 ירושלים

הפרטים הרשומים באתר זה מבוססים על מידע אשר אנו רואים כאמין, אבל משום שסופק ע"י צד שלישי, אין אנו יכולים להבטיח שהוא מדוייק ו/או שלם, ואין להסתמך עליו ככזה. חברת ישראל סותבי'ס נדל"ן בינלאומי אינה אחראית למידע שגוי ומוטעה שעלול להופיע בנכסי האתר ושומרת את הזכות לשינויים, השמטות, טעויות, כולל מחיר וביטול ללא הודעה מוקדמת. כל המידות הינן מקורבות ואינן אומתו ע"י הצד המוכר ולא ע"י ישראל סותבי'ס נדל"ן בינלאומי ולכן מומלץ לשכור אנשי מקצוע כגון, שמאי, אדריכל, מהנדס על מנת לאמת את המידע.

קרא עוד...

האתר מכיל חומרים שונים, המוגנים ע"י זכויות יוצרים, סימני מסחר, זכויות קניין אחרות, לרבות תוכן, תמונות, גרפיקה, מוסיקה, וידאו וקול, אשר חלקם בבעלות החברה וחלקם בבעלות צדדים שלישיים. רוכש ו/או גולש ו/או כל צד ג' המבצע פעולות בו אינו רשאי לשנות, לפרסם, לשדר או להעביר, לקחת חלק בהעברה או מכירה ולהשתמש באתר או בחלק ממנו לשם יצירת יצירה נגזרת או לנצל את האתר ו/או תוכנו של האתר, כולו או חלקו למטרה כלשהי למעט שלשמה נוצר האתר.

Sotheby’s International Realty הינו סימן מסחרי אשר רשום ברישיון SIR Affiliates LLC.

כל משרד תיווך של סותבי'ס נדל"ן בינלאומי נמצא בבעלות פרטית ותפעול עצמאי.

עקוב אחרינו ב -

Copyright © 2012-2020 Israel Sotheby's International Realty. All Rights Reserved

Call Now Button
שינויי גודל פונט - כותרת