הבלוג שלנו

נתניה – מוקד היוקרה החם של ישראל

שכונות מגורים חדשות, אזורי מגורים מתחדשים, התיישבות של עולים אמידים מצרפת והגירה חיובית של משפחות צעירות מכל רחבי הארץ. כל אלו ועוד מסמנים את נתניה כאחד ממוקדי היוקרה הנחשקים של ישראל

נוף עוצר נשימה בפנטהאוז מרהיב בעיר ימים נתניה

נוף עוצר נשימה בפנטהאוז מרהיב בעיר ימים נתניה

משהו טוב עובר על ערי השרון בכלל ועל העיר נתניה בפרט במהלך השנים האחרונות, ועל כך יעידו נתוני ההגירה החיוביים לכל אחת מערי השרון, ובראשן, בירת השרון – נתניה. ההגירה החיובית לעיר שכונתה בעברה "עיר היהלומים", היא פועל יוצא של נהירת עולים אמידים מצרפת ומדינות חבר העמים במהלך העשור האחרון, לצד הקמתן של שכונות מגורים חדשות בכל רחבי העיר ופיתוח מואץ של אזורי מגורים וותיקים יותר, דבר אשר הוביל להגירה חיובית של משפחות צעירות ומשפרי דיור מכל רחבי הארץ.
תוסיפו לכך את הטיילת ששופצה במהלך השנים האחרונות, את חופי הרחצה הנחשבים ליפים ביותר בישראל ואת ההשקעה המאסיבית של עיריית נתניה בכל תחומי החיים, והרי לכם המתכון המנצח לאיכות חיים באחת מהערים המתפתחות ביותר בישראל.

נתניה – מוקד היוקרה החם של ישראל. צילום: עיריית נתניה

נתניה – מוקד היוקרה החם של ישראל. צילום: עיריית נתניה

שכונות מגורים חדשות בנתניה

בין יתר שכונות המגורים החדשות בנתניה, בולטת מעל כולן שכונת עיר ימים הממוקמת בדרום מערב נתניה, בין שכונת האירוסים לרמת פולג ולאורך חוף הים. השכונה משתרעת על פני שטח כולל של 1,140 דונם והיא הוקמה בשנת 2006, כאשר תנופת הבנייה במרכז ופאתי השכונה ממשיכים עד היום. נכון להיום, השכונה מאכלסת כ-4,510 יחידות דיור לצד 3,150 חדרי מלון וכ- 34,000 מ"ר של שטחי מסחר. אחד מהמאפיינים הבולטים של השכונה היא ריכוז של מבנים רבי קומות ומגדלי יוקרה והיא נחשבת לשכונת המגורים היוקרתית ביותר בנתניה ולאחת משכונות המגורים המבוקשות ביותר באזור השרון כולו.

שכונות מגורים מתחדשות בנתניה

לצד הקמתן של שכונות מגורים חדשות במערב ומזרח נתניה, מושם דגש גם על הרחבתן של שכונות מגורים קיימות, כאשר אחת מהשכונות המסקרנות ביותר היא שכונת עין התכלת אשר הוקמה בשנת 1936 כשכונת פועלים ואוגדה שיפותית ובשנת 1948 סופחה לעיר נתניה. לאורך שנים ארוכות, שכונת עין התכלת התאפיינה בבנייה צמודת קרקע, אך בשנים האחרונות הולכים ומוקמים בה מבני מגורים רבי קומות. על פי התכנון, הרחבתה של שכונת עין התכלת תכלול כ-1,105 יחידות דיור לצד פיתוח סביבתי אשר יכלול: מתחם לאטרקציות תיירותיות, מוסדות ומבני ציבור, שטחים פתוחים ויצירת נגישות מיטבית לחוף הרחצה. כמו כן, השכונה עתידה לכלול שבילי אופניים, כיכרות ורחובות פנימיים חדשים.

וילה מפוארת עם בריכה בעין התכלת נתניה

סותב'יס ישראל מציגה: נכי יוקרה בנתניה

ב-סותב'יס ישראל נדל"ן תוכלו למצוא היצע הולך וגדל של נכסי יוקרה לרכישה בנתניה. נכסי היוקרה המשווקים על ידינו באופן בלעדי ממוקמים גם בשכונות החדשות של העיר וגם בשכונות המגורים המתחדשות של נתניה. הנה טעימה קטנה ונוצצת.

