הבלוג שלנו

איזה דלתות פנים כדאי לקנות – המדריך השלם

דירות יוקרה- איזה דלתות פנים כדאי לקנות

דלתות פנים קובעות את האופי של הבית ויש להן משמעות מבחינת פרטיות בחדרי שינה, בידוד תרמי בחדרי רחצה ושירותים ובידוד אקוסטי בין הסלון והגינה או המרפסת. כתוצאה מכך, דלתות הפנים חשובות בכל סוגי הבתים וצריך לבחור אותן בצורה נכונה.

בין אם מעצבים וילות בהרצליה פיתוח או דירות יוקרה בתל אביב, הנה הדגשים העיקריים בשאלה איזה דלתות פנים כדאי לקנות:

1. הגדרת תקציב ברכישת דלתות פנים בדירות יוקרה

בשלב הראשון צריך להגדיר את מסגרת התקציב הגדרת התקציב תשמש כמצפן להשוואה בין דלתות הפנים הרלוונטיות ותחסוך זמן יקר.

2. היכרות עם סוגי דלתות בדירות יוקרה

בשלב השני כדאי להשוות בין סוגי דלתות, מפתחים וכיווני פתיחה. הדלתות הנפוצות מכונות "דלתות כנף" ונפתחות כרגיל, בעוד הסוג השני הוא של דלתות הזזה. כמו כן, ישנן דלתות כנף עם צירים נסתרים שמאפשרים פתיחה ב-180 מעלות.

3. התאמת הדלת לחדר ולאופי השימוש

בחדרים קטנים מומלץ להשתמש בדלתות הזזה ולחסוך מקום. מנגד, בדירות שמיועדות למבוגרים או לבעלי מוגבלויות יש לדאוג למפתחים רחבים של 80 ס"מ בחדרי אמבטיה ו-90 ס"מ בחדרים וכמובן לדלתות מתאימות עם נגישות להליכונים וכיסאות גלגלים. בתוך כך, בחדרי שירותים מומלץ שכיוון הפתיחה יהיה החוצה כדי שבמקרה של נפילה לא תיחסם הגישה פנימה.

4. חומרי גלם אקסקלוסיבים בדירות יוקרה

החומרים שממנה מיוצרת הדלת חשובים לא פחות מהמראה שלה. אם רוצים לקנות דלת איכותית שתחזיק מעמד, צריך לבחור מילוי פלקסבורד עשוי סיבי פשתן ועץ דחוסים וכדאי לתת עדיפות לציפוי צבע בתנור שלא משתנה עם הזמן.

לנציגי סותבי'ס נדל"ן בינלאומי יש ניסיון מוכח בשיווק נכסי יוקרה ובחיוג 03-7710977 נשמח להמליץ לך על דלתות פנים לשדרוג הבית.

נכסים נוספים שיכולים להיות רלוונטיים

₪3,350,000 תל אביב
₪12,500,000 תל אביב
₪34,500,000 תל אביב
₪25,000 הרצליה
₪6,980,000 הרצליה
₪3,575,000 תל אביב
Call Now Button