הבלוג שלנו

איך בוחרים דירות יוקרה למכירה?

דירות יוקרה

חיפוש אחר דירות חדשות למכירה מתחיל בהחלטה עקרונית ומסתיים רק אחרי שמכניסים אל תוך מערכת השיקולים שורה ארוכה של פרמטרים. אף על פי שבדירות חדשות בדרך כלל לא צריך להתעסק עם שאלות שקשורות לתשתית ולמפרט כי הכל נמצא תחת תחום האחריות של הקבלן, יש עוד המון קריטריונים שעשויים להטות את הכף. בין היתר, אחד השיקולים החשובים ביותר הוא הגיל.

דירות למכירה למכירה מה שאתם צריכים לדעת

מבחינת צרכי מגורים, נהוג להגדיר את קהל היעד הצעיר ביותר כגברים ונשים עד גיל 21 שעדיין מתגוררים עם ההורים. לשם השוואה, מגילאי 21-28 הדגש הוא על רווקים ורווקות שמתגוררים לרוב בדירות שכורות במרכזי הערים הגדולות. בתוך כך, רובם הם סטודנטים שיכולים להרשות לעצמם לשכור דירה בסכום של עד שליש מההכנסה הפנויה ובעזרה פיננסית מההורים.

דירות יוקרה למכירה לזוגות צעירים

זוגות צעירים, משפחות קטנות ורווקים עובדים בגילאי 28-35 עוברים בדרך כלל לגור בדירות יוקרה קטנות בערים או בבתים פרטיים באזורי הפריפריה. בפועל, פערי המחירים בין דירות במרכזי ערים מבוקשות כמו תל אביב לבין עלותם של בתים פרטיים בפריפריה בצפון ובדרום עשויים להגיע לעשרות אחוזים ולכן זהו שיקול שדורש התייחסות רצינית.

איפה לבחור דירות יוקרה עבור משפחות עם ילדים?

דירות יוקרה למכירה סותביס נדלן

משפחות עם ילדים והורים בגילאי 35-55 כבר בוחרים דירות יוקרה למכירה לפי המרחק של הנכס ממוסדות חינוך, תשתיות תחבורה ציבורית, כבישים פרטיים וכן הלאה. עבור קהל יעד כזה, המטרה היא לשפר את תנאי המגורים ולעבור עבור דירות יוקרה מרווחות יותר במרכזי הערים – או לחילופין לבתים צמודי קרקע במו

שבים ועם יחידות נפרדות לילדים המתבגרים. כמו תמיד, צריך לבחון כל מקרה לגופו ולהתאים את הנכס להחזרי המשכנתא הרצויים ולסגנון החיים המבוקש.

איכות חיים בגיל השלישי

פלח האוכלוסייה המעניין ביותר בנוגע לשאלה איך בוחרים דירות יוקרה למכירה מתייחס לגברים ונשים שמגיעים לגיל הזהב. כאן מדובר על בני 55-75 שמעוניינים לחזור לדירות קטנות כי הילדים עזבו את הבית, אך הם מעדיפים נכסים יוקרתיים שעוזרים להם לשמור על רמת חיים גבוהה. כמו כן, את הדירות שמתאים לאיכות חיים בגיל השלישי אפשר למצוא גם במרכזי הערים וגם ביישובים כפריים.

גילאי 75 ומעלה בדיור מוגן

מוסדות דיור מוגן נבחרים לפי המרחק שלהם מהמשפחה והילדים. אם רוצים לשכור או לקנות בתי יוקרה מרווחים במוסדות כאלה, צריך לבדוק את שאר השירותים ואת רמת הטיפול המקצועי, הרפואי והסיעודי בדיירים. כמו כן, כדאי לברר לגבי אפשרויות פריסת התשלומים והמחירים במסלולי דמי פיקדון.

יש לנו את הדירת יוקרה הבאה שלך

הדרך הכי טובה לבחור דירת למכירה היא להתייעץ עם המומחים של סותבי'ס נדל"ן בינלאומי. אנו מעמידים לרשותך אנשי מקצוע מיומנים לפי מחלקות ומרכזים עבורך את כל השירותים במקום אחד – כדי לחסוך לך זמן וכסף.

כעת נשמח לקבל את פרטיך באתר ולחפש עבורך את דירות יוקרה המתאימות לך.

נכסים נוספים שיכולים להיות רלוונטיים

₪29,500,000 תל אביב
₪3,290,000 בת ים
ירקונה
₪16,500,000 ירושלים
₪14,000,000 יפו
₪14,900,000 ירושלים
Call Now Button