הבלוג שלנו

איך לבחור דלת כניסה בוילות ודירות יוקרה ?

איך לבחור דלת כניסה

דלת כניסה אמורה לשלב בין אלמנט דקורטיבי ופונקציונאלי. מבחינה אסתטית, היא קובעת איזה רושם ראשוני יקבלו אנשים שנכנסים לבית ויש לה גם השפעה על איכות החיים של הדיירים. במקביל, הדלת מונעת פריצות ויש לה חשיבות בטיחותית. למעשה, הפורצים מעדיפים לפרוץ את הדלת במקום את המנעול ומכאן חשיבותה לתחושת הביטחון האישי.

הנה 5 דברים שחשוב לוודא לפני שבוחרים דלת כניסה עבור וילות למכירה בתל אביב או בתים פרטיים במקומות אחרים בארץ:

1. בחירת דלת לפי התקן

בישראל ישנו תקן להתקנת דלתות כניסה שנקבע על ידי מכון התקנים. אף על פי שהתקן נחשב וולונטרי ולא מחייב, הוא מעניק אינדיקציה מסוימת לעמידות ולאיכות של הדלת. כמו כן, בתוך התקן ישנו מדרג שבו הדלת הפשוטה תקבל כוכב אחד והדלת העמידה 4 כוכבים.

2. רכישת דלת ממשווק מורשה

הגורם שמוכר את הדלת ולוקח עליה אחריות חשוב לא פחות מהתקן שבו היא עומדת. מומלץ לתת עדיפות למותגים מוכרים של דלתות כניסה בשוק או לדלתות שנמכרות על ידי סוכן מורשה של אחת החברות, כי כך ניתן לקבל תקופת אחריות ארוכה וליהנות מראש שקט.

3. התקנה נאותה

התקנה מטעם מתקין מוסמך של יצרן הדלת ישפר את העמידות שלה מפני פריצות, בלאי ושחיקה טבעית. כמו כן, יש דלתות שבהן תקופת האחריות מותנית בהתקנה מקצועית מטעם מתקין מוסמך. במקרים אלו שווה גם להוסיף כמה שקלים על התקנה מקצועית מאשר לנסות לעשות אותה לבד.

נציגי סותבי'ס נדל"ן בינלאומי מלווים אותך במכירה, קנייה או השקעה של נכסים באזורים מבוקשים ובעזרתנו יהיה לך קל יותר לשדרג את הבית. רוצה לבחור דלת כניסה ומתקשה להחליט? נשמח לעמוד לרשותך במספר הטלפון 03-7710977 או בהשארת פרטים באתר הרשמי.

נכסים נוספים שיכולים להיות רלוונטיים

₪3,580,000 הרצליה
₪35,000 תל אביב
₪4,800,000 תל אביב
₪14,500,000 תל אביב
₪36,000,000 סביון
₪112,000,000 הרצליה פיתוח
Call Now Button