הבלוג שלנו

כל מה שצריך לדעת על נכסים חדשים למכירה בתל אביב ויפו

"אין כמו יפו בלילות" כך אומר השיר, ואנחנו סוברים שאין כמוה גם בימים. ללא ספק, יפו היא היעד הנדל"ני החם, ומי שמחפש לרכוש נכס במקום מיוחד, יפהפה, המשלב ישן עם חדש, חוף ים ממש מתחת לאף – יפו היא התשובה.
קרבתה לתל אביב, הנמל היפהפה שלה, שוק הפשפשים ההומה, הגלריות, המופעים ומקומות הבילוי, מביאים לכך שיותר ויותר משפחות, משקיעים ויזמים רוכשים נכסים ביפו.

מה הופך את תל אביב יפו לאזור מגורים מבוקש?

הארכיטקטורה הייחודית של יפו והשילוב של ישן וחדש הופכים אותה ליעד נדל"ני מבוקש במיוחד.
שוק הפשפשים שהפך לאחרונה למקום בילוי הומה עדיין שומר על צביונו המקורי עם המבנים שנבנו במאה ה-19 והאווירה המיוחדת שבו הן בבוקר והן בערב.

פרויקט בראשית בבלי תל אביב

Sotheby`s מציעה נכסים חדשים למכירה בתל אביב – יפו, הנכסים של החברה מוצעים בפרוייקטים חדישים ויוקרתיים ביפו, פרוייקטים שנבנו בסטנדרט בנייה גבוה ואיכותי, כמו כן, וילות יוקרתיות בסמוך לחוף הים היפואי, דירות גג/גן ופנטהאוזים מפוארים בבניינים מפנקים בקרבת חוף הים ובאזורים שמסביב לה.

למי שמעוניין בנכסים ליד הים, אז יפו היא ללא ספק התשובה – חופי יפו אותנטיים ויפיפיים, כשבצד הדרומי הנמל והמזח וסירות הדייגים ולאורך קו החוף נראים וניבטים המבנים העתיקים. לגור ביפו אינו רק לגור בעיר הסמוכה לתא, לגור ביפו זאת אווירה, זה האנשים, זה הנוף הייחודי וכל זה הופך את יפו לעיר ייחודית ומרשימה.

Sotheby`s מספקת לכם מגוון נכסי יוקרה איכותיים באזור תל אביב ויפו מתוך הנחה שמדובר בעיר שופעת תרבות, אמנות, מקומות בילוי, חוף ים, נמל מהמם, שילוב של ישן וחדש ונוף ארכיטקטוני אורבני ייחודי אשר יכול להתאים לאנשים שמחפשים לגור או להשקיע בנכס שערכו רק יגדל עם השנים.

נכסים נוספים שיכולים להיות רלוונטיים

אשדוד
₪60,000 תל אביב
₪7,700,000 תל אביב
₪5,200,000 תל אביב
₪10,680,930 תל אביב
₪3,990,000 תל אביב
Call Now Button