הבלוג שלנו

האם בריא לגור ליד הים ?

דירות יוקרה ליד הים

התחום של תיווך יוקרה נקבעת לעיתים קרובות לפי הלוקיישן. כתוצאה מכך, מיקום הוא הדבר הראשון שמשקיעים בודקים לפני שהם קונים נכס ויש לו גם השפעה על איכות החיים של אנשים פרטיים. מבין כל אפשרויות המיקום, עולה גם התהייה לגבי היתרונות הבריאותיים של מגורים ליד הים.

כיום יש כבר מחקרים שמוכיחים שאנשים שמתגוררים בסמיכות לחופי ים נהנים מבריאות טובה יותר. למה זה קורה? הנה כמה סיבות:

בניין יוקרה בקו ראשון לים בתל אביב

לגור בבניין יוקרה בקו ראשון לים בתל אביב. צילום סותבי'ס ישראל נדלן

1. אוויר צלול

האוויר ליד הים נקי יותר כי הוא לא עובר בתוך האזורים המזוהמים של העיר. אוויר צלול אחראי במידה רבה לאיכות חיים, הוא אידיאלי עבור משפחות עם ילדים וגם בגילאים מבוגרים יש לו משמעות בריאותית דרמטית. כמו כן, במגורים ליד הים לא צריך להתאמץ כדי להשיג אוויר צלול וכמעט בכל שעה ביום נכנסת בריזה נעימה דרך החלונות.

2. זמינות של שטחים פתוחים

ליד הים יש המון שטחים שאליהם אפשר לצאת כדי ללכת ברגל, לרוץ או לבצע כל סוג אחר של פעילות גופנית. עצם הזמינות הגבוהה של אותם שטחים פתוחים מעלה את הסיכוי שמי שגר ליד הים ישתמש בהם, בניגוד למגורים בשכונות צפופות של ערים גדולות.

3. הפחתת לחץ וחרדה

מגורים ליד הים מפחיתים הפרעות חרדה, מאזנים שינויים במצב הרוח ומורידים את הלחץ הכללי. הפחתת לחץ וחרדה נובעת מהקרבה לים ומהאופן שבו בני האדם תופסים אותו. בסופו של דבר, אנו זקוקים למים כדי לחיות ואין פלא שקרבה אליהם עושה לנו טוב.

נציגי סותבי'ס נדל"ן בינלאומי יעזרו לך למצוא נכס ליד הים. לחילופין, נוכל לעמוד לרשותך בכל רגע נתון במספר הטלפון 03-7710977 כדי למכור עבורך דירות יוקרה במיקומים השווים ביותר בארץ.

נכסים נוספים שיכולים להיות רלוונטיים

₪21,000,000 תל אביב
ניו יורק
₪11,000,000 תל אביב
₪7,800,000 הרצליה
₪10,680,930 תל אביב
₪14,000,000 כינרת
Call Now Button