הבלוג שלנו

איך לעצב חדר קטן לשני ילדים בדירות יוקרה ?

?איך לעצב חדר ילדים

חדר משותף מקל על ההורים ויש לו יתרונות גם עבור הילדים. כתוצאה מכך, ההחלטה לעצב חדר לשני ילדים לא תמיד נובעת משיקולי חיסכון במקום. כיום יש המון דירות יוקרה גדולות עם חדרים מן הסוג הזה ואנשי מקצוע אף ממליצים לנצל את ההזדמנות ולעצב אותם יחד עם הילדים. כך מלמדים את הילדים על אחריות אישית, גורמים להם להרגיש חלק מתהליך קבלת ההחלטות במשפחה ומשפרים את הביטחון העצמי שלהם.

אבל איך עושים זאת בצורה נכונה? הנה 3 טיפים לעיצוב חדר קטן לשני ילדים:

1. בחירת המיטות

המיטות הן הרהיט החשוב ביותר בחדרי ילדים משותפים. את המיטה בוחרים לפי גודל החדר, אופי המרחב, צרכי הילדים והגיל שלהם. מיטה נפתחת למשל מאפשרת שימוש מקסימאלי בחלל הפנים, בעוד מיטת קומתיים מספקת לכל ילד חלל אישי. אפשרויות אחרות הן להשתמש במיטה בצורת ר' בגבהים שונים או במיטת L שבה החלק התחתון מתפקד כחלל משחק.

2. שימוש בפתרונות אחסון

חדר קטן לשני ילדים צריך להיות מסודר ומאורגן כדי לאפשר להם לשחק ולארח חברים. התנאי לשמירה על סדר וארגון הוא שימוש בפתרונות אחסון, כגון מדפים, כונניות, שידות, אחסון משולב בריהוט וכמובן ארון קיר.

3. הפרדה בין הילדים

העובדה שמדובר בחדר משותף לא אמורה לבוא על חשבון תחושת הפרטיות של הילדים. לפיכך, רצוי ליצור הפרדה כלשהי ולדאוג שבכל מרחב תהיה לילד נגיעה אישית – כמו למשל באמצעות בחירת צבעים, רהיטים או שולחן עבודה.

נציגי סותבי'ס נדל"ן בינלאומי עוקבים מקרוב אחר הענף וישמחו לעמוד לרשותך עם תשובות לשאלות הנפוצות. לאחר השארת פרטים באתר נוכל לחזור אליך בהקדם ולחשוף בפניך מגוון נכסי יוקרה או משקיעים פוטנציאליים ברחבי הארץ.

נכסים נוספים שיכולים להיות רלוונטיים

₪13,500,000 תל אביב
₪16,500,000 תל אביב
₪22,000,000 יפו
₪25,000 יפו
₪6,500,000 תל אביב
₪4,500,000 ראש פינה
Call Now Button