דירת גן מרשימה בבניין חדש ומבוקש ביפו

יפו

צור עימי קשר לפרטים נוספים

אברהם מונרוב

סוכן

טלפון משרד: 03-7710977

office@israelsir.com

216

פרטי הנכס

סוג הנכס

דירת גן

שטח מגרש

248 מ"ר

שטח בנוי

92 מ"ר

מחיר בשקל

₪6,200,000

מחיר בדולר

$1,707,989

מה כולל הנכס

חדרי שינה

3

מקלחות

2

בריכות

1

חנייה

1
  • אזור BBQ
  • חצר/גינה
  • בריכה פרטית
  • עירוני
  • פרטיות
  • תחבורה ציבורית קרובה

תיאור הנכס

על ההתפתחות הבלתי פוסקת של יפו, שהפכה לפוטנציאל נדל"ני מבוקש, כבר דובר רבות. מגמת הצמיחה וההתחדשות ממשיכה לשמור על קצב מרשים, וכך גם מגמת נהירת הרוכשים החדשים שמחפשים בשכונות יפו בית חדש למגורים או השקעה משתלמת.

כזו בדיוק היא שכונת דקר הנמצאת במיקום מרכזי בדרום יפו, במרחק הליכה מרחובות ראשיים, ציר רכבת קלה הנבנה בשדרות ירושלים בימים אלה (הבנייה צפויה להסתיים בקרוב), גנים ציבוריים לרווחת התושבים, מתנ"ס, מרכזי קניות ועוד. בסביבה הקרובה המרכזים האטרקטיביים של יפו: חוף הים, שוק הפשפשים, המכללה האקדמית תל אביב-יפו, נמל יפו, חצרות יפו ומתחם התחנה.

בשכונה זו, באחד הרחובות השקטים והנעימים, קם לפני כשלוש שנים בניין בוטיק חדש, כחלק מפרויקט SOHO המדובר, המספק רמה גבוהה של בנייה ועיצוב, הניכרת היטב לעין כבר בלובי כניסה מרשים ומטופח.

בבניין זה, שהפך במהרה לאחד המבוקשים בשכונה, אנו מציעים למכירה דירת גן מרשימה (92 מ"ר) בתוספת חצר פרטית גדולה במיוחד (248 מ"ר).

בדירה סלון מרווח (ניתן להגדלה), מטבח עם אי ישיבה, חדר שינה מאסטר הורים, שני חדרי שינה נוספים, 2 חדרי רחצה מלאים.

בחצר המטופחת תמצאו, מעבר לנוף ירוק ומרגיע של עצי נוי ועצי פרי, מטבח חיצוני, פרגולה המשמשת הן בימי קיץ חמים והן בימי חורף גשומים, הכנה לבריכת שחייה (חדר מכונות וכו').

לדירה זו חניה פרטית מקורה.

אזור זה נמצא תחת תכנית מתאר חדשה של עיריית תל אביב-יפו. כחלק מתכנית הפיתוח יכלול האזור בניית מרכזים מסחריים חדשים, פרויקט יפו בולווארד, קאנטרי צ'רנר, גנים ציבוריים.

ללא כל ספק, זו הזדמנות נהדרת.

צרו קשר לפרטים נוספים ותיאום סיור.

פרטי יצירת קשר

אברהם מונרוב

סוכן

טלפון משרד: 03-7710977

office@israelsir.com

צור עימי קשר לפרטים נוספים

נכסים נוספים שיכולים להתאים לך

₪6,200,000 יפו
₪6,650,000 יפו
₪6,400,000 יפו
₪7,900,000 יפו
₪6,500,000 יפו
₪5,500,000 יפו

הפרטים הרשומים באתר זה מבוססים על מידע אשר אנו רואים כאמין, אבל משום שסופק ע"י צד שלישי, אין אנו יכולים להבטיח שהוא מדוייק ו/או שלם, ואין להסתמך עליו ככזה. חברת ישראל סותבי'ס נדל"ן בינלאומי אינה אחראית למידע שגוי ומוטעה שעלול להופיע בנכסי האתר ושומרת את הזכות לשינויים, השמטות, טעויות, כולל מחיר וביטול ללא הודעה מוקדמת. כל המידות הינן מקורבות ואינן אומתו ע"י הצד המוכר ולא ע"י ישראל סותבי'ס נדל"ן בינלאומי ולכן מומלץ לשכור אנשי מקצוע כגון, שמאי, אדריכל, מהנדס על מנת לאמת את המידע.

קרא עוד...

האתר מכיל חומרים שונים, המוגנים ע"י זכויות יוצרים, סימני מסחר, זכויות קניין אחרות, לרבות תוכן, תמונות, גרפיקה, מוסיקה, וידאו וקול, אשר חלקם בבעלות החברה וחלקם בבעלות צדדים שלישיים. רוכש ו/או גולש ו/או כל צד ג' המבצע פעולות בו אינו רשאי לשנות, לפרסם, לשדר או להעביר, לקחת חלק בהעברה או מכירה ולהשתמש באתר או בחלק ממנו לשם יצירת יצירה נגזרת או לנצל את האתר ו/או תוכנו של האתר, כולו או חלקו למטרה כלשהי למעט שלשמה נוצר האתר.

Sotheby’s International Realty הינו סימן מסחרי אשר רשום ברישיון SIR Affiliates LLC.

כל משרד תיווך של סותבי'ס נדל"ן בינלאומי נמצא בבעלות פרטית ותפעול עצמאי.

עקוב אחרינו ב -

Copyright © 2012-2023 Israel Sotheby's International Realty. All Rights Reserved הצהרת נגישות

Call Now Button