הסיפור שלנו

1744 בית המכירות הפומביות

בלב לונדון ברחוב ניו-בונד בשנת 1744, נוסד בית מכירות פומביות יוצא דופן.

הבית מכירות פומביות בנה מסורת נערצת של איחוד אספנים עם יצירות אמנות ברמה עולמית ושיווק של החפצים היקרים ביותר בעולם – מסורת שכיום בת למעלה ממאתיים שנים, מספקת ידע אותנטי שאינו דומה לאף אחד.

1976 סותבי'ס נדל"ן בילאומי

סותבי'ס מכירה בכך שהחברה יכולה לשרת בנאמנות את לקוחותיה מבית המכירות הפומביות גם בתחום הנדל"ן. באותה המחויבות לשירות יוצא דופן שאפיין את התנהלותה של החברה במשך יותר ממאתיים שנה, נולד המותג של סותבי'ס נדל"ן בינלאומי ועד מהרה הופך להיות ידוע ברחבי העולם בנכסים הייחודיים אותם הוא מייצג.

2012 ישראל סותבי'ס נדל"ן בינלאומי

חברת סותבי'ס נדל"ן בינלאומי, חנכה את פתיחת הסניף בישראל בשנת 2012, ומציעה מערך מקיף של לקוחות ותמיכת לקוחות, תוך שימת דגש על ניסיון, ידע ויושרה, על ידי אנשי מקצוע בתחום הנדל"ן.

מומחיות הינה שם המשחק – מאמצים משותפים בזירה המקומית והן בזירה הבינלאומית, מאפשרים לנו להתמקד בלספק חוויית שירות לקוחות יוצאת דופן וייחודית לקהל הלקוחות היוקרתי ביותר בארץ ובעולם.

עם רשת בינלאומית חזקה של מאות משרדים וצוות עובדים רב-לשוני, ישראל סותבי'ס נדל"ן בינלאומי הינו כוח פורה בזירת הנדל"ן היוקרתי בישראל.

השרות והשיווק שלנו

בכל יום אנו שואפים להקים סביבה ייחודית של עבודת צוות . יחד, אנו מבטיחים הצלחה קולקטיבית של סוכני הנדל"ן שלנו על ידי מתן התמיכה המקצועית הדרושה כדי לענות על הציפיות של הלקוחות שלנו. על ידי אמצעי שיווק יצירתיים והזדמנויות שיווק דיגיטליות , אנחנו נשארים בחוד החנית של שירותי הנדל"ן בעולם.

  • שירותי תיווך והערכת שווי הנכס
  • ניסיון, ידע ומקצועיות
  • ייעוץ וסיוע בכל שלבי המשא ומתן עד לסיום העסקה
  • מומחיות בתחום הפרסום והשיווק בזירה הבינלאומית והמקומית
  • שרותי העברת כספים מחו"ל ארצה וההפך
  • ייעוץ וסיוע עו"ד הבית
  • אדריכלים ומעצבי פנים

הפרטים הרשומים באתר זה מבוססים על מידע אשר אנו רואים כאמין, אבל משום שסופק ע"י צד שלישי, אין אנו יכולים להבטיח שהוא מדוייק ו/או שלם, ואין להסתמך עליו ככזה. חברת ישראל סותבי'ס נדל"ן בינלאומי אינה אחראית למידע שגוי ומוטעה שעלול להופיע בנכסי האתר ושומרת את הזכות לשינויים, השמטות, טעויות, כולל מחיר וביטול ללא הודעה מוקדמת. כל המידות הינן מקורבות ואינן אומתו ע"י הצד המוכר ולא ע"י ישראל סותבי'ס נדל"ן בינלאומי ולכן מומלץ לשכור אנשי מקצוע כגון, שמאי, אדריכל, מהנדס על מנת לאמת את המידע.

קרא עוד...

האתר מכיל חומרים שונים, המוגנים ע"י זכויות יוצרים, סימני מסחר, זכויות קניין אחרות, לרבות תוכן, תמונות, גרפיקה, מוסיקה, וידאו וקול, אשר חלקם בבעלות החברה וחלקם בבעלות צדדים שלישיים. רוכש ו/או גולש ו/או כל צד ג' המבצע פעולות בו אינו רשאי לשנות, לפרסם, לשדר או להעביר, לקחת חלק בהעברה או מכירה ולהשתמש באתר או בחלק ממנו לשם יצירת יצירה נגזרת או לנצל את האתר ו/או תוכנו של האתר, כולו או חלקו למטרה כלשהי למעט שלשמה נוצר האתר.

Sotheby’s International Realty הינו סימן מסחרי אשר רשום ברישיון SIR Affiliates LLC.

כל משרד תיווך של סותבי'ס נדל"ן בינלאומי נמצא בבעלות פרטית ותפעול עצמאי.

עקוב אחרינו ב -

Copyright © 2012-2023 Israel Sotheby's International Realty. All Rights Reserved הצהרת נגישות

Call Now Button