הבלוג שלנו

טרנד חדש-ישן: עיצוב אקלקטי של דירות יוקרה

למרות שנראה לנו שהעיצוב האקלקטי נוצר בעולמנו המודרני, מדובר בסגנון עיצוב בתים בעל שורשים בני כמאתיים שנה. הסגנון פרץ אצל מעצבים שחפצו בשבירת סגנונות העיצוב המוכרים והקלאסיים שהיו נפוצים בעולם דאז. התוצאה – בתים אקלקטיים המשלבים בתוכם מספר סגנונות עיצוב בחלל אחד, שהפכו לאחד הטרנדים החמים הנראים היטב באינספור נכסי יוקרה, מדירות דרך פנטהאוזים וכלה בוילות יוקרה

למה רק אחד אם אפשר גם וגם?

מינימליסטי ופרוע, עתיק וחדיש, כמו נפש האדם שמורכבת מצדדים רבים ומגוונים, כך גם העיצוב האקלקטי, המעניק לנו דרור לעצב את חללי הבית השונים שלנו בסגנונות שונים.

בין אם מדובר בשילוב של רהיטים המיוצרים מחומרים מנוגדים וממוקמים באותו החלל או במפגש של צבעים השונים אחד מן השני, גישה אקלקטית בעיצוב דירות יוקרה יכולה להיות פתרון במיוחד כאשר בעיצוב הבית מעורבים שני אנשים, והוא מתאים למשקי בית רבים.

בית פרטי בסגנון אקלקטי קלאסי בירושלים

בית פרטי בסגנון אקלקטי קלאסי בירושלים. צילום גלעד פורת – סותבי'ס ישראל נדלן

מה מאפיין את העיצוב האקלקטי של דירות יוקרה?

עיצוב דירות יוקרה בסגנון אקלקטי מאופיין בשילוב סגנונות ובערבוב של אלמנטים מסגנונות עיצוב שונים. לדוגמה, עיצוב מטבח בעיצוב אקלקטי יכול לשלב לצד מכשור חשמלי מודרני לצד אלמנטים כפריים, כמו ארונות עתיקים ושולחן אוכל רחב מעץ גולמי.

סלון אקלקטי יכול להיות מעוצב בקווים נקיים ומינימליסטיים, תוך שילוב פריטים מלאי צבע ועושר שיוצרים אווירה חיה של החלל. על הספה החומה ניתן להניח שתי כריות בעלות גוון צהבהב שיתפסו את תשומת הלב, ועל הרצפה ניתן לפרוס שטיח בדוגמה פרוותית שיוצרת את אלמנט ההפתעה. הכול אפשרי בעיצוב האקלקטי והגבול הוא רק בראש שלנו!

פרקטיות היא שם המשחק

לצד הרצון שלנו לעוף עם הדמיון ועם הרגש שלנו בעיצוב דירת היוקרה שלנו, אל עלינו לשכוח שאחרי הכול מדובר במקום בו גם מתנהל משק בית. חשוב לזכור שאת החללים צריכים לעצב באופן נוח שיאפשר פרקטיות בעבודת הבית ויאפשר תנועה מיטבית בתוך חללי הבית וביניהם. בנוסף, מקומות אכסון הן במטבח והן בחדרי השינה הם עניין שחשוב לקחת בחשבון בבואנו לעצב את הדירה, לצד שילוב האלמנטים והרהיטים המגוונים שנכניס אליה.

פנטהאוז ייחודי בבניין אקלקטי בתל אביב

פנטהאוז ייחודי בבניין אקלקטי בתל אביב. צילום סותבי'ס ישראל נדלן

להכניס את עצמנו בעיצוב האקלקטי

חשוב לא לשכוח למצוא את הפריטים והרהיטים שיבטאו אותנו בצורה הכי טובה בתוך העיצוב האקלקטי. בין אם מדובר בשילוב של פריטים בעלי ערך סנטימנטלי עבורנו, כדוגמת פמוטים שעברו בירושה או שעון קוקייה מעץ עתיק שקיבלנו במתנה, או בין אם מדובר בתמונה משפחתית מטיול בר המצווה של הבן הבכור לארצות הברית – בבית אקלקטי יש מקום לכל.

לעיתים, דירות יוקרה נמכרות במסגרת תיווך יוקרה, כמו אלו המוצעות על ידי סותבי'ס ישראל שיווק נדל"ן, ומגיעות עם עיצוב מוגמר. אולם, חשוב למצוא את המקומות בהם אנו מעוניינים לעשות את השינויים שיתאימו לנו.

מעצבי הבית של סותבי'ס ישראל שיווק נדל"ן יוקרה ישמו לעמוד לשירותכם ולהגשים את החלום העיצובי, כך שישלב בין הטרנד הנכון לאישיותכם.

לפרטים נוספים צרו קשר 03-7710977

נכסים נוספים שיכולים להיות רלוונטיים

₪4,690,000 נתניה
₪7,900,000 תל אביב
₪9,950,000 יפו
₪7,200,000 תל אביב
₪8,800,000 נתניה
₪30,000,000 תל אביב
Call Now Button