בית פרטי בסגנון מרוקאי אותנטי עם נוף לים ביפו העתיקה

תל אביב

צור עימי קשר לפרטים נוספים

אברהם מונרוב

סוכן

טלפון משרד: 03-7710977

office@israelsir.com

פרטי הנכס

סוג הנכס

בית פרטי

שטח בנוי

111 מ"ר

שטח מרפסות

118 מ"ר

מחיר בשקל

₪25,000,000

מחיר בדולר

$6,756,757

מה כולל הנכס

חדרי שינה

2

מקלחות

2

מרפסות

2

חנייה

2
  • מזגן
  • אזור BBQ
  • מעוצב אדריכלי
  • קרוב לים
  • אזור היסטורי
  • אזעקה
  • חוף ים באזור
  • מטבח מעוצב
  • ממ"ד
  • נוף ים

תיאור הנכס

בית פרטי ייחודי ממוקם בלב יפו העתיקה, מעוצב אדריכלית בסגנון מרוקאי אותנטי, היוצר חוויית מגורים יוצאת דופן ומלאת סטייל. הוא מציע חלל מגורים מרווח של כ- 111 מ"ר, בתוספת מרפסת שמש מקסימה של כ- 7 מ"ר הצופה על הים וגג מרהיב עם ג'קוזי, המשתרע על פני כ- 111 מ"ר נוספים ומספק נוף פנורמי של הים והעיר.

שטח המגורים כולל חדר אירוח גדול, מטבח מעוצב, שני חדרי שינה מרווחים – כל אחד עם חדר רחצה משלו. עיצוב אדריכלי בהתאמה אישית, כולל עבודות שנעשו בעבודת יד מסורתית, משקף את המורשת העשירה של מרוקו, ויוצר אווירה חמה ומזמינה.

לנכס זה שני מקומות חניה.

מיקום מעולה ביפו העתיקה מעניק לכם גישה נוחה לבתי קפה טרנדיים, חנויות, שוק הפשפשים התוסס ולחופי ים קסומים יפים. אל תפספסו את ההזדמנות לגור באחת השכונות האייקוניות ביותר של תל אביב וצרו איתנו קשר עוד היום לפרטים נוספים ותיאום סיור פרטי בבית זה.

פרטי יצירת קשר

אברהם מונרוב

סוכן

טלפון משרד: 03-7710977

office@israelsir.com

צור עימי קשר לפרטים נוספים

נכסים נוספים שיכולים להתאים לך

₪13,600,000 תל אביב
₪26,342,820 תל אביב
₪24,500,000 תל אביב
₪29,500,000 תל אביב
₪20,400,000 תל אביב
₪14,950,000 תל אביב

הפרטים הרשומים באתר זה מבוססים על מידע אשר אנו רואים כאמין, אבל משום שסופק ע"י צד שלישי, אין אנו יכולים להבטיח שהוא מדוייק ו/או שלם, ואין להסתמך עליו ככזה. חברת ישראל סותבי'ס נדל"ן בינלאומי אינה אחראית למידע שגוי ומוטעה שעלול להופיע בנכסי האתר ושומרת את הזכות לשינויים, השמטות, טעויות, כולל מחיר וביטול ללא הודעה מוקדמת. כל המידות הינן מקורבות ואינן אומתו ע"י הצד המוכר ולא ע"י ישראל סותבי'ס נדל"ן בינלאומי ולכן מומלץ לשכור אנשי מקצוע כגון, שמאי, אדריכל, מהנדס על מנת לאמת את המידע.

קרא עוד...

האתר מכיל חומרים שונים, המוגנים ע"י זכויות יוצרים, סימני מסחר, זכויות קניין אחרות, לרבות תוכן, תמונות, גרפיקה, מוסיקה, וידאו וקול, אשר חלקם בבעלות החברה וחלקם בבעלות צדדים שלישיים. רוכש ו/או גולש ו/או כל צד ג' המבצע פעולות בו אינו רשאי לשנות, לפרסם, לשדר או להעביר, לקחת חלק בהעברה או מכירה ולהשתמש באתר או בחלק ממנו לשם יצירת יצירה נגזרת או לנצל את האתר ו/או תוכנו של האתר, כולו או חלקו למטרה כלשהי למעט שלשמה נוצר האתר.

Sotheby’s International Realty הינו סימן מסחרי אשר רשום ברישיון SIR Affiliates LLC.

כל משרד תיווך של סותבי'ס נדל"ן בינלאומי נמצא בבעלות פרטית ותפעול עצמאי.

עקוב אחרינו ב -

Copyright © 2012-2023 Israel Sotheby's International Realty. All Rights Reserved הצהרת נגישות

Call Now Button