הבלוג שלנו

וילות בהרצליה פיתוח – בתי יוקרה על קו החוף

נציגי סותבי'ס נדל"ן בינלאומי מתמחים בנדל"ן יוקרתי ומאפשרים לך למכור וילות בהרצליה פיתוח. שוק הנדל"ן שבו אנו עוסקים פונה בעיקר לתושבי חוץ והמומחיות שלנו היא לתווך בינך לבינם. יש לנו יכולת מוכחת להגיע לקהלי יעד בחו"ל וללוות אותם בהשוואה בין נכסי יוקרה בהרצליה פיתוח, לאורך קו החוף ואזור הווילות והבתים הפרטיים. כמו כן, רשת סותבי'ס נדל"ן בינלאומי נהנית ממוניטין מוכיח – והמשמעות מבחינתך היא חשיפה לקהלים חדשים.

מהם היתרונות של וילות בהרצליה פיתוח ?

במאגר של סותבי'ס נדל"ן בינלאומי מחכות וילות שנמצאות ממש על קו החוף. מעבר לכך, מגורים בהרצליה מתאימים למי שרוצה להישאר קרוב לתל אביב וליהנות מאיכות חיים, שטחים פתוחים ואוויר נקי. כמו כן, בהרצליה פיתוח חיה אוכלוסייה מבוססת ובמרחק הליכה נמצאת טיילת משודרגת עם אתרי בילוי, מסעדות ובתי קפה. הרצליה פיתוח גם נגישה מבחינה תחבורתית ובתוך מספר דקות אפשר להגיע ממנה לכבישים מהירים. בנוסף, אנו יכולים לתווך בינך לבין קהל היעד ולעזור לך ליהנות מעליית המחירים באזור.

וילות בהרצליה פיתוח - בתי יוקרה על קו החוף

וילות בהרצליה פיתוח – בתי יוקרה על קו החוף

מהו קהל היעד של בתי יוקרה על קו החוף בהרצליה פיתוח ?

נכון להיום יש קהל יעד מגוון שמתעניין באפשרות לקנות וילות בהרצליה פיתוח. ראשית, בתי יוקרה על קו החוף פונים לבעלי משפחות עם ילדים. הרצליה פיתוח מאפשרת להם ליהנות מרמת חינוך גבוהה ומתחושת ביטחון, קרבה למרכזי נוער, מגוון פעילויות ועוד. שנית, ווילות מתאימות גם לתושבי חוץ שמגיעים לארץ לתקופה קצרה ומעוניינים לראות את חוף הים התיכון מהחלון. כל וילה מאובזרת ברמה גבוהה ומשתרעת על שטח פרטי שמבטיח דיסקרטיות ופרטיות לכל אורך שעות היום.

למה מומלץ להיעזר במומחים שלנו ?

המומחים של סותבי'ס נדל"ן בינלאומי יכולים לשתף אותך בפרויקטים אקסקלוסיביים של ענף הנדל"ן בהרצליה פיתוח. במקביל, נסביר לך כיצד לתמחר את הנכס ונסייע לך להגיע לקהל יעד ספציפי. אנו נחשוף אותך לקונים מארצות הברית ועד סין וגם נספק עבורך שירותים מיוחדים של עורך דין, יועץ משכנתאות, אדריכל ועוד. נשמח ללוות אותך מהשלבים הראשונים של הקמת בתים פרטיים על שטחים שקנית בהרצליה פיתוח, או לשדרג יחד אתך את הנכס הקיים ולעזור לך להפיק ממנו תשואה גבוהה יותר.

קהל היעד שלך כבר כאן

המוניטין של סותבי'ס נדל"ן בינלאומי מלווה אותנו כבר שנים רבות וקהלי יעד פוטנציאליים מכל רחבי העולם יוזמים אלינו פניות. הרבה פניות כוללות התעניינות בבתי יוקרה על קו החוף של הרצליה פיתוח, אז לך יש הזדמנות להרוויח. אצלנו ברור לך שהנכס שלך בידיים הנכונות ומאחורינו יש ניסיון משמעותי של עשרות שנים. וילות למכירה בהרצליה פיתוח מקבלות אצלנו טיפול מכל הלב לפני מכירה ונציגינו מחכים לך כבר עכשיו במספר הטלפון 03-7710977 לתיאום פגישת ייעוץ.

נכסים נוספים שיכולים להיות רלוונטיים

₪12,500,000 תל אביב
₪9,100,000 תל אביב
₪12,500,000 תל אביב
₪16,000,000 יפו
₪115,000,000 הרצליה
₪16,000,000 הרצליה
Call Now Button