הבלוג שלנו

דירות יוקרה חדשות בירושלים

דירות יוקרה בירושלים מאז ומתמיד היו מצרך מבוקש אשר רבים שאפו להגיע לבעלות עליו. גם כיום, תנופת הדיור הירושלמית ממשיכה במלוא הדרה, וניתן למצוא בתים מסוגים רבים, החל מדירות יוקרה עם פנטהאוז עם מרפסות שמש רחבות יריעה ועד דופלקסים וטריפלקסים מרובי קומות. כשאתם בנדל"ן הירושלמי אתם נהנים משפע של יתרונות משמעותיים.

מגורים איכותיים בסביבה מנצחת

כשאתם גרים בירושלים, אתם מסבים לעצמכם איכות. בתי הספר הטובים בארץ, חינוך גבוה ברמה בינלאומית, וסביבה ירוקה עם נוף בורגני זה לצד זו. בנוסף, אתם נהנים משירותים מוניציפליים ברמה גבוהה, פיקוח עירוני שפועל אך ורק לטובתכם כתושבי העיר ושירותי תברואה מתקדמים. לאחרונה נעשתה רפורמה במערכת הכבישים בעיר, אשר הביאה להפחתה משמעותית בעומסים בדרכים.

נכסי הנדל"ן המבוקשים בישראל

  • דירה יוקרתית עם פנטהאוז ומיני פנטהאוז – בדירות יוקרה אלה תוכלו למצוא מרפסות שמש רחבות שוליים, בהן ניתן לגדל שתילים כמו בגן קרקעי, לארגן פינת ישיבה מטופחת ולהשקיף על נופי העיר המרהיבים.
  • דירות גג יוקרתיות בירושלים – בואו לגור על גג העיר. מי שגר בבניין, בכל בניין, בקומת הגג מרוויח הרבה יותר מאשר מגורים בתל אביב באותו דגם-בניין, שכן בירושלים עדיין קיים חוק עזר עירוני שמגביל בנייה לגובה. הדבר מקנה לכם, גם אם זו קומה שלישית או רביעית, נוף פנורמי עוצר נשימה על חלקים נרחבים מהעיר.
  • דירות גן – בואו לגור לצד הצמחים, עצי הפרי והשתילים הירוקים האהובים עליכם. דירות גן בירושלים מאד נפוצות בשל הבנייה על ההרים במתכונת של טרסה. בשונה מתל אביב, כאן ניתן לגור בקומה שנייה ושלישית, וליהנות מגן אחורי בדירה על צלע ההר.

דירות יוקרה להשקעה בכל רחבי העיר

שריינו לעצמכם בתי יוקרה בירושלים 3 או 4 חדרים ליד הקמפוסים של האוניברסיטה העברית בגבעה הצרפתית (השכרה לסטודנטים מהר הצופים) ובית הכרם (השכרה לסטודנטים מגבעת רם ומבית הספר לרפואה) והבטיחו הגעה כמעט תמידית של שוכרים, כולל בתקופות בהן הנדל"ן חלש. קהל נוסף שניתן להשכיר לו הוא משפחות עמידות ועשירות חובבות נופי פנורמה מיוחדים, כמו מערכת הסמטאות הצרה בנחלאות, ונוף המערות הציורי בשכונת עין כרם הנושקת למדבר יהודה. דירות יוקרתיות אלה צפויות, ככל הנראה, לייצר ביקוש כמעט לכל אורך ציר הזמן כפי שהוכיחה מציאות העבר.

בתים בירושלים למכירה

דירות יוקרה חדשות בירושלים

נכסים נוספים שיכולים להיות רלוונטיים

₪12,000,000 קיסריה
₪5,490,000 תל אביב
₪12,000,000 תל אביב
₪9,850,000 תל אביב
₪12,500,000 תל אביב
₪6,300,000 תל אביב
Call Now Button