הבלוג שלנו

גם אתם יכולים לרכוש פנטהאוז למכירה בישראל

פנטהאוז למכירה

סקירה קצרה של חדרי מלון יוקרתיים יכולה לסייע לכל מי שמחפש פנטהאוז למכירה באזורים שונים בארץ. בראש ובראשונה, מטרת הסקירה היא לעזור לאדריכלים ומעצבי פנים לשאוב השראה לגבי סגנונות עיצוב מבוקשים של פנטהאוזים ולשלב אותם גם בבתים פרטיים. שנית, היכרות עם סוויטות פנטהאוז של בתי מלון היא גם דרך טובה להחליט איפה כדאי לבלות את החופשה הבאה בארץ.

פנטהאוז למכירה שהוא לופט

פנטהאוז למכירה מוגדר מבחינה אדריכלית בתור דירות יוקרה ששוכנות בקומת המגורים העליונה של הבניין, שלהם צמודות מרפסת גג. עם זאת, במלון טאון האוס בתל אביב החליטו לשנות את הפרדיגמה עם פנטהאוז שהוא לופט. אף על פי שגם בסוויטות הללו יש מרפסת, העיצוב של הלופט מתכתב עם הסגנון שהיה שכיח מאוד בשנות ה-30 של המאה הקודמת בתל אביב והוא בהחלט פורץ דרך.

פנטהאוז למכירה בתל אביב – שקט בלב גוש דן

עוד דרך טובה ליהנות מהיתרונות של פנטהאוז יוקרתי ברמת גן בלי להתרחק מהבית היא לישון במלון אינדיגו ברמת גן. גולת הכותרת היא סוויטה מודרנית עם תקרות גבוהות, בדים צבעוניים וחומרים יוקרתיים שמתכתבים כולם עם טקסטורות רבות. כמו כן, כדאי לשים לב לגופי התאורה המעוצבים ולראות כיצד הווילונות הגבוהים משלימים את המסגור ועוזרים לשמור על פרטיות בלב גוש דן.

פנטהאוז למכירה ברמה של סוויטה נשיאותית

החדרים הכי יוקרתיים בבתי מלון הם הסוויטה הנשיאותית. אם בוחנים לעומק את מלון האפנדי בעכו למשל, מגלים שהסוויטה הנשיאותית היא אחת מ-12 חדרים וגודלה כ-45 מ"ר. יתרה על כך, זהו פנטהאוז קלאסי במובן של נוף פתוח, תקרות גבוהות, חלונות רחבים שמשקיפים אל הים וחללים עגולים שמכניסים תאורה טבעית ומלטפת לתוך החדר.

פנטהאוז סטודיו בנווה צדק

נווה צדק היא אחת השכונות הצבעוניות והמרתקות של תל אביב, לכן גם בתי המלון נדרשים לעמוד בסטנדרטים מחמירים של בקרת איכות. כתוצאה מכך, אפשר לראות את העיצוב המיוחד של סוויטת הסטודיו במלון בוטיק נווה צדק שבה הריהוט מינימליסטי אבל התוצאה עשירה בצבעים ומרקמים. כמו כן, מן הראוי להזכיר את הפריטים היוקרתיים שיש בדירות יוקרה ובסוויטות ובהם כיורים עשויים חביות יין.

פנטהאוז למכירה שהוא ארמון

מלון אמריקן קולוני בירושלים הוא מוסד תיירותי מוכר עבור תיירים ושועי עולם. מלבד העובדה שהוא קיים כבר מעל 120 שנה, המלון ממשיך להתחדש עם עיצובים מרגשים של פנטהאוז למכירה וחללי פנים. כך למשל החומרים העיקריים שמשמשים לעיצוב הסוויטה הם שיש, עץ איטלקי ואריגים וכל פריט בחדר מיובא מארץ המקור על ידי אנשי מקצוע ומומחים.

החיפוש אחר פנטהאוז למכירה מתחיל כאן

נציגי סותבי'ס נדל"ן בינלאומי ישמחו לעזור לך למצוא פנטהאוז ודירות יוקרה בכל מקום בארץ. אנו נרכז את כל השירותים החשובים תחת קורת גג אחת – לרבות העברת כספים, עורך דין, אדריכל, משכנתא וכמובן תיווך – ונחסוך עבורך זמן והוצאות. רוצה לחיות בחלום? נשמח לעמוד לרשותך!

נכסים נוספים שיכולים להיות רלוונטיים

₪24,800,000 תל אביב
₪7,900,000 תל אביב
₪16,150,000 ירושלים
₪13,635,000 תל אביב
₪26,900,000 יפו
₪5,490,000 תל אביב
Call Now Button