הבלוג שלנו

דירות במגדלים בצפון הישן של תל אביב – מה הן מציעות לחובבי לייף סטייל?

מצד אחד, הקרבה למרכז העיר התוססת ביותר במדינה. מצד שני, מגורים בדירות יוקרה במגדלי יוקרה. היתרונות הרבים של דירות יוקרה במגדלי יוקרה בתל אביב, במיוחד במגדלים בצפון הישן של תל אביב, קורצים שוב ושוב לחובבי לייף סטייל מכל רחבי המדינה. ולא סתם. דירות מגורים בפרויקטים שכאלה מציעות לצד יוקרה מלאת פינוקים – שקט, פרטיות ורמת לייף סטייל גבוהה.

מהו הצפון הישן של תל אביב?

הצפון הישן של תל אביב, אחד האזורים המבוקשים בעיר, נתחם מצפון בפארק הירקון ובשדרות רוקח ומדרום באזור מרכז העיר. ממערב נמצא רחוב אבן גבירול המפורסם המקביל  לרחוב דיזנגוף הפופולרי, וממזרח – קו החוף של תל אביב והטיילת התוססת של העיר. הרחובות בצפון הישן שקטים יחסית מצד אחד, אבל מצד שני מכילים בתוכם את כל מה שצריך לחיים אורבניים מלאים.

את כל אלה תמצאו במגוון פרויקטים חדשים בתל אביב של מגדלי יוקרה המוצעים על ידי סותבי'ס ישראל נדל"ן ומעניקים איכות חיים שאין שנייה לה. לא סתם סלבריטאים, אנשי עסקים ומובילי דעה רבים ממגוון תחומי עשייה בחרו במגדלי יוקרה בצפון הישן להיות ביתם החמים והנעים.

מגדל יוקרה בצפון הישן בתל אביב

לגור במגדל יוקרה בצפון הישן בתל אביב. צילום סותבי'ס ישראל נדלן

 לגור בדירת יוקרה בצפון הישן: למי זה מתאים?

סגנון החיים שמאפיין את אלו שבוחרים להתגורר בדירות יוקרה במגדלים מאוד ברור. אלה אנשים שלא מוכנים להתפשר על מיקום מעולה וקרוב לכל מה שחשוב להם, ויחד עם זאת מחויבים לתדמית היוקרתית והמפנקת המהווה חלק בלתי נפרד מחוויית מגורים בדירות במגדלי יוקרה.

אימוני כושר בפארק הירקון, טיול על הטיילת לצד הים, בראנץ' במסעדות המדוברות ביותר תחת ניצוחם של השפים המפורסמים ביותר בישראל, הנאה מהצגות איכותיות בתיאטראות המובילים במדינה, שופינג איכותי – כל אלה ועוד הם חלק מהסביבה הטבעית של דיירי מגדלי היוקרה של הצפון הישן.

החיים בגובה

אזור הצפון הישן נמצא לצד חופי הים המפורסמים של תל אביב כמו חוף הילטון, חוף מציצים, חוף פרישמן וחוף גורדון. מגדלי היוקרה שמשקיפים אל עבר הים התל אביבי ועל הנוף האורבני מעניקים פרספקטיבה נהדרת על החיים האורבניים.

הנופים והשלווה בתוך המבצר הפרטי מאפשרים להטיב עם הנפש ועם הגוף שלנו. רק דמיינו לעצמכם תחושה של ערב במרפסת פרטית, כשלצידכם כוס יין וברקע מוסיקה נעימה. כל מילה נוספת מיותרת.

מגדל בראשית בתל אביב. יוקרה אורבנית

מגדל בראשית בתל אביב. יוקרה אורבנית

מעוז המשפחות

לא רק זוגות צעירים ורווקים הוללים נהנים מהיתרונות המגוונים שיש לאזור הצפון הישן להציע. גם משפחות מוצאות כאן בית מושלם. מוסדות חינוך מהטובים בעיר, אוכלוסייה חזקה ומבוססת, קווי תחבורה זמינים ונוחים – כל אלו, לצד דירה יוקרתית, מאפשרים למשפחות עם ילדים להעניק לילדיהם חיים מלאים ומרתקים. היכולת לשלב בין רמת חיים גבוהה עם קהילה איכותית – זו שאיפה של הורים רבים שמתגשמת דרך מגורים במגדל יוקרה בצפון הישן.

החלטתם לשדרג את רמת החיים שלכם? מזל טוב! עכשיו כדאי שתבדקו את ההיצע העשיר של דירות יוקרה במגדלים יוקרתיים בצפון הישן בתל אביב. הקליקו כאן למבחר המרשים של דירות בתל אביב או צרו קשר עם סותבי'ס ישראל נדל"ן למידע נוסף.

טלפון: 03-7710997

נכסים נוספים שיכולים להיות רלוונטיים

₪12,000,000 תל אביב
₪112,000,000 הרצליה פיתוח
₪60,000 יפו
₪30,000,000 תל אביב
₪10,680,930 תל אביב
₪13,635,000 תל אביב
Call Now Button