הבלוג שלנו

כל מה שכדאי לדעת על דירות יוקרה למכירה

דירות יוקרה למכירה סותביס

דירות יוקרה למכירה אלו הן דירות הפונות לקהל מיוחד בעל סטנדרטים גבוהים וחסרי פשרות. אלו המחפשים בתי יוקרה למכירה בדרך כלל פונים למשרדי תיווך. תיווך דירות יוקרה מתבסס על הבנת הצרכים של הלקוח ומציאת הזדמנות ההשקעה הטובה ביותר עבורו. זו אשר תיתן לו את חווית המגורים שלה הוא מצפה. הקהל המחפש דירות לקנייה בתל אביב יכול להיות משקיעים מהארץ ומחו״ל השמים דגש גדול על כל הפרטים ומחפשים שלמות; החל מהמיקום והנוחות ועד לפרטי הגימור והעיצוב הקטנים ביותר. כמו כן חשוב לציין שיש כאן מאפייני מיתוג יוצאי דופן שבהם לא תיתקלו בדירות רגילות.

החיפוש אחר דירות יוקרה למכירה בתל אביב יכול להיות לפעמים מתסכל; פרויקטים רבים טוענים לכתר של דירות יוקרה מטעמים שיווקיים אך במקרים רבים ההגדרה הנכונה היא דירות שהן קצת יותר מהרמה הממוצעת. דירות יוקרה הן דירות המציגות שלמות בכל המובנים. להלן כמה אספקטים חשובים עליהם שמים דגש בתיווך דירות יוקרה:

בדיקת מיקום דירות יוקרה

דירות יוקרה לא יכולות להיות מנותקות מהסביבה שבה הן נמצאות. הדירה יכולה להיות מושקעת ומעוצבת אך אם היא אינה נמצאת במיקום אטרקטיבי היא אינה יכולה להעניק את החוויה שאנו רוצים להעניק למשקיעים. כאשר אנו עוסקים בתיווך דירות יוקרה אנו בוחנים גם את הסביבה.

בדיקת גודל דירות יוקרה

דירות גדולות הן דירות יקרות, אך המושג יקר הוא לא בהכרח המאפיין של דירות יוקרה. מי שמחפש דירות יוקרה למכירה בתל אביב מעוניין בחוויית המגורים והוא בהחלט יכול לקבל אותה בדירה קטנה או בינונית. בהחלט ישנם משקיעים המחפשים דירות יוקרה קטנות.

בחירת האדריכל

אדריכלים ומעצבים בעלי שם מוכר הם בדרך כלל אחד הסממנים של דירות יוקרה. משקיעים המחפשים דירות לקנייה בתל אביב מחפשים את המיתוג ושם של אדריכל מוכר בהחלט עושה את העבודה ותורם לעליית ערך הדירה.

היוקרה היא בדירה

מי שמחפש דירות יוקרה למכירה (או בתי יוקרה למכירה) יופתע לגלות שלפעמים הדירות נמצאות במגדלי מגורים שאינם מוגדרים כמגדלי יוקרה. בהחלט ישנן דירות בבניינים ״רגילים״ אשר עבור שיפוץ ועיצוב שהוא מעל ומעבר שיפוץ רגיל. כלומר שיפוץ המקפיד על כל הפרטים ומעניק לדיירים חווית מגורים מעולה אפילו שהבניין עצמו אינו בהכרח מוגדר כבניין יוקרה.

עולים למעלה – עולים במחיר

מי שעוסק בתיווך דירות יוקרה יכול לספר לכם שהקומות הגבוהות נחשבות ליוקרתיות ביותר בהשוואה לשאר הדירות בבניין מחירי הדירות הן גבוהים יותר ובמקרים רבים הן גם גדולות יותר מהאחרות בבניין

מיתוג וסלבס

דירות יוקרה למכירה בתל אביב הרבה פעמים מתהדרות בשמות של הסלבס שגרו בהן או שגרים בשכנות. מדוגמניות מפורסמות ועד ראשי ממשלות בדימוס, אלו הן דברים המשפיעים על מיתוג הפרויקט ומעלים את ערכן של הדירות.

דמי תחזוקה

מגדלי מגורים יוקרתיים דורשים השקעה רבה על מנת לשמור על הסטנדרטים הגבוהים. יש צורך בעבודת תחזוקה שוטפות על בסיס יום יומי. מי שמחפש בתי יוקרה בתל אביב צריך להיות מודע לכך שישנן עלויות תחזוקה חודשיות גבוהות. פרט שצריך לקחת בחשבון גם כאשר רוכשים דירות לצורך השקעה.

נכסים נוספים שיכולים להיות רלוונטיים

₪115,000,000 הרצליה
₪25,199,999 הרצליה
₪14,700,000 תל אביב
₪28,000,000 תל אביב
₪16,000,000 הרצליה
₪12,700,000 תל אביב
Call Now Button