  • הטריפלקס של עיר ימים – מדובר ב- 390 מ"ר של יצירה אדריכלית יפיפייה המשתרעת על פני 3 מפלסים, בתוספת מרפסות של כ- 160 מ"ר, על אחת מהן (כ- 100 מ"ר) נמצאת בריכה פרטית הצופה אל הים.
    "סיפורה של דירת טריפלקס מרהיבה זו צמח מנוף הים עוצר הנשימה שנשקף ממנה. הרעיון העיצובי התמקד ביצירת שפת חלל שלא תתחרה בנוף, אלא תקלוט אותו לתוכה, תוך יצירת דו שיח הרמוני", כך על פי לנצי'אנו דיזיין – משרד אדריכלות ועיצוב המתמחה בעיצוב נכסי יוקרה המככבים בעיתונות וטלוויזיה, בדומה לסיפור של בית זה שסוקר במגזיני ותכניות עיצוב.

למידע נוסף על נכס זה הקליקו כאן

בית שהפך לכוכב מדורי העיצוב והאדריכלות. למכירה בעיר ימים נתניה

בית שהפך לכוכב מדורי העיצוב והאדריכלות. למכירה בעיר ימים נתניה

עיצוב אדריכלי יוקרתי של לנציאנו דיזיין. נכס למכירה בעיר ימים נתניה

עיצוב אדריכלי יוקרתי של לנציאנו דיזיין. נכס למכירה בעיר ימים נתניה

  • וילה יוקרתית עם בריכה בשכונת עין התכלת – וילה מפנקת המשתרעת על פני קרקע של כ-740 מ"ר מתוכם 500 מ"ר בנוי על פני שלושה מפלסים. בשטח הוילה עומדת לרשותכם יחידת הורים גדולה במיוחד עם חדר רחצה פרטי וחדר ארונות, חדר שינה סוויטה ו-2 חדרי שינה נוספים. בשטח הגינה ההיקפית בגודל של 221 מ"ר, לרשותכם בריכה פרטית מובנית באורך 9 מטרים ורוחב של כ-5 מטרים, פינות ישיבה אקסקלוסיביות ופרגולה מושלמת.

למידע נוסף על נכס זה הקליקו כאן

תמונות לוילה עין התכלת:

יוקרה בנתניה. וילה למכירה בעין התכלת

יוקרה בנתניה. וילה למכירה בעין התכלת

שלושה מפלסים של פינוק. וילה יוקרתית בעין התכלת נתניה

שלושה מפלסים של פינוק. וילה יוקרתית בעין התכלת נתניה

  • קוטג' עם בריכה פרטית בנת-600 – בית זה ממוקם באחת השכונות המבוקשות בנתניה – נת-600, הידועה גם בשם נוף הטיילת. שכונה זו דורגה כיוקרתית ביותר בעיר, כשאחריה שכונת עיר ימים, ומהווה יעד מועדף למשפרי דיור מבוססים מכל אזור השרון וגוש דן.
    בלב שכונה זו, מוצע למכירה קוטג' מדורג עם בריכה פרטית. קוטג' זה מתפרש על פני שלושה מפלסים ומציע כ- 199 מ"ר שטח מגורים, בתוספת מרפסת גג של כ- 58 מ"ר. ללא ספק, מדובר בפנינת נדל"ן אמיתית.

למידע נוסף וסיור וירטואלי בנכס זה הקליקו כאן

קוטג' מדורג עם בריכה פרטית בנתניה

קוטג' מדורג עם בריכה פרטית בנתניה

נכס יוקרתי בנת-600 בנתניה

נכס יוקרתי בנת-600 בנתניה

לסיור בנכסי היוקרה המופיעים בכתבה ובנכסי יוקרה נוספים המשווקים על ידי סותבי'ס ישראל נדל"ן בנתניה, הקליקו כאן או צרו איתנו קשר ב- 03-7710977

נכסים נוספים שיכולים להיות רלוונטיים

₪8,900,000 תל אביב
₪24,500,000 קיסריה
₪3,648,000 תל אביב
₪23,000,000 ירושלים
₪26,000,000 קיסריה
₪16,950,000 תל אביב
Call Now Button