הבלוג שלנו

איתור נכסים להשקעה

נכסי יוקרה בתל אביב

נכסי נדל"ן נחשבו מאז ומעולם (ועדיין נחשבים) כנכסים הכי יציבים והכי כדאיים. אך זאת כמובן רק אם מדובר בנכסים איכותיים ושווים להשקעה. כל מי שמתעסק בתחום של השקעות נדל"ן יודע עד כמה מאתגרת ומורכבת המשימה של איתור נכסים להשקעה. לא מדובר במהלך שאפשר לבצע אותו מהיום למחר. על פי רוב מדובר בתהליך ארוך של שבועות וחודשים עד שמאתרים נכס שאכן כדאי להשקיע בו.

אפשר לאתר ולרכוש נכס להשקעה באופן עצמאי וניתן גם להיעזר לצורך כך בחברה מקצועית. כך או כך, תמיד כדאי להגיע מצוידים בידע ולבחון לעומק את כדאיות ההשקעה.

אנחנו כאן על מנת לסייע למשקיע המתחיל, לענות לו איך וכיצד לאתר את הנכס הכי נכון עבורו לצורכי השקעה.

דגשים בבחירת נכסים להשקעה

המיקום של הנכס

למיקום הפיזי של הנכס חשיבות עליונה, נדמה כי הנקודה הכי מהותית והכי משפיעה מבחינת כדאיות העסקה היא הבחירה במיקום. המיקום של הנכס קובע הרבה מאוד על הרווחיות מבחינת שכר הדירה שניתן יהיה לקבל עליו תמורת השכרתו הוא גם ישפיע על שווי הנכס כאשר ברור כי מיקום מרכזי ומבוקש יהיה תמיד שווה יותר.
כל נכס יוקרתי שממוקם באזור מרכזי כמו תל אביב יהיה תמיד נחשב יותר מנכס מקביל באזור פחות מבוקש. שם יהיה קשה למצוא שוכרים לנכס וגם שכר הדירה יהיה בהכרח נמוך יותר.

גובה ההשקעה

רכישת נכס נדלן מחייבת בחינה מדויקת של כלל הפרמטרים ובפרט סכום ההשקעה הנדרש לצורך הרכישה וכאשר מדובר ברכישת נכס להשקעה, כזה שצריך להחזיר את העלות ולהוות מקור הכנסה, יש לפעול בצורה זהירה ומחושבת יתרה. אם למשקיע יש את ההון הדרוש ביד, ברור שתהליך הרכישה פשוט יותר, אך מרבה נכסים מרבה דאגה ומומלץ מאוד להיעזר ביועץ נדלן לצורך הרכישה ובליווי מלא של עורך דין מקרקעין, אם לרכוש אין את מלוא הסכום לצורך הרכישה והוא מתכנן להיעזר בערוצי השקעה או בגורמי מימון, שם הוא כבר צריך לשקול היטב את כדאיות ההשקעה ביחס לריביות שיהיה עליו לשלם.

השקעה באופן עצמאי או בעזרת חברה מקצועית

שאלת השאלות היא במקרים רבים, האם לבצע עסקה כזו באופן עצמאי או שמא לפנות ולהיעזר בגורמים מקצועיים. כאן כדאי לזכור כי אם אין את הידע הנדרש, עלולים ליפול בפח עם השקעות לא חכמות וגם לא בטוחות. נכון שחברה תגבה מחיר עבור השירות אך בהחלט ניתן לומר כי שווה לשלם ולדעת כי הנכס שנרכש הוא נכס בטוח. בייחוד אם מדובר בנכסים יוקרתיים.

נכסים נוספים שיכולים להיות רלוונטיים

₪8,500,000 רמת גן
₪11,000,000 תל אביב
₪15,500,000 תל אביב
₪9,500,000 תל אביב
₪4,359,000 תל אביב
₪5,490,000 תל אביב
Call Now Button