הבלוג שלנו

יתרונות ברכישת בפנטהאוז בתל אביב

פנטהאוז בתל אביב

נכסי יוקרה בתל אביב נחשבים להשקעה מניבה ומשתלמת. קודם כל, תל אביב היא בין הערים היחידות בארץ שבה ערך הנכסים נשמר גם בתקופות מיתון. הביקוש לדירות בתל אביב עולה משמעותית על ההיצע והצפי הוא לעליית מחירים נוספת כבר בשנים הקרובות. יתרה על כך, תל אביב מתאימה מאוד למשקיעים בעלי הון מחו"ל שמתעניינים בסוגי הנכסים שמפוזרים בה.

אחד הנכסים המומלצים להשקעה כמעט בכל עת הוא פנטהאוז בתל אביב – העיר ללא הפסקה. כדי להבין מדוע, להלן כמה יתרונות של השקעה בנכסים מסוג זה:

ערך גבוה גם בהשוואה לנכסי יוקרה אחרים

פנטהאוז אקסקלוסיבי במרכז הכלכלי והתרבותי של ישראל מצליח לשמור על ערך שוק גבוה אפילו בהשוואה לנכסי יוקרה אחרים בתל אביב. במילים אחרות, זה הנכס שבו כדאי להשקיע אם רוצים להפיק תשואה לאורך זמן וללא סיכון.

הסיבה לכך היא שהיצע הפנטהאוזים בתל אביב קטן מאוד ושכל נכס כזה משווק באופן ייחודי. זה תורם לשמירת הערך של הפנטהאוזים ומוכיח את עצמו גם בקרב משקיעים מחו"ל.

פנטהאוז בתל אביב

פנטהאוז בתל אביב

גודל ושטח הפנטהאוז

מבחינה אדריכלית, פנטהאוז מייצג את הדירה ששוכנת בקומת המגורים העליונה והגבוהה ביותר של הבניין. מעבר לכך, בצמוד לפנטהאוז יש בדרך כלל מרפסת גג ולכן היא לא רק היקרה ביותר בבניין אלא גם הגדולה מבין האפשרויות. כמו כן, דירת פנטהאוז משתרעת ברוב הבניינים על שטח של שתי דירות טיפוסיות וזאת אם מחשבים גם את מרפסות הגג שצמודות אליה.

המסקנה מהאמור לעיל היא שבאמצעות רכישת פנטהאוז בתל אביב ניתן גם ליהנות מגודל ושטח ללא תחרות. תנאים כאלה משפרים באופן מיידי את איכות החיים והופכים את הפנטהאוז לאלטרנטיבה מסוימת לבתים צמודי קרקע. מבחינת קהל היעד, השטח של פנטהאוז מתאים לצרכים שונים והוא עולה בקנה אחד עם הדרישות של בעלי משפחות.

פנטהאוז בתל אביב

פנטהאוז בתל אביב

חברת האחזקה האמונה על הפנטהאוז

ברובם המובהק של הבניינים בתל אביב שבהם יש גם פנטהאוז – אחראית חברת אחזקה על כל נושא התחזוקה השוטפת. המשמעות בפועל היא שבעלי הנכסים לא צריכים לדאוג לכלום, לרבות שירותי תיקונים, גינון, טיפול במעלית, ניקיון, הדברה ועוד. חברת האחזקה מרכזת אצלה את השירותים שקובעים את איכות החיים של הדיירים ובכך היא מסייעת גם בשמירה על ערך הנכס.

מעורבות חברת אחזקה בתחזוקת פנטהאוז בתל אביב הופכת את הדירה לנכס משתלם עבור משקיעים מחו"ל. מבחינת אותם משקיעים, העובדה שיש חברת אחזקה חוסכת הרבה מאמץ ומבטיחה רמה גבוהה של טיפול בבעיות ובתקלות נפוצות.

שמים את הפנטהאוז שלך בראש סדר העדיפויות

אנחנו ב- Sotheby's International Realty מאמינים שלקוחות כמוך צריכים לקבל יחס מועדף. למעשה, סותבי'ס נדל"ן בין-לאומי היא המוקד הראשי לדירות יוקרה גם בישראל ואנו מתמחים בפנייה לתושבי חוץ. יש לנו יכולת מוכחת לעזור לך להשיג פנטהאוז בתל אביב במחיר אטרקטיבי ואנו ממתינים לפנייתך במספר 03-7710977.

נכסים נוספים שיכולים להיות רלוונטיים

₪25,000,000 תל אביב
₪11,200,000 נס ציונה
₪38,000,000 תל אביב
₪32,000,000 הרצליה
₪9,200,000 שוהם
₪14,000,000 תל אביב
Call Now Button