בית פרטי בעיצוב אדריכלי עם בריכה במושב ליד זכרון יעקב

מושבים

צור עימי קשר לפרטים נוספים

אברהם מונרוב

סוכן

טלפון משרד: 03-7710977

office@israelsir.com

פרטי הנכס

סוג הנכס

בית פרטי

שטח מגרש

1100 מ"ר

שטח בנוי

390 מ"ר

שטח מרפסות

150 מ"ר

מחיר בשקל

₪37,000

מחיר בדולר

$10,000

מה כולל הנכס

חדרי שינה

6

מקלחות

4

חנייה

3
  • אזור BBQ
  • חצר/גינה
  • מעוצב אדריכלי
  • אי מרכזי במטבח
  • בריכה פרטית
  • חשמל חכם
  • מטבח מעוצב
  • ממ"ד

תיאור הנכס

"במושב זה אפשר לבלות יום שלם, ולצאת בתחושה שהחיים יפים ושפויים", כך הגדיר העיתון הכלכלי הנפוץ "גלובס" יום במושב עמיקם, אחרי דהירה בטוקטוק בעומק מטעי המשמש והאפרסק, מפגש עם פרות דשנות רועות בנחת, ביקור על שפת נחל תנינים הזורם בשטח המושב ומסע טעימות יין בין הכרמים.

במושב פסטורלי זה, המשתייך למועצה האזורית אלונה וממוקם כ- 3 ק"מ מפארק אלונה, לא הרחק מזכרון יעקב וקיסריה, אנו מציעים להשכרה בית פרטי עם בריכה, וסביבו שטחי טבע ונוף קסומים, במרכזם בריכת שחייה פרטית המשקיפה אל הטבע.

בית פרטי נמצא בשטח של כ- 1,100 מ"ר ומציע שתי קומות של עיצוב אדריכלי מוקפד המשתרעות על פני כ- 390 מ"ר בנוי, בתוספת מרפסות בגודל של כ- 150 מ"ר. הוא כולל חללים משותפים מרווחים, 6 חדרי שינה, 4 חדרי רחצה מלאים ותחושות בלתי נגמרות של שלווה ועונג נפשי השוררים בכל שטחי הבית – הפנים והחוץ.

הנכס ניתן להשכרה מרוהט באופן מלא, כפי שמופיע בתמונות, בהתאם לדרישת הדיירים.

אנא צרו איתנו קשר לפרטים נוספים ותיאום סיור בנכס.

צילום: יוגב עמרני

פרטי יצירת קשר

אברהם מונרוב

סוכן

טלפון משרד: 03-7710977

office@israelsir.com

צור עימי קשר לפרטים נוספים

נכסים נוספים שיכולים להתאים לך

₪37,000 מושבים
₪40,000 חרב לאת

הפרטים הרשומים באתר זה מבוססים על מידע אשר אנו רואים כאמין, אבל משום שסופק ע"י צד שלישי, אין אנו יכולים להבטיח שהוא מדוייק ו/או שלם, ואין להסתמך עליו ככזה. חברת ישראל סותבי'ס נדל"ן בינלאומי אינה אחראית למידע שגוי ומוטעה שעלול להופיע בנכסי האתר ושומרת את הזכות לשינויים, השמטות, טעויות, כולל מחיר וביטול ללא הודעה מוקדמת. כל המידות הינן מקורבות ואינן אומתו ע"י הצד המוכר ולא ע"י ישראל סותבי'ס נדל"ן בינלאומי ולכן מומלץ לשכור אנשי מקצוע כגון, שמאי, אדריכל, מהנדס על מנת לאמת את המידע.

קרא עוד...

האתר מכיל חומרים שונים, המוגנים ע"י זכויות יוצרים, סימני מסחר, זכויות קניין אחרות, לרבות תוכן, תמונות, גרפיקה, מוסיקה, וידאו וקול, אשר חלקם בבעלות החברה וחלקם בבעלות צדדים שלישיים. רוכש ו/או גולש ו/או כל צד ג' המבצע פעולות בו אינו רשאי לשנות, לפרסם, לשדר או להעביר, לקחת חלק בהעברה או מכירה ולהשתמש באתר או בחלק ממנו לשם יצירת יצירה נגזרת או לנצל את האתר ו/או תוכנו של האתר, כולו או חלקו למטרה כלשהי למעט שלשמה נוצר האתר.

Sotheby’s International Realty הינו סימן מסחרי אשר רשום ברישיון SIR Affiliates LLC.

כל משרד תיווך של סותבי'ס נדל"ן בינלאומי נמצא בבעלות פרטית ותפעול עצמאי.

עקוב אחרינו ב -

Copyright © 2012-2023 Israel Sotheby's International Realty. All Rights Reserved הצהרת נגישות

Call Now Button