דירה ייחודית בבניין עות'מאני מרהיב בשכונה המרונית ביפו

תל אביב

צור עימי קשר לפרטים נוספים

אברהם מונרוב

סוכן

טלפון משרד: 03-7710977

office@israelsir.com

פרטי הנכס

סוג הנכס

דירה

שטח בנוי

70 מ"ר

שטח מרפסות

23 מ"ר

מחיר בשקל

₪15,000

מחיר בדולר

$4,054

מה כולל הנכס

חדרי שינה

2

מקלחות

2

מרפסות

2
 • מזגן
 • חצר/גינה
 • פטיו
 • תקרות גבוהות
 • אזור היסטורי
 • נכס היסטורי
 • ים תיכוני
 • מטבח מעוצב
 • מרפסת
 • קרוב למרכז מסחרי
 • תחבורה ציבורית קרובה

תיאור הנכס

ממוקמת בלב הרובע המרוני האותנטי והמבוקש ביותר ביפו, ברחוב אינטימי ושקט, במרחק הליכה קצר מכל המוקדים המרכזיים של יפו – מסעדות, בתי קפה, מוזיאונים ואף מטיילת נמל יפו ופארק המדרון הקסום.

ממוקמת בלב הרובע המרוני האותנטי והמבוקש ביותר ביפו, ברחוב אינטימי ושקט, במרחק הליכה קצר מכל המוקדים המרכזיים של יפו – מסעדות, בתי קפה, מוזיאונים ואף מטיילת נמל יפו ופארק המדרון הקסום.

דירה יוצאת דופן זו שוכנת בבניין עות'מאני עם היסטוריה מרתקת של מעל 150 שנה. באחד השלבים, שימשה הדירה כמעונה הפרטי של נסיכת פולין. הבניין עבר שימור מוקפד הן בחלקו החיצוני והן בחלקו הפנימי, כולל שחזור מלא של החלקים המקוריים. מאחר והחוק אינו מחייב שימור שטחי פנים של בניינים הנועדו לשימור, זו תופעה נדירה בתרבות הישראלית המודרנית.

הדירה עצמה משתרעת על פני שני מפלסים בגודל של כ- 70 מ"ר, ולה תקרה בגובה של 5 מטרים המעצימה את החלל הפנימי. בנוסף, כולל הנכס חצר פרטית של כ- 20 מ"ר ומרפסת קטנה. היא מציעה סלון, שני חדרי שינה עם חדרי רחצה צמודים, מטבח מודרני.

לצד שימור ושחזור העבר, הנכס זכה בטיפול מודרני מושקע, כמו מערכת מיזוג VRF נפרדת בכל חדר, חימום תת רצפתי, מכשירי חשמל של מותגים בינלאומיים יוקרתיים, מערכת אבטחה ועוד.

הדירה מרוהטת באופן מלא, וכוללת פרטי ריהוט נדירים.

אנא צרו איתנו קשר לפרטים נוספים ותיאום ביקור פרטי בנכס.

צילום: נמרוד לוי 

פרטי יצירת קשר

אברהם מונרוב

סוכן

טלפון משרד: 03-7710977

office@israelsir.com

צור עימי קשר לפרטים נוספים

נכסים נוספים שיכולים להתאים לך

₪10,900 יפו
₪13,000 יפו
₪16,900 תל אביב
₪15,000 יפו
₪9,750 תל אביב
₪17,000 תל אביב

הפרטים הרשומים באתר זה מבוססים על מידע אשר אנו רואים כאמין, אבל משום שסופק ע"י צד שלישי, אין אנו יכולים להבטיח שהוא מדוייק ו/או שלם, ואין להסתמך עליו ככזה. חברת ישראל סותבי'ס נדל"ן בינלאומי אינה אחראית למידע שגוי ומוטעה שעלול להופיע בנכסי האתר ושומרת את הזכות לשינויים, השמטות, טעויות, כולל מחיר וביטול ללא הודעה מוקדמת. כל המידות הינן מקורבות ואינן אומתו ע"י הצד המוכר ולא ע"י ישראל סותבי'ס נדל"ן בינלאומי ולכן מומלץ לשכור אנשי מקצוע כגון, שמאי, אדריכל, מהנדס על מנת לאמת את המידע.

קרא עוד...

האתר מכיל חומרים שונים, המוגנים ע"י זכויות יוצרים, סימני מסחר, זכויות קניין אחרות, לרבות תוכן, תמונות, גרפיקה, מוסיקה, וידאו וקול, אשר חלקם בבעלות החברה וחלקם בבעלות צדדים שלישיים. רוכש ו/או גולש ו/או כל צד ג' המבצע פעולות בו אינו רשאי לשנות, לפרסם, לשדר או להעביר, לקחת חלק בהעברה או מכירה ולהשתמש באתר או בחלק ממנו לשם יצירת יצירה נגזרת או לנצל את האתר ו/או תוכנו של האתר, כולו או חלקו למטרה כלשהי למעט שלשמה נוצר האתר.

Sotheby’s International Realty הינו סימן מסחרי אשר רשום ברישיון SIR Affiliates LLC.

כל משרד תיווך של סותבי'ס נדל"ן בינלאומי נמצא בבעלות פרטית ותפעול עצמאי.

עקוב אחרינו ב -

Copyright © 2012-2023 Israel Sotheby's International Realty. All Rights Reserved הצהרת נגישות

Call Now Button