למכירה דירה אדריכלית בצפון הישן | תל אביב

תל אביב

צור עימי קשר לפרטים נוספים

אלי טייב

סוכן

טלפון משרד: 03-7710977

office@israelsir.com

פרטי הנכס

סוג הנכס

דירה

שטח בנוי

70 מ"ר

מחיר בשקל

₪3,900,000

מחיר בדולר

$1,037,234

מה כולל הנכס

חדרי שינה

2

מקלחות

1

מרפסות

1
  • מסלול אופניים
  • מעוצב אדריכלי
  • נוף עירוני
  • אי מרכזי במטבח
  • מודרני
  • עירוני
  • קרוב למרכז מסחרי
  • תחבורה ציבורית קרובה

תיאור הנכס

לגור בתל אביב הסואנת ולהרגיש כמו בכפר שקט עטוף בצמחייה ירוקה? כן! יש אפשרות כזאת והיא מחכה לכם בדירה יפיפייה המוצעת כעת למכירה.

הדירה ממוקמת בחלק המרכזי של הצפון הישן, בסמטאות הקסומות הסמוכות לשדרות עמנואל הרומי, במרחק הליכה מהרחובות המרכזיים – אבן גבירול, ארלוזורוב וז'בוטינסק, ממוקדי בילוי ופנאי פופולריים ומהים.

זו דירת 3 חדרים, בעלת תקרות גבוהות, משופצת ומעוצבת אדריכלית, תוך חשיבה על הפרטים הקטנים, כולל דלתות מרהיבות שנוצרו בעבודת נגרות בהתאמה לחלל.

ממוקמת בקומה שנייה המוגדרת כקומה וחצי, ומתפרסת על חצי קומה, ללא שכנים מסביב. משתרעת על פני כ- 70 מ"ר ומציעה חדר מגורים נעים ושליו, מטבח פתוח עם אי בישול וישיבה, חדר שינה מואר בעל שני כיווני אוויר המאובזר בארונות נגרות הבנויים לכל גובה הדירה, חדר שינה נוסף, חדר רחצה במראה יוקרתי, חלל עבודה ומרפסת המשקיפה על נוף אורבני ירוק שירגש אתכם מדי בוקר.

לדירה זו שלושה כיווני אוויר – דרום, מזרח, מערב.

ניתן לרכוש דירה זו עם ריהוט מלא כפי שמוצג בתמונות, כולל מוצרי חשמל, ביניהם מקרר אינטגרלי משוכלל, בתוספת 50,000 ש"ח למחיר שיווק.

מעלית בבניין.

צרו קשר לפרטים נוספים ותיאום סיור בדירה.

פרטי יצירת קשר

אלי טייב

סוכן

טלפון משרד: 03-7710977

office@israelsir.com

צור עימי קשר לפרטים נוספים

נכסים נוספים שיכולים להתאים לך

₪4,200,000 תל אביב
₪3,650,000 תל אביב
₪4,880,000 תל אביב
₪4,900,001 תל אביב
₪5,200,000 תל אביב
₪3,350,000 תל אביב

הפרטים הרשומים באתר זה מבוססים על מידע אשר אנו רואים כאמין, אבל משום שסופק ע"י צד שלישי, אין אנו יכולים להבטיח שהוא מדוייק ו/או שלם, ואין להסתמך עליו ככזה. חברת ישראל סותבי'ס נדל"ן בינלאומי אינה אחראית למידע שגוי ומוטעה שעלול להופיע בנכסי האתר ושומרת את הזכות לשינויים, השמטות, טעויות, כולל מחיר וביטול ללא הודעה מוקדמת. כל המידות הינן מקורבות ואינן אומתו ע"י הצד המוכר ולא ע"י ישראל סותבי'ס נדל"ן בינלאומי ולכן מומלץ לשכור אנשי מקצוע כגון, שמאי, אדריכל, מהנדס על מנת לאמת את המידע.

קרא עוד...

האתר מכיל חומרים שונים, המוגנים ע"י זכויות יוצרים, סימני מסחר, זכויות קניין אחרות, לרבות תוכן, תמונות, גרפיקה, מוסיקה, וידאו וקול, אשר חלקם בבעלות החברה וחלקם בבעלות צדדים שלישיים. רוכש ו/או גולש ו/או כל צד ג' המבצע פעולות בו אינו רשאי לשנות, לפרסם, לשדר או להעביר, לקחת חלק בהעברה או מכירה ולהשתמש באתר או בחלק ממנו לשם יצירת יצירה נגזרת או לנצל את האתר ו/או תוכנו של האתר, כולו או חלקו למטרה כלשהי למעט שלשמה נוצר האתר.

Sotheby’s International Realty הינו סימן מסחרי אשר רשום ברישיון SIR Affiliates LLC.

כל משרד תיווך של סותבי'ס נדל"ן בינלאומי נמצא בבעלות פרטית ותפעול עצמאי.

עקוב אחרינו ב -

Copyright © 2012-2023 Israel Sotheby's International Realty. All Rights Reserved הצהרת נגישות

Call Now Button