הבלוג שלנו

עיצוב חוץ לבתים פרטיים למכירה

בעלי בתים פרטיים בהרצליה פיתוח יכולים לעצב את חלל החוץ שלהם לקראת השקעה, מכירה או השכרה. היות ומדובר בשכונה יוקרתית שגובלת בים התיכון, בכביש החוף ובשכונת נוף ים, כדאי שהעיצוב יתכתב עם המאפיינים המיוחדים של הרצליה פיתוח. כמו כן, עיצוב חוץ לבתים פרטיים מעלה את הערך של וילות בשכונה יוקרתית כמו הרצליה פיתוח והופך את ההוצאה הזו להשקעה משתלמת.

השאלה היחידה שנותרה פתוחה היא כיצד מעצבים את חלל החוץ של בית פרטי יוקרתי, וכדי לענות עליה צריך להכיר את הדגשים הבאים:

1. קשר בין חלל הפנים והחוץ

אדריכלות פנים וחוץ נראים על פני השטח כשני תחומים שונים, אך בפועל מתקיים ביניהם קשר הדוק. לפיכך, השאיפה העיקרית בעיצוב וילות היא לעצב את חלל החוץ באופן שמתכתב עם חלל הפנים.

הקשר בין חלל הפנים והחוץ יכול לבוא לידי ביטוי בבחירת חומרים זהים לשני החללים, בשמירה על מאפיינים מסוימים של סגנון קלאסי או מודרני וגם בדברים קטנים כגון רהיטים ואביזרים דקורטיביים. כמו כן, אפשר להתייעץ עם אנשי מקצוע ולשאוב השראה מקטלוג עיצובי חוץ של בתים פרטיים בארץ ובעולם.

2. תכנון גינה

חלל החוץ של וילות כולל את אזור החניה, הכניסה והגינה. בתוך כך, הגינה דורשת תשומת לב מיוחדת כי העיצוב שלה נשען על עקרונות שונים משל שאר האזורים. בעוד בחניה למשל נציב את הפרקטיקה בראש סדר העדיפויות ונדאג שיהיה מספיק מקום וקירוי לרכב הפרטי, בגינה אנחנו צריכים למצוא שילוב בין עצים וצמחיה.

בתכנון גינה לבית פרטי בעזרת אדריכל ישנה רמה מסוימת של יצירתיות ואפשר להשתמש בחומרים מפתיעים שלא תמיד מוכרים לגננים רגילים. אדריכלי פנים וחוץ הם מהבחינה הזו חלק חשוב בעיצוב הבית והעסקתם מסייעת לבנות את הגינה המושלמת.

3. תשתית חשמל ואינסטלציה

היתרון של העסקת אדריכלים הוא שילוב עיצוב ודקורציה עם הנדסה. בפועל, זה כולל התאמת תשתית החשמל והאינסטלציה של חלל החוץ לצרכי בעלי הבית ושאר אנשי המקצוע שמעורבים בתחזוקה השוטפת. כמו כן, מומלץ שתשתית החשמל והאינסטלציה תתוכנן מראש כדי למנוע הוצאות מיותרות.

תשתית החשמל והאינסטלציה קובעת איפה ימוקם אזור הישיבה בגינה, או כמה עצים וצמחיה ניתן יהיה לשתול בה. במקביל, התאמת תשתית לצרכים חדשים דורשת השגת אישורים מהרשויות ובדיקות תב"ע. כל אלו נושאים שכדאי לרכז מול אנשי מקצוע שמכירים ספציפית את תחום הנדל"ן בכלל ואת נכסי היוקרה בפרט.

ישראלים ותושבי חוץ שמתגוררים בארץ יכולים לפנות לנציגי סותבי'ס נדל"ן בינלאומי ולהעמיד את הנכס שלהם למכירה או השכרה באופן המהיר והמקצועי ביותר. אנו ניתן לך מענה בכל שלב בתהליך הקנייה/מכירה, ונקצה עבורך אדריכל לעיצוב חוץ או פנים. כל שנותר כעת הוא לחייג 03-7710977 ולשמוע מאתנו על הדור הבא של וילות בהרצליה פיתוח ובאזורים נוספים.

נכסים נוספים שיכולים להיות רלוונטיים

₪6,200,000 תל אביב
₪14,500,000 תל אביב
₪28,000,000 הרצליה
₪10,500,000 נתניה
₪4,900,000 נתניה
₪7,290,000 נס ציונה
Call Now Button