הבלוג שלנו

איפה כדאי לקנות וילות יוקרה בישראל ?

וילות יוקרה למכירה

וילות יוקרה כדאי לקנות במקום שבו הסביבה תורמת לאיכות החיים. מלבד מפרט ברמה גבוהה של הווילה עצמה, איכות החיים נקבעת גם לפי המרחק של הנכס ממוסדות ציבור חשובים, כבישים מהירים ומרכזי בילוי וקניות. כמו כן, וילות יוקרה למכירה עדיף לחפש בשכונות מגורים אקסקלוסיביות שבהן הנכס צפוי להניב תשואה גם במעמד המכירה או ההשכרה.

וילות יוקרה למכירה באזור שקט וירוק

אזורים שקטים עם נוף פתוח מתאפיינים בעלות גבוהה של הקרקע. כתוצאה מכך, גם הווילות שנבנות על שטחים כאלה נחשבות יוקרתיות יותר בהשוואה לאחרות. מצד שני, היתרון של וילות באזור שקט וירוק הוא שניתן להיות בטוחים שהן ישמרו על הערך שלהן לאורך זמן. כמו כן, אזורים שקטים וירוקים כמו סביון, הרצליה פיתוח או קיסריה קורצים גם לתיירים מחו"ל.

קרבה למוקדי תעסוקה

בית פרטי ודירות יוקרה יכול להתאים לבעלי משפחות וקריירה בעיקר כאשר הוא נמצא במרחק נסיעה קצר ממוקדי התעסוקה המרכזיים. בין אם מדובר על מוקדי תעסוקה בצפון, במרכז או בדרום, כדאי לבדוק מראש מה מרחק הנסיעה עם הרכב הפרטי ומה מצב הפקקים מדי בוקר וערב. בשורה התחתונה, אלו הפרטים הקטנים שעושים הבדל גדול באיכות החיים ובתחושה.

האדריכלות שמאפיינת את השכונה

וילות יוקרה למכירה

וילות יוקרה למכירה

עוד דרך טובה לזהות מיקום מתאים לרכישת וילות יוקרה היא לבדוק את האדריכלות בשכונה ובבתים הצמודים. אף על פי שבדרך כלל מדובר על שכונות שנבנות בסגנון "עשה זאת בעצמך" ולכן אין הרבה מאפיינים משותפים בין הדירות, יש עדיין משמעות מסוימת לסגנון הכללי. במילים אחרות, כדאי להגיע לפחות פעם אחת לשכונה ולערוך סיור עם הרכב על מנת להתרשם מהאדריכלות שמאפיינת אותה.

פוטנציאל ההשבחה של השטח של נכסי יוקרה

וילות יוקרה כדאי לקנות באזור שבו לא מתוכננת בנייה רוויה ומאסיבית. מנגד, כדאי בהחלט להתרשם מתכניות הבנייה העירוניות ולנסות לשער מה יהיה פוטנציאל ההשבחה של הנכס. בין היתר, הפוטנציאל נקבע לפי תכניות כגון הקמת תחנת רכבת, הוספת בתי ספר, יצירת תשתיות מים וחשמל וכן הלאה.

פנים הבית והחלוקה לחדרים

השלבים האחרונים בהשוואה בין סוגים שונים של וילות יוקרה דורשים התייחסות למפרט המלא. זה השלב שבו צריך להיכנס אל הבית, לראות את החלוקה הפנימית לחדרים ולבדוק מאיזה חומרי גלם הוא בנוי. ככל שיש בבית הפרטי יותר חומרי גלם אקסקלוסיביים, כך גם היוקרה שלו עולה ויהיה קל יחסית לממש את הפוטנציאל לקראת השכרה או מכירה.

המומחים של סותבי'ס נדל"ן בינלאומי ימצאו לך נכס

השלוחה המקומית של סותביס נדלן מציעה מגוון שירותים לקהל יעד שמחפש מכירה, קנייה והשקעה של נכסי יוקרה באזורים מבוקשים. אם חיפשת וילות יוקרה ולא ידעת מאיפה להתחיל, נשמח להעמיד לרשותך את השירות שלנו. כעת רק נותר לך להשאיר פרטים באתר ונדאג למצוא עבורך נכס יוקרתי במהירות וביעילות.

נכסים נוספים שיכולים להיות רלוונטיים

₪30,000,000 תל אביב
₪18,000,000 תל אביב
₪11,900,000 תל אביב
₪221,000,000 יפו
₪6,200,000 יפו
₪28,500,000 רעננה
Call Now Button