הבלוג שלנו

טיפים ועצות לעיצוב פנטהאוז בתל אביב

פנטהאוז בתל אביב

דירת הפנטהאוז, שוכנת כידוע בקומת המגורים העליונה ביותר של הבניין וצמודה אליה מרפסת פרטית רחבה. כתוצאה מכך, השטח של פנטהאוז גדול משמעותית בהשוואה לשאר הדירות בבניין וגם אפשרויות עיצוב הפנים הן כמעט בלתי מוגבלות. השאלה המתבקשת היא איך בכל זאת מעצבים דירת מגורים יוקרתית מן הסוג הזה, או באיזה אופן אפשר להכניס אליה את מאפייני העיר שבה היא נמצאת.

עיצוב תוך שמירה על איכויות של בית פרטי

הכי חשוב לנצל את התכונות והמאפיינים של דירת פנטהאוז כדי לשוות לו איכויות של בית פרטי. בפועל, זה בא לידי ביטוי בעיצוב המרפסות הגדולות ובהדגשת האפשרות לצאת וליהנות מאוויר פתוח. כמו כן, הנוף מהקומה הגבוהה משמש בתור בונוס ומאפשר להכניס את שאון העיר אל תוך חלל הפנים. בשביל זה כדאי לשמור על חלון מסך גדול ממנו יישקף נוף מרהיב של העיר.

חלוקה פנימית של החדרים והסלון בפנטהאוז

ההיבט הפרקטי של עיצוב פנטהאוז דורש חלוקה פנימית נכון של החלל. בניגוד למה שנהוג לחשוב, עצם העובדה שמדובר על דירה גדולה לא בהכרח מקלה על העיצוב, אלא להיפך. לכן, מה שכדאי לעשות הוא לשמור על חלל ציבורי שכולל סלון, פינת אוכל, מטבח ומרפסת אך להפריד אותו במובהק מחלל פרטי שכולל חדרי שינה, חדרי עבודה וחדרי שירות עם מקלחות ושירותים.

פנטהאוז יוקרתי בתל אביב

פנטהאוז מפואר בתל אביב

עיצוב פנטהאוז לפי המיקום הגיאוגרפי

דירת פנטהאוז בתל אביב שונה מעיצוב דירות גג או נכסי יוקרה בערים אחרות. תל אביב היא עיר בילויים ששוכנת על חופו של הים התיכון, אז כדאי לבדוק האם אפשר לראות אותו מהחלון ולהתכתב איתו גם בבחירת הרהיטים והאלמנטים הדקורטיביים. כמו כן, מומלץ להתייעץ עם אנשי מקצוע לגבי עיצוב של הפנטהאוז בסגנון הבאוהאוס שכל כך מאפיין את תל אביב ולהתכתב עם המוניטין שלה כ"עיר הלבנה".

אנשי המקצוע כבר מחכים לך

נציגי סותבי'ס נדל"ן בינלאומי בישראל ישמחו ללוות אותך בתהליך הבחירה, הרכישה והעיצוב של הפנטהאוז. התמחות בדירות יוקרה הופכת אותנו לחברה מובילה ודומיננטית בעיצוב חלל הפנים ואנו יכולים להעמיד לרשותך אדריכל ואנשי מקצוע נוספים.

נכסים נוספים שיכולים להיות רלוונטיים

₪4,500,000 ראש פינה
₪4,880,000 תל אביב
₪28,000,000 תל אביב
₪2,550,000 כפר סבא
₪4,690,000 נתניה
₪5,250,000 תל אביב
Call Now Button