הבלוג שלנו

איך לעצב חדר ילדים בדירות יוקרה מעוצבות ?

?איך לעצב חדר ילדים

הילדים שלנו גדלים כל הזמן (לא תאמינו כמה מהר זה קורה), מה שהופך את משימת עיצוב החדרים שלהם לאתגר לא פשוט בכלל. בתחילת הדרך כשהם תינוקות, החדר משמש בעיקר את הצרכים של ההורים, כשהם גדלים, החדר משמש כמקום ללימודים ולשינה, וכשהם הופכים לבני נוער, החדר משמש גם כמקום לאירוח חברים ולמקום מפלט עבור בני הנוער (מה שאומר שיש להתחשב בדעתם).

אז מה חשוב להקפיד כשמעצבים חדר תינוקות בדירות יוקרה ?

מצד אחד, יש להקפיד שהכל יהיה נגיש, נוח ומסודר עבורכם, ההורים. לכן, רצוי שתהיה שידת החתלה עם הרבה מגרות ואפילו כיסא מחשב נוח על מנת שתוכלו לשבת בחדר. מצד שני, יש לספק לתינוק גירויים צבעוניים שיסייעו להתפתחות חושיו של התינוק. טפט צבעוני או אלמנטים קישוטיים בתקרה בהחלט יעשו את העבודה. לא לשכוח שהחדר חייב להיות מקום בטוח עבור התינוק ויש לחזק את כל הרהיטים לקיר. ואיך נעצב חדר ילדים? רצוי שלילדים יהיה מקום נוח להכין שיעורים, מקום למחשב, מקומות אחסון רבים לספרים, קלסרים ומשחקים ומיטה עם מקום אחסון למצעים. חשוב להקפיד גם על מנורה בחדר עם תאורה חזקה ומנורה לשולחן העבודה. בגיל הזה, רבים מתפתים לרכוש סט ריהוט מחנויות. שימו לב, שהסט באמת מתאים לגודל של החדר בבית שלכם. זכרו. שבאולמות תצוגה הכל נראה יפה ומסודר. ומה חשוב כשמעצבים חדר מתבגרים? כאן המקום לתת מקום ביטוי לצרכים של המתבגרים ולשתף אותם בבחירות של החדר, הן של הרהיטים ושל הצבעים. בנוסף, רצוי להעניק נוחות מרבית בחדר שלהם באמצעות ארון לבגדים מרווח ומודולארי, מיטה וחצי וחשיבה על רעיונות יצירתיים למקומות ישיבה עבור החברים שלהם, לדוגמא ספסל המשמש גם כמקום אחסון.

טיפים חשובים לעיצוב חדרי ילדים

ועוד כמה טיפים חשובים כשמדובר בעיצוב חדרים לילדים בדירות יוקרה. כל עיצוב מחדש של החדר מהווה הזדמנות מעולה להיפטר מצעצועים, בגדים וספרים שהילדים כבר לא צריכים. מומלץ לא להפוך את החדר למחסן ולשמור רק דברים שבאמת צריך. זכרו, חפצים מאבדים את הרלוונטיות שלהם מהר מאוד, ועם הזמן הם רק צוברים אבק ומעמיסים על החדר. לעומת זאת, במידה ולילד יש תחביבים תנו לכך מקום וביטוי. לדוגמא אם הילד בחוג ג'ודו וזכה במדליות וגביעים הציגו אותם באופן מכובד בחדר. ולגבי הצבעוניות של החדר- רצוי להתאים את הצבעוניות של החדר לאופי של הילד.

בנוסף, על מנת לקבל אפקט של צבעוניות לא תמיד חייבים לצבוע את הקיר. ניתן להוסיף וילונות או כריות צבעוניות. בדרך זו ניתן "לגדול" עם הילדים ולא להיכנס להוצאות גבוהות בכל פעם מחדש, בשל צביעת קירות מחדש. וטיפ חשוב לגבי תאורה. כיום קיימים נורות לד חסכוניות, ניתן למצוא אותם במרבית פנטהאוזים למכירה בארץ. מומלץ להשתמש בהן בעיקר בחדרי ילדים, בהם האור דולק שעות רבות. לסיכום, כיום יש אפשרויות רבות ומגוונות לעיצוב חדרי ילדים, בחרו את העיצוב המתאים לבית שלכם, ואל תשכחו שהילדים שלכם גדלים הרבה יותר ממה שאתם חושבים.

נכסים נוספים שיכולים להיות רלוונטיים

₪15,000,000 ירושלים
₪10,500,000 תל אביב
₪17,500,000 ירושלים
₪6,200,000 תל אביב
₪15,000 יפו
₪67,000,000 תל אביב
Call Now Button