הבלוג שלנו

עיצוב בית יוקרה בסגנון קלאסי מודרני

עיצוב הבית בסגנון קלאסי מודרני

סגנון עיצוב קלאסי עומד לכאורה בניגוד למאפיינים של סגנון עיצוב מודרני, אך הקפדה על מספר כללי מפתח מאפשרת דווקא לשלב ביניהם. השילוב הזה מתאים בעיקר לדירות יוקרה כי הוא משדרג אותן ובעזרתו ניתן לייחד ולהבליט נכס להשקעה. יתרה על כך, הסוד בעיצוב בית בסגנון קלאסי ומודרני מתבטא באופן שבו הוא מתאים את עצמו למאפייני החלל.

ריכזנו עבורך 4 טיפים לעיצוב דירות למכירה בתל אביב מול הים בסגנון קלאסי מודרני:

1. ריהוט דומיננטי

המאפיין הבולט של סגנון עיצוב בתי יוקרה קלאסי הוא שימוש בריהוט מגולף ועשיר בפרטים. הריהוט קובע את אופי החלל, הוא מתווה את סגנון העיצוב לכל החדרים בבית ובעזרתו ניתן לייצר דומיננטיות שבולטת מרגע הכניסה.

2. תאורה בולטת

לתאורה יש תפקיד חשוב בסגנון קלאסי מודרני כי היא זו שבפועל משלבת בין העולמות. מומלץ להשתמש בגופי תאורה מרשימים ובולטים ולשמור שהיא לא תהיה בקווים נקיים – אלא בעיצוב אקלקטי עם נברשות זהב ושלל סלסולים ופיתוחים.

3. מוטיבים חוזרים בדירות יוקרה

בשביל לעצב בית בסגנון מסוים צריך להשתמש במוטיבים חוזרים. בכל הנוגע לסגנון קלאסי מודרני, המוטיבים שיחזרו על עצמם ברחבי הבית הם בדרך כלל פרחים ואלמנטים מהטבע. לחילופין, ניתן לבחור בסצנות מצוירות מהאגדות בחדרי ילדים ובתי משפחות.

4. צבעים מהטבע

את המראה של סגנון קלאסי מודרני משלימים עם צבעים מהטבע. רפרטואר הגוונים המושלמים בדירות יוקרה שמעוצבות כך כולל צבעים חומים, כחולים או שמנת

נציגי סותביס נדלן בינלאומי ישמחו להראות לך מקרוב דירות יוקרה ולסייע לך לעצב ולאבזר אותן. יש לנו ניסיון משמעותי במענה לכל הצרכים שלך תחת קורת גג אחת ונציגינו ישמחו לשמוע ממך בהקדם דרך מספר הטלפון 03-7710977 או במייל office@israelsir.com.

 

 

נכסים נוספים שיכולים להיות רלוונטיים

₪17,000,000 יפו
₪51,000,000 תל אביב
₪12,000,000 רעננה
₪17,000,000 תל אביב
₪12,500,000 תל אביב
₪30,000,000 תל אביב
Call Now Button