מציאת דירות יוקרה בסביון

היישוב שהוקם בשנת 1951 ונמצא רק כעשרה ק”מ מתל אביב נחשב כיום, לאחד האזורים היקרים בארץ. ניתן לראות בו שילוב יוצא דופן של אווירה כפרית עם חיי קהילה עשירים ליוקרתיות ואיכות חיים גבוהה מאד.
המיקום המושלם שלה, רק עשרים דקות מתל אביב- מקנה לה את הייחודיות של שמירה על קהילה כפרית מלוכדת ויחד עם זאת,] היא מחוברת למרכז ולחיים השוקקים בה.
בסביון ניתן למצוא הרבה שטחים ירוקים, גינות ציבוריות מעוצבות, בתים צמודי קרקע, וילות פאר, מגרשים גדולים ורחבים, שקט ושלווה, אווירה נינוחה ורגועה, שמירה ובטחון לתושבים – כך שאיכות החיים היא גבוהה עד מאד.
לאלו המחפשים נכסים יוקרתיים סביון מציעה נכסים מושקעים, מפוארים ויוקרתיים. תוכלו למצוא בתים צנועים במגרשים גדולים ואחוזות גדולות מוקפות עצים גדולים ובריכה יפיפה בחצר. מי שמחפש אווירה של חיי כפר ועדיין לא לוותר על הפאר וההדר – סביון היא המקום.
סביון מתפארת בחיי קהילה ענפים, התושבים מעורבים בכל מה שנעשה, מערכת החינוך היא מהמושקעות והטובות, יש בה פעילויות ספורט, טיולים והרצאות לכל הגילאים.
Sothby`s מציעה מגוון של וילות לרכישה. וילות מפוארות עם עיצוב ארכיטקטוני שלא משאיר אותך אדיש, וילות מפנקות באיכות בנייה לעילא ולעילא, עם השקעה בכל פרט ומחשבה על כל דבר, באיזור בו איכות החיים גבוהה, חיי קהילה פעילים וקרובה למרכז.
אנחנו מציעים את הדרך הטובה עבורכם למצוא את הנכס המתאים בדיוק לכם בסביון.

לפרטים נוספים בקרו בדף הנכסים החדשים שלנו: וילות ובתים בסביון

שינויי גודל פונט - כותרת