הבלוג שלנו

נכסי יוקרה בהישג יד – רכשו וילות יוקרה ובתים ברעננה והסביבה

נכסי יוקרה ברעננה למכירה

רעננה תמיד היתה אחת הערים היפות, המושקעות והאיכותית בארץ. לא בכדי היא זכתה בחמישה כוכבי יופי מטעם המועצה לישראל יפה במשך 20 שנה ברציפות. היא נחשבת לעיר הירוקה וזאת משום שהיא פועלת לצמצום צריכת משאבים, דואגת לסביבת חיים בריאה לכל תושבי העיר.
גם בתחום החינוך וההשכלה רעננה צועדת בפסגה, כשאחוז הזכאים לבגרות הינו גבוה מאד ביחס לשאר הערים. בתי הספר המושקעים והאוכלוסייה ברעננה אשר ידועה בשל מאפייניה הסוציו-אקונומיים הגבוהים, תורמים לכך לא מעט. בהתאם לכך, השכר הממוצע של תושביה הינו גבוה בהשוואה לערים אחרות.
Sotheby`s מציעה דירות יוקרתיות ובתים צמודי קרקע באיכות בנייה גבוהה במיוחד באזור בו האוכלוסייה איכותית וברמה גבוהה. קרבתה לתל אביב (15 -20 דקות) בסביבה אורבנית אם כי עטוופה ירוק, הכבישים המהירים אשר הורחבו לא מזמן , הפארקים הגדולים שנבנו בה גרמו לעליה חדה בביקוש להשקעה ומגורים בנכסים היוקרתיים שרעננה מציעה .

Sotheby`s מספקת לכם מגוון נכסי יוקרה איכותיים ברעננה, הן בשכונות החדשות והן במרכזי העיר, וילות רחבות ידיים, פנטהאוזים, דירות גג/גן מפוארות בסביבה הירוקה של השרון. מגוון פרוייקטי בנייה צצים לאחרונה ברענה, שכונות חדשות, בנייה בסטנדרטים גבוהים, תרבות הפנאי המתפתחת, מקומות הבילוי והקניונים מביאים את העיר להיות בין המבוקשות להשקעה ומגורים בארץ. אנחנו מאמינים שעיר כמו רעננה שלא נס ליחה כבר שנים רבות, רק תמשיך להיות מושקעת, אסתטית וירוקה.

נכסים נוספים שיכולים להיות רלוונטיים

₪14,000,000 קיסריה
₪12,000,000 קיסריה
₪18,000,000 ירושלים
₪12,400,000 רעננה
₪17,000,000 יפו
₪13,500,000 תל אביב
Call Now Button