הבלוג שלנו

דירות יוקרה בקו ראשון לים בתל אביב – יתרונות וחסרונות

לגור בדירת יוקרה בקו ראשון לים בתל אביב זו חוויה ולה יתרונות רבים, אך גם חסרונות. כדי להקל עליכם בקבלת החלטה נכונה בדרך לרכישת דירת יוקרה בקו ראשון לים, אספנו את היתרונות והחסרונות הבולטים שכדאי להכיר

כל יזם נדל"ן מודע לחלום הישראלי לגור בקו ראשון לים. התוצאה – פרויקטים חדשים שקמים בתל אביב ומציעים דירות יוקרה למכירה, במיוחד פרויקטים ראוותניים שמציעים למכירה דירות יוקרה בקו ראשון לים בתל אביב. הביקוש גדול, הן מצד ישראלים מקומיים והן מצד תושבי חוץ יהודים.

ההיצע של דירות יוקרה בקו ראשון לים, לעומת זאת, מוגבל ואף עתיד להצטמצם משמעותית בשנים הקרובות, בשל מגבלות של קרקעות פנויות לבנייה ברצועות החוף בישראל, ובמיוחד במרכז הארץ ובתל אביב. לכן, בואו נכיר את היתרונות והחסרונות ונקבל החלטות נכונות. לפני שייגמר.

מגורים בקו ראשון לים בתל אביב

אוויר איכותי ונוף מהפנט. לגור בקו ראשון לים בתל אביב

יוקרה מול הים

כבר ממבט ראשון על פרויקטים חדשים בתל אביב ליד הים אפשר להבין, כי מדובר בפרויקטים יוקרתיים הנבנים תחת סטנדרט בנייה גבוה ואיכותי, תוך הקפדה על גמרים איכותיים. גישה זו מאפיינת את תרבות הבנייה העכשווית, ותקפה לא רק לגבי דירות יוקרה, אלא גם לגבי וילות יוקרה למכירה ופנטהאוזים מפוארים.

מעבר ליתרון במגורים בקו ראשון לים בתל אביב, בנייני יוקרה חדשים מעניקים לדיירי הבניין שירותים מגוונים ויוקרתיים כדוגמת ספא, בריכת שחייה, מכון כושר ואף שירותי קונסיירז' (שומר) מסביב לשעון. גם תחזוקת הבניינים בהם משווקת דירות יוקרה ראויה לציון לשבח. ניקיון ברמה גבוהה יעיד על כך.

דירת יוקרה בקו ראשון לים בתל אביב. צילום סותבי'ס ישראל נדלן

דירת יוקרה בקו ראשון לים בתל אביב. צילום סותבי'ס ישראל נדלן

האוויר והנופים: תרומה לבריאות מנטלית ופיזית

אין מי שיתנגד לפתוח את הבוקר עם כוס קפה ופרוסת עוגה, כאשר מול עיניו גלי ים המשכשכים את חולות החוף, נופים עוצרי נשימה הנשקפים מהחלונות ואוויר צח ונקי שממלא את הגוף. התיאור הזה לא שייך לעיירה קסומה כלשהי, אלא למגורים באחת הערים הסואנות בישראל – תל אביב. התיאור הזה שייך לחייהם של דיירי דירות יוקרה בקו ראשון לים.

מחקרים רבים כבר הוכיחו, כי אוויר באיכות הגבוה שנמדד ליד הים מחולל פלאים לגוף ונפש האדם. ואם כבר בבריאות עסקנינו, האוויר הנקי הוא רק חלק מהתרומה. דיירי דירות יוקרה בקו ראשון לים, ובמיוחד בתל אביב, נהנים מאפשרויות ספורטיביות ממש מתחת לבית, בטיילת העירונית שעוברת לצד קו החוף, ועליה מסלולים מסודרים לרכיבה על אופניים וריצה, מכוני כושר פתוחים לקהל הרחב, פעילויות עירוניות כמו מפגש יוגה, מדיטציה ועוד.

בניין יוקרה בקו ראשון לים בתל אביב

לגור בבניין יוקרה בקו ראשון לים בתל אביב. צילום סותבי'ס ישראל נדלן

עלויות ופרטיות

היתרונות בלגור בדירות יוקרה בקו ראשון לים הם, אמנם, רבים, אך יחד עם זאת אין לשכוח את העלויות הטמונות בכך. בשל המיקום האטרקטיבי, מחירי הדירות והפנטהאוזים למכירה הם מהגבוהים שניתן למצוא בשוק הנדל"ן.

אם נשווה את המחיר למטר רבוע של דירות יוקרה עם קו ראשון לים לעומת אלה הממוקמות באזורים אחרים בתל אביב, נראה פערים מובהקים.

בנוסף, צריך לקחת בחשבון את השקט והפרטיות שנפגעים בשל המיקום האטרקטיבי שמושך אליו תיירים מקומיים ותיירי חוץ שנוהרים לרצועת החוף הישראלית הקטנה. אירועים חברתיים עירוניים ופרטיים, משחקי ספורט, כמו גם מסעדות חוף שהפכו למוקד קולינרי מבוקש, אמנם, מוסיפים רבות לשמחת החיים של הסביבה, אך יחד עם זאת פחות מתאימים לחובבי שקט ושלווה. שכנראה יצטרכו למצוא את ביתם החלומי בפרברים שקטים, כמו הרצליה פיתוח, כפר שמריהו או שכונות צפוניות מרוחקות של תל אביב.

היתרונות, כמובן, עולים על החסרונות. כך שיהיה זה טבעי אם נפשכם תחשוק בדירת יוקרה או פנטהאוז בקו ראשון לים בתל אביב.

סותבי'ס ישראל נדל"ן מציעה מגוון נכסי יוקרה למכירה בתל אביב בקו ראשון לים. דברו איתנו ונמצא לכם את הבית המושלם.

סותבי'ס ישראל שיווק נדל"ן 03-7710977

נכסים נוספים שיכולים להיות רלוונטיים

₪11,800,000 יפו
₪13,999,999 קיסריה
₪16,950,000 תל אביב
₪8,900,000 תל אביב
₪11,000,000 נתניה
₪16,000,000 הרצליה
Call Now Button