וילה יוקרתית עם בריכה | נס ציונה – גני איריס

נס ציונה

צור עימי קשר לפרטים נוספים

תמר בן דוד

סוכן

טלפון משרד: 03-7710977

office@israelsir.com

פרטי הנכס

סוג הנכס

וילה

שטח מגרש

500 מ"ר

שטח בנוי

308 מ"ר

מחיר בשקל

₪10,900,000

מחיר בדולר

$2,898,936

מה כולל הנכס

חדרי שינה

4

מקלחות

4

בריכות

1

חנייה

3
 • אזור BBQ
 • מעוצב אדריכלי
 • מרתף
 • אזעקה
 • אינטרקום
 • בריכה פרטית
 • חדר ארונות
 • מודרני
 • מטבח מעוצב
 • ממ"ד
 • פרבר
 • פרטיות

תיאור הנכס

נמכר! Sold

לגור בעיר ולהרגיש בכפר. זה בדיוק מה שמחכה לכם בשכונת גני איריס היוקרתית והמבוקשת של נס ציונה, שמאז הקמתה שומרת על צביונה כמושבה קטנה בעלת אוכלוסייה איכותית ברמה סוציו-אקונומית בינונית-גבוהה.

בלב שכונה זו אנחנו גאים להציע וילה יוקרתית, מעוצבת ומטופחת, עם חצר יפהפייה ובריכת שחייה. הוילה מציעה כ- 308 מ"ר למגורים המתפרסים על שלושה מפלסים, על קרקע של כ- 500 מ"ר.

בית פרטי ומרשים זה, שהוגדר על פי דעת הרוב כאחד הבתים היפים בנס ציונה, כולל סלון גדול מואר הצופה לחצר, מטבח מאובזר ופינת אוכל, יחידת הורים מרווחת עם חדר רחצה וחדר ארונות צמודים, חדר שינה נוסף עם אמבטיה פרטית, שני חדרי שינה, קומת מרתף של כ- 59 מ"ר עם מקלחת ושירותים, וחדר ממ"ד.

הקסם של בית זה מתעצם ביציאה לחצר המרשימה, ובה פינות ישיבה מפנקות, בריכה בגדול של כ- 32 מ"ר עם מנגנון כיסוי חשמלי, מקלחות ושירותים, פינת ברביקיו ומטבח חיצוני מאובזר.

שכונת גני איריס:

שכונת גני איריס הינה חלק משכונת גבעת האירוסים, אשר נבנתה על שטחי פרדסים, בבנייה של בתים פרטיים, ושמה ניתן לה בשל האירוסים הפורחים בגבעות הכורכר הסמוכות.

ממוקמת בחלק הצפון-מערבי של נס ציונה, במרחק הליכה ממרכז העיר, והגישה אליה ברכב מצומת הכניסה הצפוני לעיר נוחה. השכונה קרובה למכון וייצמן ולמכון הביולוגי.

מדרום גובלת השכונה במתחם קריית החינוך, הכולל את בית ספר תיכון, שתי חטיבות ביניים ובית ספר יסודי.

הפיתוח הסביבתי של השכונה כולל רחובות סלולים באבן משתלבת ואדניות גינון – רחובות הולנדיים. אלו הם רחובות מעגליים המסתעפים מרחוב ראשי שעובר לאורך השכונה. הודות לתכנון זה, השכונה שקטה ונפח התנועה בקרבת מרבית הבתים קטן.

 

בית פרטי זה הינו, ללא כל ספק, הזדמנות מצוינת עבור כל משפחה המחפשת חיים אורבניים מלאים באווירה פרברית מלאת שלווה וקסם.

אנא צרו איתנו קשר לפרטים נוספים ותיאור סיור פרטי בנכס.

פרטי יצירת קשר

תמר בן דוד

סוכן

טלפון משרד: 03-7710977

office@israelsir.com

צור עימי קשר לפרטים נוספים

נכסים נוספים שיכולים להתאים לך

₪6,900,000 נס ציונה
₪7,290,000 נס ציונה
₪16,000,000 הרצליה
₪7,900,000 הרצליה
₪7,800,000 הרצליה
₪5,500,000 הרצליה

הפרטים הרשומים באתר זה מבוססים על מידע אשר אנו רואים כאמין, אבל משום שסופק ע"י צד שלישי, אין אנו יכולים להבטיח שהוא מדוייק ו/או שלם, ואין להסתמך עליו ככזה. חברת ישראל סותבי'ס נדל"ן בינלאומי אינה אחראית למידע שגוי ומוטעה שעלול להופיע בנכסי האתר ושומרת את הזכות לשינויים, השמטות, טעויות, כולל מחיר וביטול ללא הודעה מוקדמת. כל המידות הינן מקורבות ואינן אומתו ע"י הצד המוכר ולא ע"י ישראל סותבי'ס נדל"ן בינלאומי ולכן מומלץ לשכור אנשי מקצוע כגון, שמאי, אדריכל, מהנדס על מנת לאמת את המידע.

קרא עוד...

האתר מכיל חומרים שונים, המוגנים ע"י זכויות יוצרים, סימני מסחר, זכויות קניין אחרות, לרבות תוכן, תמונות, גרפיקה, מוסיקה, וידאו וקול, אשר חלקם בבעלות החברה וחלקם בבעלות צדדים שלישיים. רוכש ו/או גולש ו/או כל צד ג' המבצע פעולות בו אינו רשאי לשנות, לפרסם, לשדר או להעביר, לקחת חלק בהעברה או מכירה ולהשתמש באתר או בחלק ממנו לשם יצירת יצירה נגזרת או לנצל את האתר ו/או תוכנו של האתר, כולו או חלקו למטרה כלשהי למעט שלשמה נוצר האתר.

Sotheby’s International Realty הינו סימן מסחרי אשר רשום ברישיון SIR Affiliates LLC.

כל משרד תיווך של סותבי'ס נדל"ן בינלאומי נמצא בבעלות פרטית ותפעול עצמאי.

עקוב אחרינו ב -

Copyright © 2012-2023 Israel Sotheby's International Realty. All Rights Reserved הצהרת נגישות

Call Now Button