הבלוג שלנו

בריכה פרטית – כל מה שצריך לדעת לפני שמתקינים בריכה בבית

במדינה חמה כמו ישראל, אין ספק שבריכה ביתית בחצר הבית, היא החלום של משפחות רבות. אין צורך לעשות מנוי בבריכה הציבורית, אפשר לארח חברים, והילדים יכולים לבלות בבריכה שעות ארוכות. מעבר לכך, בריכה גם מעלה את ערך הנכס שלכם, בדומה למרבית הוילות בהרצליה פיתוח. אז רגע לפני שקופצים על הרעיון, הנה מספר טיפים שעליכם לדעת לפני.

טיפים ועצות שימושיות לפני שמתקינים בריכה בחצר הבית

ראשית, לפני שניגשים להקמת הבריכה יש לבחון את המיקום, הגודל והצורה הרצויים – בהתאם לתנאי הגינה והבית. כל בריכה לסוגה יכולה להשפיע על מראה הבית, וחשוב לשים דגש על השילוב שלה בתוך המתחם כולו. בין היתר, מומלץ לבדוק האם למקם את הבריכה בסמוך למבנה הבית או במרחק ניכר ממנו; האם היא תשמש לנוי או לשחייה; ומי אמור לשחות בה – ילדים או מבוגרים. הבחירות הללו ישפיעו על רוחב ועומק הבריכה ועל העיצוב שלה. כעת חשוב לדעת שיש כמה סוגי בריכות: הבריכה המתועשת היא בריכה שעלותה נמוכה יחסית והתקנתה מהירה יחסית (כשלושה שבועות בערך). בריכת הפיברגלס היא בריכה מוכנה מראש שהגדלים שלה מותאמים לפי דרישה והתקנתה מהירה מאוד. בריכת בטון הנחשבת למלכת הבריכות, והיא איכותית ויוקרתית. משך ההתקנה של בריכת הבטון נמשך עד 4 חודשים. אומנם מדובר בזמן ארוך יחסית אך מדובר בבריכה מושקעת במיוחד.

בריכה בחצר הבית

בנוסף, ניתן לעצב את הבריכות בצורה מלבנית או עגולה. מה שמאפשר להתאים את הבריכה לגודל החצר שלכם. כמובן שיש להתחשב במספר האנשים שעומדים להשתמש בבריכה ובהתאם לכך לתכנן את הבריכה. כיום יש פתרונות יצירתיים המאפשרים להתקין בריכה גם על גגות וילות, בתי מגורים, פנטהאוזים יוקרתיים וקומות גבוהות אחרות. חשוב לדעת כי ההוצאה על בריכה אינה זולה. מעבר לחשבון המים, צריך לקחת בחשבון את עלות אביזרי הניקוי וחלקי החילוף.

פנטהאוז עם בריכה

חשוב גם לזכור שתחזוקה שוטפת של בתים עם בריכה. היא משהו קבוע, כך שכדאי להשקיע במוצר איכותי. כדי להימנע מהצורך המתמיד בחלקי חילוף, ומומלץ להשקיע מעט יותר בסוג הבריכה ולקנות מוצר איכותי מתוצרת חברה גדולה ומובילה בעולם אשר יעשה את העבודה בצורה המיטבית ויחזיק מעמד לאורך זמן. בנוסף, יש להקפיד על סירקולציה של המים בבריכה. הדבר יבטיח לכם את ניקיון הבריכה. לצורך כך יש לרכוש משאבה אשר יוצרת סירקולציה של המים ובכך מונעת הצטברות ירוקת. מומלץ גם לרכוש כיסוי לבריכה על מנת למנוע היווצרות לכלוך מתנאי חוץ. אל תוותרו גם על אקססוריז כגון מזרונים, כדורים, ומגלשות. מומלץ להשאיר שטח בצידי הבריכה ולהניח פינות ישיבה.

לסיכום, בריכה יכולה להפוך את חווית המגורים שלכם למיוחדת ומהנה אבל זכרו לשמור תמיד על כללי הבטיחות. לשמחתנו כיום פותחו עזרים שונים שיכולים למנוע טביעות. כך, למשל, ניתן להתקין אזעקה שמתריעה על כניסה של אדם לבריכה ללא פיקוח.

נכסים נוספים שיכולים להיות רלוונטיים

₪18,387,810 תל אביב
₪20,000,000 תל אביב
₪12,900,000 תל אביב
₪34,500,000 תל אביב
₪5,450,000 תל אביב
₪9,950,000 יפו
Call Now Button