הבלוג שלנו

תאורה למטבח מודרני בבתי יוקרה

תאורה למטבח מודרני

המטבח הוא לדעת רבים החדר הכי חשוב בבית. מטבח משמש לבילוי זמן איכות משותף של הורים עם ילדים, הוא מתפקד כחלל אירוח באירועים חברתיים ויש לו גם השפעה על סגנון העיצוב. כתוצאה מכך, המטבח הופך לעיתים לחדר שבעזרתו ניתן להגדיר בתי יוקרה למכירה ולקבוע את הערך שלהם.

עם זאת, הטעות הנפוצה היא לעצב מטבח מודרני בלי להתייחס לתאורה. מבין שלל האלמנטים שקובעים את אופי המטבח, התאורה צריכה לעמוד בראש סדר העדיפויות ויש כמה שיקולים מנחים שבעזרתם ניתן לבחור אותה:

1. שימוש בנורות LED לעיצוב מטבח נקי

תאורת LED משיגה תוחלת חיים ארוכה פי 20 בהשוואה לנורות ליבון והיא חוסכת 85% מהוצאות החשמל והאנרגיה. בסגנון עיצוב מודרני, לנורות LED יש ערך מוסף כי בעזרתן ניתן לעצב מטבח נקי בלי שימוש בחוטים. בין היתר, אפשר למקם נורות LED מתחת לארונות, צמוד לקיר או אפילו בתוך הארונות והמגירות.

2. בחירת גופי תאורה גאומטריים

כאשר מעדיפים לעצב מטבח בסגנון מודרני אבל רוצים להשתמש בתאורה כחלק בלתי נפרד מהאלמנטים הדקורטיביים, הבחירה הנכונה תהיה גופי תאורה גאומטריים. גופי תאורה גדולים מעל שולחן האוכל יפרידו בין אזור המטבח לסלון ובעזרתם ניתן להשיג פריסת אור שווה לכל הסועדים.

3. עדיפות לתאורה איכותית

איכות התאורה תקבע באיזה שעות ניתן יהיה להשתמש במטבח ומה יהיה אופי העיצוב. תאורה היא משהו ששווה להשקיע בו במטבחים, כי יש לה גם השפעה על ערך הנכס. כמו כן, מומלץ לשים דגש על מתכת או זכוכית בגופי התאורה ועל קווים ישרים ונקיים.

נציגי סותבי'ס נדל"ן בינלאומי מחכים לשמוע ממך במספר 03-7710977 כדי לעצב יחד אתך את המטבח המודרני המושלם לקראת מכירה או השכרה.

נכסים נוספים שיכולים להיות רלוונטיים

₪13,500,000 תל אביב
₪9,200,000 שוהם
₪13,035,000 תל אביב
₪11,500,000 נתניה
₪8,880,000 תל אביב
תל אביב
Call Now Button