הבלוג שלנו

דירות יוקרה בגבעתיים – גרים במרכז הארץ בעיר הגדולה

גבעתיים נחשבת לאחת הערים הטובות לגור בה, החל מבחינת חינוך וזכאות לבגרות, מבחינת רמת השכלה, רמת תעסוקה, דירוג הכנסה ממוצעת לנפש, וכלה בתוחלת החיים, רמת ביטחון אישי ואיכות סביבה.
חלק גדול מרמת החיים הגבוהה והביטחון האישי בעיר הוא בזכות העובדה שאין בעיר שכונות מצוקה. יחסית לערים אחרות, גבעתיים נחשבת בעלת אוכלוסייה הומוגנית, במעמד סוציו-אקונומי גבוה.
מדובר בעיר קטנה אשר מקפידה על אורח חים בריא, על מחזור וחינוך סביבתי למחזור. העיר גבעתיים קרובה לכל מקום בגוש דן. היא גובלת ברמת גן ובתל אביב והמרחק לכל מקום מרכזי הוא רק דקות ספורות.

יש בעיר פארקים וגינות ציבוריות רבות, שירות תל-אופן השכרת אופנים לרכיבה בתוך העיר וחוסכת נסיעה ברכב המזהם את האוויר, העיר נמצאת במרחק של 5 דקות מתל אביב, מקניון עזריאלי ומהים, מה שמקנה לה יתרון עצום על פני ערים אחרות. יש בה קניון גדול, מגוון של מסעדות ובתי קפה וכמובן, מערכת חינוך מתקדמת ואיכותית ובתי ספר מעולים.

מגמת הבנייה בגבעתיים

מגמת הבנייה בעיר גבעתיים ממשיכה לצבור תאוצה. עוד ועוד פרוייקטים יוקרתיים וחדישים נבנים ברחבי העיר הכוללים מגדלי יוקרה ודירות יוקרה שמושכים אוכלוסיה אקסקלוסיבית, חלקם מהווים פרוייקטי בוטיק ולא מעט פרוייקטים חמים במגדלים יוקרתיים. דירות גן, פנטהאוזים מפוארים, בתים צמודי קרקע וכן הלאה הם נכסים יוקרתיים ש Sotheby`s מציעה לכם בעיר בה איכות החיים היא ללא רבב.

Sotheby`s מספקת לכם מגוון וילות יוקרה איכותיות בגבעתיים, בעיר איכותית, באווירה אורבנית, עיר מיוחדת וקסומה אשר שומרת על רמת חיים גבוהה ועל התחדשות מתמדת. גבעתיים גם בשל היותה מרכזית, וגם בשל האופי המיוחד שלה, היא אופצית השקעה מצוינת.

נכסים נוספים שיכולים להיות רלוונטיים

₪15,000,000 קיסריה
₪17,700,000 יפו
₪26,000,000 קיסריה
₪14,000,000 הרצליה
₪8,500,000 יפו
₪7,800,000 רמת גן
Call Now Button