הבלוג שלנו

וילות יוקרה המדריך

וילות יוקרה

נכסי יוקרה נמדדים בשורה ארוכה של פרמטרים ומיועדים גם למשקיעי נדל"ן מחו"ל וגם לעשירונים העליונים בארץ. כמו כן, דירה יכולה להיות מוגדרת יוקרתית בהתאם למיקום הגיאוגרפי שלה, לחלוקה הפנימית או למספר החדרים ולכן מדובר על מושג חמקמק ומופשט. אז איך יודעים במה מדובר? הנה המדריך שיכול לעזור.

נדירות של דירות יוקרה

ככל שהדירה נדירה יותר כך עולה הערך שלה. בישראל יש למשל אזורים שבהם הבנייה מינימאלית ולכן כל דירה זוכה למיתוג יוקרתי, לעומת שכונות צפופות שבהן היוקרה נמדדת במפרט ובעיצוב הפנים בלבד.

מיקום ומיתוג גאוגרפי

היתרון של וילות יוקרה מתבטא בכך שניתן למצוא אותן בכל רחבי הארץ. עם זאת, יש כמובן משמעות למיקום ולמיתוג האזורי. באופן עקרוני, דירות על הים נחשבות יוקרתיות יותר מאשר דירות במרכזי הערים ונכסים במרכז עולים יותר מאשר בתים בפריפריה.

מפרט טכני של וילות יוקרה

דירות קטנות וגדולות כאחד מוצעות כבתי יוקרה למכירה אם המפרט הטכני שלהן הוא ברמה גבוהה. רמת הבנייה, הגימור והעיצוב יקבעו מה התשואה שהדירה תשיג בעת השכרה וגם מה תהיה העלייה בערך הנכס לקראת מכירה. אם רוצים לוודא שמדובר בדירת יוקרה, המפרט הטכני הוא הדבר הראשון שאותו צריך לבדוק.

שם ומוניטין האדריכל

יש מקרים שבהם האדריכל שחתום על עיצוב הווילה הוא זה שקובע האם היא תיחשב יוקרתית. ככל שהשם והמוניטין של האדריכל מוכרים יותר בקרב הציבור או אצל אנשי המקצוע, כך הערך השיווקי והמיתוגי של הנכס עולה.

הקרקע של וילות יוקרה

העניין של קרקע רלוונטי בעיקר עבור וילות יוקרה ובתים פרטיים ופחות בדירות שנמצאות במגדלי מגורים. מטבע הדברים, השטח הפנוי וגודל הקרקע קובעים את הערך של הנכס ואת ההתייחסות אליו כיוקרתי. אם גם משקיעים בעיצוב חלל החוץ ולא מסתפקים בחלוקה הפנימית או בשדרוג המפרט הטכני, ניתן להשביח בצורה משמעותית את הערך של הנכס.

לסיכום, הגדרה של בתי יוקרה יכולה לסייע למי שרוצה למכור, לשכור או לגור בהם. מבחינתך, מה שחשוב לדעת הוא שניתן לפנות אל סותבי'ס נדל"ן בינלאומי ולנצל את המומחיות בתחום היוקרה כדי לרכז את כל השירותים תחת קורת גג אחת.

נכסים נוספים שיכולים להיות רלוונטיים

₪8,500,000 יפו
₪17,000,000 תל אביב
₪13,035,000 תל אביב
₪3,800,000 תל אביב
₪16,500 תל אביב
₪3,575,000 תל אביב
Call Now Button