הבלוג שלנו

3 סיבות טובות לרכוש דירת יוקרה בירושלים

שוקלים לרכוש נכס  בקרוב? כדאי לכם לשמוע את נכסי יוקרה בירושלים. ירושלים כיום נחשבת לעיר אטרקטיבית להשקעות נדלן ולדיור. בין אם אתם מעוניינים לרכוש נכס עבור משפחתכם, או עבור בן משפחה, או אולי נכס כלשהו להשקעה עתידית, כדאי לכם לשקול את האופציה של השקעה דווקא בירושלים. למה?הנה כמה סיבות טובות:

תשואה מתמדת – דירות יוקרה בירושלים בשווי שוק שיא!

התשואה שתקבלו עבור נכסים בירושלים היא עצומה. הביקוש במגורים בשכונות היפות של ירושלים רק עולה. נכסים בשכונת רחביה, נכסים בטלביה, בבית הכרם ועוד, נחשבים לנכסים מבוקשים מאוד. ירושלמים שמעוניינים לגור בשכונה חדשה בירושלים, סטודנטים של האוניברסיטה העברית שמעוניינים לגור

בתים בירושלים למכירה

דירות יוקרה חדשות בירושלים

בעיר, או יהודים-אמריקאים או עולים חדשים שמעוניינים לגור בעיר הקודש – הקהל המעוניין במגורים בירושלים רק גדל, ולכם יש הזדמנות להשקיע בעיר מבוקשת לטוווח הארוך ולקבל תשואה  תוך זמן קצר.

דירות יוקרה בירושלים – איכות חיים, ואוויר הרים צלול כיין…

אם לא גרתם בעבר בירושלים, רכישת נכס יוקרה בהחלט תשדרג את איכות החיים שלכם. בירושלים יש שפע תרבותי וקולינרי, נוף אורבני מיוחד, וכמובן קסם בלתי פוסק של ירושלים, הכותל, העיר העתיקה, השווקים ועוד. מרכז העיר שוקק חיים, במרכז הפנניג ענק של שווקים, שוק מחנה יהודה, שוק העיראקים, אתרי עתיקות, הכותל, קניון מלחה, ועוד. בנוסף, חיי הלילה של ירושלים רק פורחים, עם בארים, בתי קפה ומסעדות, מרכזי תרבות ובילוי רבים. העיר לא מפסיקה להפתיע בכל פעם מחדש.  בירושלים נפתחים מדי שנה פרוייקטים מיוחדים ויוקרתיים של מגוון דירות – דירות 3 חדרים, 4 חדרים, 5 חדרים ועוד. מומלץ להתעדכן ולגלות איזה נכסים פנויים.

נכסי יוקרה מיוחדים מוצאים רק בירושלים!

בירושלים תמצאו נכסים מיוחדים שלא תמצאו בשום עיר אחרת! וילות עם נוף לעיר העתיקה, דירות גן מעוצבות עם אבנים ירושלמיות, דירות יוקרה במרחק הליכה קצר לכותל… וזה רק קצה המזלג. מעוניינים לקבל פרטים נוספים? בקרו בדף הנכסים שלנו בירושלים – דירות יוקרה בירושלים

נכסים נוספים שיכולים להיות רלוונטיים

₪49,000,000 תל אביב
יפו
₪8,900,000 תל אביב
₪10,500,000 תל אביב
₪30,000,000 תל אביב
₪5,200,000 תל אביב
Call Now Button