הבלוג שלנו

איך למצוא במחיר הולם דירות למכירה בתל אביב מול הים ?

דירות למכירה ליד הים בתל אביב

תל אביב היא אזור המגורים המבוקש ביותר בישראל. מלבד העובדה שמדובר על המרכז הכלכלי, המסחרי והתרבותי של המדינה, תל אביב גם מצליחה לשלב בין רמת חיים גבוהה לבין נכסי נדל"ן משתלמים שמפיקים תשואה גבוהה עבור משקיעים. עם זאת, לא תמיד קל למצוא דירות למכירה בתל אביב מול הים – ולכן כדאי לדעת מראש במה להתמקד.

הבדלים בין השכונות בעיר תל אביב

חוף הים של תל אביב משתרע מדרום העיר ועד לצפונה. בפועל, נסיבות אלו יוצרות מצב שבו קיימים פערים של עשרות אחוזים ומעלה בין דירות שונות. אף על פי שגם דירות ביפו וגם דירות בהרברט סמואל צופות ישירות לים – דירות ביפו יעלו פחות מדירות ברחוב הרברט סמואל. בהמשך, ניתן לראות גם הבדלים בין מחירי הדירות בשכונות כגון אזורי חן, ל' החדשה והגוש הגדול.

המרחק בין הדירה לים בתל אביב

דירות למכירה בתל אביב

דירות למכירה בתל אביב

המונח "מול הים" כולל בתוכו גם דירות עם נוף פתוח לים התיכון וגם דירות שממש שוכנות על החוף. מלבד הבדלים בין האזורים עצמם, כדאי לבדוק מלכתחילה מה המרחק בין הנכס לבין הים. ככל שהמרחק קצר יותר, כך המחיר של הדירה יעלה. מנגד, יש סיכוי גבוה למצוא במחיר הולם דירות למכירה שרחוקות יחסית מהים אך הנוף אליו פתוח ומרשים.

סוג הדירה ולא רק הבניין

דירות למכירה בתל אביב וגם בערים אחרות ברחבי הארץ ייתכנו פערי מחירים בין דירות שנמצאות באותו בניין. זה למעשה מאפיין שמשותף לדירות בכל העולם, כי יש משמעות לשיפוץ של הדירה ולמפרט הטכני שלה. אם לדוגמא מדובר על דירה חדשה או על נכס בבניין שעבר תמ"א 38 והתחדשות עירונית, הוא יעלה יותר מדירה בגודל זהה ובאותו בניין אבל ללא שיפוץ. לפיכך, זה נושא שכדאי לבדוק מראש ובליווי אנשי מקצוע רלוונטיים.

One Stop Shop לדירה הבאה שלך בתל אביב

סותבי'ס נדל"ן בינלאומי גאה לתת לך מענה לכל שלב בתהליך הקנייה של הדירה. מלבד עורך דין, אדריכל ואנשי מקצוע עם התמחות בפיננסיים, אנו נספק עבורך שירותי תיווך ונעזור לך למצוא את הדירה הכי משתלמת מול הים בתל אביב.

נכסים נוספים שיכולים להיות רלוונטיים

₪12,500 יפו
₪3,650,000 רמת גן
₪80,000,000 סביון
₪3,575,000 תל אביב
₪8,250,000 תל אביב
₪15,700,000 תל אביב
Call Now Button