הבלוג שלנו

תיווך נכסי יוקרה

תיווך נכסי יוקרה

נציגי סותבי'ס נדל"ן בינלאומי בישראל גאים להציע לך שירות אקסקלוסיבי של תיווך יוקרה לנכסים מסוגים שונים. אנו פונים בעיקר לתושבי חוץ והמומחיות שלנו היא למצוא קונה או יזם שמתעניין בנכסי היוקרה שלך. בהיותנו מותג וחלק מרשת נרחבת של סותבי'ס נדל"ן הבין-לאומית, אנו נשענים על היכולת המוכחת שלנו להגיע לקהלי יעד בחו"ל ולעבוד מולם – וזהו היתרון הגדול שנוכל להעמיד לרשותך.

מה מיוחד בתיווך יוקרה?

אנשי סותבי'ס נדל"ן בינלאומי מקפידים על הפרטים הקטנים כשמדובר על תיווך נכסי יוקרה ומעלים את הסיכוי שלך לסגור עסקה מוצלחת. ראשית, אנו מספקים ליווי מלא של הלקוח ומעמידים לרשותו שלל בעלי מקצוע מטעמנו. רשימת אנשי המקצוע כוללת עורך דין שעובד מולנו באופן קבוע, מומחה משכנתאות, אדריכל, חברה להעברת כספים מהארץ לחו"ל ולהיפך ועוד. מעבר לכך, אנו נחשוף את הנכס שלך לשווקים בין-לאומיים ומקומיים ובמקביל נקצה עבורך נציג שיעדכן אותך בהתפתחויות.

השילוב של תיווך יוקרה כלל עולמי וגם מקומי – תחת קורת גג אחת

סותבי'ס נדל"ן בינלאומי היא החברה שתמיד חיפשת לשם תיווך דירות יוקרה. אנו נשווק את הנכס שלך באופן ייחודי מסין ועד ארצות הברית ונשתמש בכל האמצעים הדיגיטליים הקיימים כדי לחשוף אותו לקהלים חדשים. יש לנו את השילוב הנדרש בין ניסיון, מקצועיות וידע ואנו מרכזים עבורך אנשי מקצוע מכל רחבי העולם תחת קורת גג אחת. כמו כן, נוכל לתאם עבורך הפקות גרפיות של פרינט ולדאוג שהנכס שלך ייראה במיטבו – והמשמעות מבחינתך – חיסכון בזמן והגדלת התשואה הפוטנציאלית מהנכס.

תיווך נכסי יוקרה

תיווך נכסי יוקרה

שיווק הנכס שלך נהנה מהמוניטין שלנו

לרשת סותבי'ס נדל"ן בינלאומי מוניטין מעולה ומוכח עבור תיווך בתי יוקרה, משרדים להשכרה בתל אביב – וגם לך מגיע לקבל שירות בהתאם לסטנדרטים שלנו. מעל הכל, קהל היעד הפוטנציאלי של הנכס שלך כבר מכיר את המותג שלנו ולכן אין סיבה לחכות: אנו נמצא את המסלול המשתלם ביותר עבור תיווך יוקרה ונדאג לשביעות רצונך המלאה. במקביל, מטרתנו היא להגיע לקהל היעד האיכותי והיוקרתי בעולם והניסיון מוכיח שאנחנו גם מצליחים. המורשת שלנו היא לא ברת השוואה למתחרים ולך יש רק מה להרוויח מזה.

תיווך לנכסי יוקרה הכולל תמיכה במגוון שפות זרות

תושבי חוץ מחפשים בתי יוקרה איכותיים להשקעה או למגורים – אך מעוניינים לדעת שיש להם למי לפנות. כאן נציגי סותבי'ס נדל"ן בינלאומי נכנסים לתמונה עם מחלקות מיוחדות לתמיכה בשפות זרות שונות, לרבות ספרדית, צרפתית, רוסית, אנגלית ועברית. כל מחלקה מומחית בקהל היעד שלה וכך אנו חושפים את הנכס שלך לאנשים חדשים. יתרה מזאת, תיווך יוקרה מהווה עבורנו שליחות וכל אחד מנציגינו עובר תהליך ארוך של הכשרה והסמכה.

מתווכים בינך לבין כל העולם

אנו נתווך בינך לבין משקיעים פוטנציאליים מכל רחבי העולם ונעניק לך שירות מכל הלב. נציגינו ממתינים לפנייתך ממש כעת במספר 03-7710977 כדי להעמיד לרשותך את השירות המקצועי של סותבי'ס נדל"ן בינלאומי – ולגלות לך כיצד תיווך יוקרה נראה באמת.

נכסים נוספים שיכולים להיות רלוונטיים

₪14,500,000 תל אביב
₪86,500,000 קיסריה
₪6,500,000 יפו
₪6,980,000 הרצליה
₪9,700,000 נתניה
₪4,500,000 רעננה
Call Now Button