הבלוג שלנו

איך בוחרים ברז לבית יוקרה – המדריך

איך בוחרים ברז לבית - המדריך

ברז בקיר או ברז במשטח העבודה? בחירת ברזים לבית שלכם, שהינם חלק מהכלים הסניטרים, היא לא משימה פשוטה, ויש הרבה דברים שצריך לדעת מראש לפני שמחליטים עם איזה ברז לזרום בבית. לפני הכל צריך להבין לאיזה חדר בבית הברז מיועד.

איך בוחרים ברז לבית יוקרה?

בואו נתחיל במטבח. אין ספק כי הברז הוא אחד הכלים הסניטריים החשובים במטבח. הדבר הראשון שצריך לדעת לפני שבוחרים ברז, הוא להבין מה הסגנון של המטבח. האם מדובר במטבח כפרי או מודרני. הדבר השני שצריך לקחת בחשבון בבחירת ברז למטבח הוא לדעת מה השימוש בו: האם אנו רוצים שהוא יישלף לצורך בישול ושטיפה? האם אנו רוצים שהוא ישמש גם לשתיית מים מזוקקים?כן, כן יש ברז כזה היום במרבית וילות יוקרתיות בארץ. ישנם שני סוגי ברזים המומלצים להתקנה במטבח. ברז פרח וברז קיר. ניתן להתקין ברזי פרח מתחת לכיור או על השיש לפי בחירה. חשוב להקפיד על שלבי ההתקנה של הברזים ולקבוע את המיקום המדויק שלהם לפני ההתקנה.

ועכשיו בוא נדבר על הברז לכיור באמבטיה. חשוב לדעת שאת הברז מומלץ לבחור לאחר בחירת הכיור, ולהתחשב בגודל הכיור ובעיצוב שלו. שני סוגי הברזים העיקריים שקיימים הם ברזי קיר (שממוקמים בתוך הקיר בצורה אינטגרלית) וברזי פרח (נמוכים או גבוהים, אשר יוצאים ממשטח השיש שליד הכיור). חשוב לדעת מי משתמש בברז, ילדים או מבוגרים, ובהתאם לכך להתאים את הגובה של הברז. הברז המתאים להתקנה במקלחת, הינו ברז אינטרפוץ. קיימים שני סוגים של ברז אינטרפוץ: ברז קיר שיוצא מהקיר וברז אינטרפוץ מסוג ארבע דרך. אחד המקומות בהם ניתן "להתפרע" עם עיצוב הברז הוא דווקא בחדר שירותי האורחים.

לסיכום

ולסיום, הברז מיועד לשמש אותנו לשנים ארוכות ולכן חשוב לשמור על הניקיון שלו. מומלץ לנקות את הברז אך ורק בהתאם להוראות היצרן או בהתאם לתעודת האחריות. דרך נוספת לנקות את הברז הוא באמצעות חומץ ולא עם חומרים המכילים חומצות העלולים להזיק לברז. כמו כן, מומלץ לנקות גם את פיית הברז מידי פעם באמצעות חומץ.

ואם אנו מדברים על ברזים, וודאו שלא ישימו לכם ברז! אל תתפתו לרכוש חיקויים זולים של ברזים שסביר שיתגלו בהם נזקי נזילה לאחר ההתקנה או לאורך הזמן. זכרו, כאשר אתם משלמים במיטב כספכם עבור רכישת ברז נשלף למטבח או ברז לחדר הרחצה, אתם מצפים לברז אשר יחזיק שנים ארוכות, ללא תקלות. מוטב להשקיע

במותגי ברזים מוכרים ואיכותיים. ברזים מיצרנים מוכרים מגיעים עם אחריות וגם ניתן להשיג עבורם חלקי חילוף בקלות במידה ונדרש.המלצה חמה נוספת היא לסגור את כניסת המים הראשית של הבית או הדירה כאשר נעדרים לזמן ממושך מהבית  לסיכום, עולם ברזי המים מתחדש ללא הפסקה ומאפשר לכם ליהנות מאינסוף רעיונות לעיצוב המטבח, חדרי השירותים והאמבטיה… והעיקר שתזרמו עם האהבה שלכם.

נכסים נוספים שיכולים להיות רלוונטיים

₪35,000,000 תל אביב
₪5,590,000 תל אביב
₪24,800,000 תל אביב
₪30,000,000 תל אביב
₪23,000,000 ירושלים
₪51,000,000 תל אביב
Call Now Button