הבלוג שלנו

דירות יוקרה למכירה – דגשים מרכזיים שכדאי להכיר

דירות יוקרה למכירה

דירות יוקרה מצליחות לשמור על ערכן הגבוה גם כאשר ענף הנדל"ן מתאפיין בירידת מחירים. הסיבה העיקרית לכך היא שיש פחות דירות מן הסוג הזה בהשוואה לדירות אחרות, מה שמקטין משמעותית את ההיצע. במקביל, הביקוש לדירות אקסקלוסיביות נשאר פחות או יותר קשיח והוא כולל גם משקיעים מחו"ל.

עם זאת, החיפוש אחר דירות יוקרה למכירה עשוי להיות תהליך מאתגר ולכן המומחים של סותבי'ס נדל"ן בינלאומי ריכזו עבורכם כמה דגשים מרכזיים שאותם כדאי לך להכיר:

פילוח דירות לפי אזור גיאוגרפי

ערכן של הדירות נקבע לפי האזור הגיאוגרפי שבו הן נמצאות. גם דירות שבנויות באותו סגנון ועל ידי אותו מעצב עשויות להימכר בפערי מחירים של עשרות אחוזים במידה וכל אחת מהן נמצאת ביישוב אחר. לפיכך, כדאי לבצע פילוח של דירות לפי אזור גיאוגרפי ולהתמקד ביישובים מבוססים. כך מעלים את הסיכוי להפיק תשואה גבוהה מדירה להשקעה או ליהנות מעלייה באיכות החיים בדירות למגורים.

הגדרת סוג הנכס המבוקש בדירת יוקרה

המלצה לא חשובה פחות היא להכיר את ההבדלים בין דירות יוקרה. מלבד ההבדל הברור בין דירות בבנייני מגורים לבין בתים צמודי קרקע, יש לזהות את המאפיינים המיוחדים של דירות גן, דירות גג, פנטהאוז, מיני-פנטהאוז, לופט וסטודיו. כל אחד מהנכסים האלה מוגדר מבחינה בירוקרטית כדירה, אך בפועל מדובר בחללים שונים.

חיפוש מתקדם של דירות יוקרה

חיפוש בסיסי אחר דירות יוקרה למכירה לא תמיד מניב תוצאות משביעות רצון. היות ומדובר כאמור בהיצע נמוך של דירות רלוונטיות, צריך לבצע חיפוש מתקדם. חיפוש כזה כולל פילוח נכסים לפי מספר חדרי שינה, חניה, מקלחות ועוד. היתרון של חיפוש מתקדם הוא שניתן להשתמש בו על מנת לזהות דירות רלוונטיות בלבד ולחסוך זמן יקר. מעבר לכך, חיפוש מתקדם מאפשר למשקיעים לזהות נכסים בעלי פוטנציאל גבוה ולתזמן את הרכישה שלהם ברגע המתאים.

התאמה לאורח החיים

דירות יוקרה מציעות סגנונות שונים של אורח חיים. השאיפה היא להתאים את הנכס לסגנון החיים המבוקש ולהביא לידי ביטוי את החזון האדריכלי. בין היתר, ניתן לעשות זאת באמצעות עיצוב דירות יוקרה בסגנון ארט דקו או לתת עדיפות לדירות עם חמאם טורקי, ג'קוזי, אזורי הליכה וריצה, אינטרקום וכן הלאה.

גמישות במחיר

בסופו של דבר, גם קהל יעד מבוסס מעוניין במחיר גמיש כאשר הוא מחפש אחר בתי יוקרה למכירה. בעזרת גמישות במחיר ניתן להבטיח רכישה מוצלחת של הדירות ולקצר את משך הזמן הנדרש לביצוע העסקה. כמו כן, רצוי לערב אנשי מקצוע שמלווים את המשא ומתן – ודואגים לאינטרס של הלקוח.

נציגי סותבי'ס נדל"ן בינלאומי בישראל עומדים לרשותך בשלבים שונים של חיפוש אחר נכסי יוקרה ביישובים מבוססים. יש לנו את הניסיון, המוניטין והכלים הנדרשים כדי לעזור לך למכור או לקנות דירות יוקרה במהירות – ונשמח לספק לך פרטים נוספים בהמשך לפנייתך דרך האתר – או בחיוג למספר הטלפון 03-7710977.

דירות יוקרה למכירה

דירות יוקרה למכירה

נכסים נוספים שיכולים להיות רלוונטיים

₪25,000 ים המלח
ירושלים
₪17,000,000 נתניה
₪20,000,000 תל אביב
₪75,000 הרצליה
₪8,000,000 נתניה
Call Now Button