הבלוג שלנו

הצצה לדירות יוקרה באזור השרון

דירות יוקרה בנתניה

אזור השרון משלב בין בתים צמודי קרקע ודירות יוקרה בבנייני מגורים מפוארים. איכות החיים בשרון מושכת אל האזור בעלי משפחות ותושבי חוץ, מה גם שבשנים האחרונות ניתן לראות תנופת בנייה אדירה בכל מה שנוגע למוסדות חינוך, תשתיות ותרבות. אבל איך נראות דירות היוקרה מבפנים? יצאנו לבדוק.

בין החדרים לבריכה

דירות יוקרה באזור השרון מנצלות את השטח הפתוח שנשקף מהחלונות כדי לעצב את חלל הפנים והחוץ באופן הרמוני. כך למשל ניתן לראות דירות של 180 מ"ר שכוללות ארבעה חדרי שינה, פינת משפחה, שני חדרי רחצה ושתי מרפסות – כאשר באחת מהן ממוקמת בריכת שחייה.

דירות יוקרה בנתניה

דירות יוקרה בנתניה

אזורי אחסון רבים בדירות יוקרה

עוד מאפיין מובהק של דירות יוקרה באזור השרון בא לידי ביטוי ביצירת אזורי אחסון רבים. על מנת לשמור על המראה האקסקלוסיבי, בעלי הנכסים בוחרים בסגנון עיצוב מודרני ופונקציונאלי עם קווים ישרים ונקיים לצד צבעים נועזים. אם משלבים בתוך זה פתרונות אחסון נגישים כגון מדפים, ארונות ושידות, מקבלים מתכון לאיכות חיים גבוהה.

תקרה גבוהה בדירות יוקרה

דירות יוקרה בנתניה ובאזור השרון מגלות דבר מעניין אודות הנכס, תקרה גבוהה שהיא מוטיב שחוזר על עצמו לעיתים קרובות. עם תקרה בגובה 3 מטר, כל תחושת המרחב משתנה ואפשר להיחשף לדרמטיות של החלל הציבורי מיד כאשר נכנסים לדירה. כמו כן, שימוש בתקרה גבוהה מעודד אריחי שיש גדולים של 90X90 ועיצוב שמונע הפרעות.

מראה מינימליסטי למטבח

אי אפשר לדבר על עיצוב פנים בלי להזכיר את המטבח, שנחשב לדעת רבים לחדר הכי חשוב בבית. מעצב פנים במרכז המתמחה בעיצוב דירות יוקרה באזור השרון לרוב יעצב מטבחים במראה מינימליסטי, שסותר במובן מסוים את סגנון העיצוב האורבני והצפוף של תל אביב – אך שומר על מאפיינים מיוחדים משלו. כמו כן, את המראה המינימליסטי משלימים עם קירות ארונות שמתנשאים לגובה ועם חיפוי עץ אשוח במראה מאסיבי.

לסיכום, דירות יוקרה הן דרך טובה לשאוב השראה לעיצוב והשבחת הנכס. רוצה לראות מקרוב דירות יוקרה בנתניה ובשאר אזור השרון? המומחים של Sotheby's International Realty – סותבי'ס נדל"ן בינלאומי – יטפלו בך במקצועיות ובאדיבות מיד לאחר השארת פרטים באתר הרשמי.

נכסים נוספים שיכולים להיות רלוונטיים

₪9,500,000 תל אביב
ניו יורק
₪9,500,000 תל אביב
₪8,300,000 רעננה
₪11,500,000 תל אביב
₪86,500,000 קיסריה
Call Now Button