הבלוג שלנו

5 שיקולים שכדאי להביא בחשבון בעת חיפוש אחר פנטהאוז למכירה

פנטהאוז למכירה

דירת פנטהאוז מתאימה לאוכלוסייה במעמד חברתי גבוה ולרוב היא נמצאת בקומה העליונה ביותר בבניין. מלבד הקומה, דירות פנטהאוז מתאפיינות במרפסת גג והשטח שלהן גדול משמעותית בהשוואה לדירות בסיסיות באותו בניין. תכונות אלו ואחרות הופכות את הפנטהאוז לנכס יוקרתי ומבוקש שדורש תהליך חיפוש מסודר ומקצועי.

המומחים של סותבי'ס נדל"ן בין-לאומי ריכזו עבורך 5 שיקולים שכדאי להביא בחשבון בעת חיפוש אחר פנטהאוז למכירה

הבדלים בין פנטהאוז ודירת גג

בשלבים מוקדמים של חיפוש אחר נכסי יוקרה צריך להתייחס לשני סוגי דירות שונים – הנכנסים תחת ההגדרה של פנטהאוז: הסוג הראשון הוא הפנטהאוז הקלאסי, במסגרתו הדירה שוכנת בראש הבניין ולה מרפסת שצמודה לחדר האורחים, בעוד הסוג השני הוא של "דירת גג". דירה כזו שוכנת גם כן בראש הבניין, אך היא לא בהכרח גדולה יותר מהדירות שמתחתיה. כמו כן, בדירות גג יש בדרך כלל גרם מדרגות שמוביל לגג – בעוד הפנטהאוז שוכן בעצמו על גג הבניין.

פנטהאוס למכירה

עלויות באזור

העלות הספציפית של פנטהאוז למכירה לא תמיד מעידה על ערך הנכסים באזור. השאיפה היא מטבע הדברים למצוא נכס באזור שבו המחירים נמצאים במגמת עלייה, וכך להשאיר את האפשרות להשתמש בו כאפיק השקעה. בשביל להשיג את המטרה הזו נדרשת בדיקה מקיפה של העלויות באזור והתייעצות עם אנשי מקצוע שמתמחים בנכסי יוקרה.

התאמה לצרכים של תושבי חוץ

קהל היעד העיקרי שמחפש אחר פנטהאוז למכירה בישראל כולל תושבי חוץ. במקרה זה אלו אנשים פרטיים ולא ישראלים, שמבחינתם הפנטהאוז הוא השקעה משתלמת בגלל פערי המטבע בין השקל והאירו או הדולר. יתרה על כך, הפנטהאוז מתאים לתושבי חוץ בזכות האופן שבו הוא שומר על הערך שלו. בפועל, התוצאה היא שתושבי חוץ מעדיפים לחפש פנטהאוז לפי צרכים ספציפיים שיש להם ובהתאמה לדרישות שלהם בטווח הקצר והארוך.

פנטהאוז למכירה

אישורי בנייה

פנטהאוז למכירה אמור לאפשר לבעליו לבצע התאמות ושינויים כדי לנצל טוב יותר את השטח שעליו הוא משתרע. את האפשרויות הללו רצוי לבחון כבר בשלב של השוואה בין נכסי יוקרה, וזאת על מנת למנוע הפתעות של הרגע האחרון. אישורי הבנייה נקבעים מטבע הדברים על ידי העירייה והם מחייבים את הבעלים הנוכחי ואת אלו שיגיעו אחריו.

אפשרויות העברת כספים

תושבי חוץ שרוצים לקנות פנטהאוז צריכים לבון אפשרויות העברת כספים. אפשרויות נוחות יגדילו את הסיכוי לבצע עסקה, בעוד הגבלות על אופציות מסוימות עלולות לעכב אותה. גם בהקשר הזה הוא לערב אנשי מקצוע מהתחום של שיווק נכסי יוקרה ולהיעזר בניסיון שלהם.

נציגי סותבי'ס נדל"ן בין-לאומי ישמחו להציג בפניך נכסי יוקרה בפריסה ארצית. במקביל, נוכל לחשוף את הנכס שלך לקונים פוטנציאליים ולתושבי חוץ מארצות הברית ועד סין. אנו נעזור לך לאתר פנטהאוז למכירה בעזרת המומחיות שברשות אנשי המקצוע שלנו ומוניטין בין-לאומי הנשען על ניסיון רב. לפרטים נוספים, נציגינו ממתינים לפנייתך דרך האתר או בחיוג למספר 03-7710977.

נכסים נוספים שיכולים להיות רלוונטיים

₪25,000 הרצליה
₪11,500,000 נתניה
₪6,200,000 תל אביב
₪11,400,000 יפו
₪13,800,000 קיסריה
₪4,500,000 ראש פינה
Call Now Button