הבלוג שלנו

הדירות המפוארות בתל אביב של הסלבס

דירות יוקרה למכירה

אחת הדרכים למצוא  דירות יוקרה למכירה בתל אביב מול הים לצרכי מגורים או השקעה – היא להתרשם מבתים של מפורסמים. נכון להיום, רוב הסלבס בישראל גרים כידוע בתל אביב, מה גם שחלקם הם הבעלים הגאים של דירות אקסקלוסיביות ויוקרתיות במיוחד. לפיכך, היכרות עם המאפיינים של אותן דירות יכולה לסייע למי שרוצה לשפר את איכות החיים או להגשים חלום בעיר הלבנה.

אגם רודברג בבניין יוקרתי

זה אמנם לא קרוב לים, אבל הדירה של אגם רודברג בקומה ה-7 של פרויקט יוקרה "פארק בבלי" בתל אביב היא בהחלט נכס יוקרתי שכדאי להכיר. בשכר הדירה ודמי הניהול כלולים שתי חניות פרטיות, גישה חופשית לחדר כושר ובריכה ומטבח נהדר עם אי מפנק. כמו כן, מהדירה יש נוף לכל צפון תל אביב ולפארק הירקון.

הפנטהאוז של אייל גולן

דירות יוקרה למכירה בתל אביב

דירות יוקרה למכירה בתל אביב

אייל גולן רכש כבר לפני למעלה מעשור פנטהאוז במגדל WE בפארק צמרת ולאחרונה פורסם שהוא מנסה למכור אותו. בין היתר, מי שמתעניין צריך לדעת שמדובר על דירה בגודל 580 מ"ר, עם 350 מ"ר מרפסות, 8 חדרים ומתוכם 5 חדרי שינה. מעבר לכך, הדירה מאובזרת במערכת בית חכם ומצוידת בבריכה חיצונית, חדר כושר אישי, שטיחים יוקרתיים שמתוחזקים ע"י חברת ניקוי שטיחים באופן שוטף וקבוע, חימום רצפתי וכמובן מעלית פרטית.

אהוד ברק במגדלי אסותא

ראש הממשלה לשעבר אהוד ברק עשה את הונו מעסקים פרטיים, אך כיום הוא מאפשר לו לגור באחת מדירות היוקרה המפוארות של מגדל אסותא. לאחר שגר במגדלי אקירוב, ברק רכש דירה בפרויקט בסכום מוערך של 8-10 מיליון שקל וכך הפך לשכנים של בכירים אחרים במשק הישראלי ובהם מנכ"ל בנק לאומי, אדריכלים ומייסדי קרנות הון. כמו כן, הפרויקט כולו כולל 2 מגדלים של 26 קומות ובו 155 דירות מגורים ועוד שני מבני באוהאוס היסטוריים.

לסיכום, דירות יוקרה למכירה בתל אביב  של הסלבס מושכות תשומת לב כי הן עוזרות גם לאנשים פרטיים למצוא בתים מפנקים למגורים והשקעה. אם ברצונך למצוא את דירת החלומות ולקבל את כל השירותים החשובים במקום אחד, נציגי סותבי'ס נדל"ן בינלאומי ישמחו לקבל את פרטיך דרך האתר.

&;

נכסים נוספים שיכולים להיות רלוונטיים

₪67,000,000 תל אביב
₪6,980,000 הרצליה
תל אביב
₪23,000,000 קיסריה
₪6,825,000 תל אביב
₪6,000,000 נתניה
Call Now Button