הבלוג שלנו

כיצד לבחור עיצוב מדרגות פנים מרחפות?

מדרגות פנים מרחפות בדירות יוקרה

מדרגות פנים מרחפות חוסכות במקום ומשדרות יוקרה. סגנון עיצוב כזה של המדרגות אפשר גם למצוא בסוגים שונים של נכסים אקסקלוסיביים,

כמו למשל וילות בהרצליה פיתוח או פנטהאוזים בתל אביב. במילים אחרות, הנקודה היא שמדרגות פנים מרחפות מתאימות לכל סוגי הדירות – כל עוד מעצבים אותן בצורה נכונה.

בחירת סגנון עיצוב

בשלב הראשון צריך להחליט האם מעצבים את מדרגות הפנים בסגנון מודרני, קלאסי או כפרי. ההבדל הוא שבסגנון עיצוב מודרני משתמשים במתכת ואלומיניום, בעוד בסגנון הקלאסי הדגש הוא על שימוש באבן ובטון. לשם השוואה, עיצוב בסגנון כפרי נשען על עץ ויש גם פתרונות סינתטיים עבור המעקה והמסגרת.

התאמה לגודל החלל

עיצוב מדרגות פנים מרחפות בוילות יוקרה

עיצוב מדרגות פנים מרחפות בוילות יוקרה

בשלב השני ניתן להיכנס לעובי הקורה ולהתאים את המדרגות לגודל החלל. השאיפה היא שמצד אחד המדרגות יהיו בטיחותיות ופרקטיות, אך מצד שני שישתלבו בתוך חלל הפנים הקיים ולא ישתלטו עליו. החדשות הטובות הן שהתאמה לגודל החלל מבוצעת לפי נתונים אובייקטיביים ובהם מידות במ"ר בכל חלל ודירות יוקרה.

עיצוב בהתאמה לטעמך האישי

בשלב השלישי והאחרון כל שנותר הוא לבחור עיצוב למדרגות פנים מרחפות לפי הטעם האישי. אפשר לשאוב השראה מקטלוג עיצובים, להתייעץ עם אנשי מקצוע ולהגיע לאולמות התצוגה. כמו כן, הטעם האישי כפי שבא לידי ביטוי בעיצוב שאר חללי הבית יסייע גם לבחור את הסגנון המועדף עבור המדרגות המרחפות.

לסיכום, מדרגות פנים מרחפות יכולות להיות חלק מכל נכס שיש בו כמה מפלסים. בעבר מדרגות אלו היו קיימות בבתים צמודי קרקע בלבד, אך כיום הן משמשות גם בתכנון דירות יוקרה ופנטהאוזים. עם זאת, כדי לעצב מדרגות פנים מרחפות צריך לבחור סגנון מועדף, לקחת בחשבון את מגבלות הגודל של החלל ולא לשכוח התאמה לטעם האישי.

נכסים נוספים שיכולים להיות רלוונטיים

₪7,300,000 תל אביב
₪13,800,000 קיסריה
₪10,500,000 תל אביב
₪4,388,000 תל אביב
₪40,000 חרב לאת
ניו יורק
Call Now Button